Holky Jinočany, Zbuzany, Chrášťany, Zličín a okolí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Betyssek
Kecalka 111 příspěvků 27.12.18 15:47
Holky Jinocany, Zbuzany, Chrášťany, Zlicin a okoli

Ahoj, hledam nejake tehule nebo mamky z okoli Jinocan. Ja jsem z Jinocan, za chvili rodim a nechci chodit s kocarem sama :mrgreen: V Jinocanech skoro nikoho neznam. Tak tu hledam nejakou kamosku 8) :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Barabull
Kecalka 374 příspěvků 29.12.18 00:00

@Betyssek ahoooj :mavam: ja jsem z Rudný,do Jinočan jezdím na veterinu,ale už mám 2letou cácorku :think: Ráda ale pokecam :kytka:

Betyssek
Kecalka 111 příspěvků 29.12.18 07:02

Rudná je stejne blizko ;) :mrgreen: tak to je bezva

Barabull
Kecalka 374 příspěvků 29.12.18 08:43

@Betyssek jojo,kousek :dance:

Uživatel je onlineazaleila
Kecalka 244 příspěvků 78 inzerátů 29.12.18 08:58

Ahoj, určitě se ozvi… jsme z Ořecha, ve Zbuzanech je super kavárna, do Jinočan jezdíme na poštu, na Zličín nakupovat… denně řídím a mám dvouletku. Dojet není problém :-)

Barabull
Kecalka 374 příspěvků 29.12.18 12:29

@azaleila jeee ja se taky hlasim s dvouletou zlobivkou :mavam:

Betyssek
Kecalka 111 příspěvků 29.12.18 14:57

@azaleila je to je taky super. Ja teda auto nemam :mrgreen: Ale do zbuzan je to aspon fajn prochazka. A v ořechu jsem nikdy nebyla vic nez jak tam projede autobus :mrgreen: Myslis Maci dorty ? Tam je v lete i jakoby zahradka vid?

Kecalka 244 příspěvků 78 inzerátů 29.12.18 15:10

@Barabull @Betyssek super holky! jsem ráda! tak dáme po Novém roce sraz? :dance:

Betyssek
Kecalka 111 příspěvků 29.12.18 16:19

@azaleila klidne 8)

Barabull
Kecalka 374 příspěvků 29.12.18 22:22

@azaleila jasne,ja jsem pro vsema deseti :dance:

Kecalka 244 příspěvků 78 inzerátů 30.12.18 12:06

@Betyssek @Barabull holky tak návrhy - čas, místo? Já jedu do Zbuzan 4. 1. dopo ke kadeřnici… můžu poté… jak vy? pokud chcete, dejte mi do zprávičky tel… ozvu se po Novém roce a domluvíme se :-)

Betyssek
Kecalka 111 příspěvků 30.12.18 14:31

@azaleila nemas facebook? Ja jedu 4.dopoledne do porodnice a netusim, jak dlouho se zdrzim :mrgreen:

Barabull
Kecalka 374 příspěvků 30.12.18 15:21

Holky jsem pro Facebook :potlesk: muzem popsat ;) me najdete pod Michaela Šípová,mam profilovku s dcerou :kytka:

Kecalka 244 příspěvků 78 inzerátů 30.12.18 18:07

@Betyssek já facebook nemám :nevim: „jedu do porodnice a nevím jak dlouho se tam zdržím“ zní fakt dobře :lol:

Betyssek
Kecalka 111 příspěvků 30.12.18 19:31

@Barabull jdu hledat :smile: Tak se nelekni @azaleila :mrgreen: :mrgreen: takhle snad neeee :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >