Holky jen s dětmi - jakou máte rezervu?

Anonymní
24.8.20 08:31

Holky jen s detmi jakou mate rezervu?

Ahoj holky co jste jen s detmi jakou mate financni rezervu? Omlouvam se za anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3705
24.8.20 08:41

Když se tak mrknu na čekatelky dávek, tak nejspíš ani korunu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11873
24.8.20 08:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky co jste jen s detmi jakou mate financni rezervu? Omlouvam se za anonym.

Neomlouvej se a sama priznej, jakou mas rezervu, kolk deti apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 08:56

Mam dve deti na zs a rezerva tak na opravu pracky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 09:06
@Anonymní píše:

To určitě není dobré… jaké máš příjmy? Výdaje? Alimenty? Od manžela bývala se dvěma dětma co vím nemá ani na tu opravu pračky, už se stalo že týden do výplaty neměla na jídlo pro děti… posílali jsme igelitku s nákupem…:(((((

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 09:09
@Anonymní píše:

No po koronaviru a až poplatím v září kroužky, družinu a výbavu do školy školky, peníze na kulturu, RU, tak mi fakt asi zbyde rezerva jen cca 10 tisíc…

Člověk s tím nic neudělá no

• Citovat
  • Nahlásit
11725
24.8.20 09:11

Mame s ex spolecnou peci, takze alimenty nedostavam. Rezervu mam svych 11 mesicnich platu. A kazdy mesic pribyva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 09:12

Plat mam kolem 20tisic, alimenty mi otec deti neposila, vydaje mam 10 za bydleni, zbytek jidlo, skola

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 09:20
@iiiv píše:
Mame s ex spolecnou peci, takze alimenty nedostavam. Rezervu mam svych 11 mesicnich platu. A kazdy mesic pribyva.

A jak to delas?

• Citovat
  • Nahlásit
11725
24.8.20 09:22
@Anonymní píše:
A jak to delas?

Co jak delam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
24.8.20 09:22
@Anonymní píše:
Plat mam kolem 20tisic, alimenty mi otec deti neposila, vydaje mam 10 za bydleni, zbytek jidlo, skola

Tak ono to přece neni jen jídlo a škola. Je nutné si napsat fixní výdaje. Třeba internet, mobil, pojistky na děti, stavebka, nějaké mimořádné výdaje typu boty, prací prášek… Nic z toho neplatíš? Auto nemáš? 10 tisíc 3 lidi to je opravdu jen na to jídlo. Proč neposílá alimenty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11431
24.8.20 09:23
@Anonymní píše:
Plat mam kolem 20tisic, alimenty mi otec deti neposila, vydaje mam 10 za bydleni, zbytek jidlo, skola

No, je to těžký, sestra taky poplatila byt, energie, telefon školku a byla ráda, když jsem jí dovezla přebytky ze zahrady. Byla ráda, když nasyslila nějakou stovku na vánoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 09:24
@iiiv
@iiiv píše:

A jak to delas?
Jak zvladnes jeste nasetrit?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 09:26

@Badboda pojistky na deti, sporeni atd z toho uz zaplatit nejde, proc posila alimenty opravdu netusim a vymahani je na dlouho, nefunguje to tak jako se o tom pise a mluvi

• Citovat
  • Nahlásit
11431
24.8.20 09:26
@Anonymní píše:
@iiiv
A jak to delas?
Jak zvladnes jeste nasetrit?

Vše se odvíjí od výše platu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit