Holky, jste často hysterické?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kamila44455
Kecalka 109 příspěvků 30.05.19 20:03
Holky, jste casto hysterické?

Ahoj :mavam:, mam na Vas otazku.
Je tu některá z vas hysterka? Jestli ano, tak co vas dokaze nejvic nestvat? A jak na to reaguje Vas manzel/pritel? :D.

Ja jsem dneska vyjela na manzela a on odešel radsi do hospody :mrgreen:.
A byla jsem hystericka, protoze neudelal detem svačinu do skoly, ikdyz mi to rano slibilD

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lychee13
Závislačka 3198 příspěvků 30.05.19 20:06
@kamila44455 píše:
Je tu některá z vas hysterka? Jestli ano, tak co vas dokaze nejvic nestvat? A jak na to reaguje Vas manzel/pritel? :D.Ja jsem dneska vyjela na manzela a on odešel radsi do hospody :mrgreen:.
A byla jsem hystericka, protoze neudelal detem svačinu do skoly, ikdyz mi to rano slibilD

Hysterka nejsem, moje švagrová je a když začne, tak bych jí nejradši pleskla. Divím se bráchovi, že to dává.

baimoli
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 30.05.19 20:09

Nejsem. Ale jsem hodně nepříjemná a vzteklá před MS, všechny varuji, ať mě neprovokují. Když neposlechnou, snese se bouře :mrgreen:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 30.05.19 20:12

Taky bývam histericka před MS :D partnera upozorňuji :D. Jinak se snažím, mám doma zlatého chlapa, opravdu dělá pro nás první poslední, a když na něco zapomene, nebo se mi nelíbí, jak to udělal, snažím se zachovat klid a uvědomit si to. Protože žádnej chlap doma nechce histerickou ženskou jaká mu udělá scénu za každou prkotinu :nevim:.

Kriss Tina
Extra třída :D 10634 příspěvků 30.05.19 20:16

Nejsem, snažím se za každé situace zůstat v klidu :D hystericka je moje máma a odjakživa mi to lezlo na nervy, tak se snažím chovat jinak. Dost mi nahrává to, že sem flegmatik :D

Alušáček
Závislačka 3722 příspěvků 30.05.19 20:16

Nastesti nejsem hysterka, považuju to za jednu z nejhorších vlastností.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 20:17

Ja jsem hysterická pouze uvnitř. Dokážu se naprosto dokonale přetvařovat, nikdo nic nepozná, ale uvnitř to ve mě vře. Vydychávámnto pak několik dní a říkám si, jestli by nebylo lepší se vykřičet. Nejvíc mě rozčilili v životě lidi co lžou a pak ti, co se snaží uškodit mému dítěti, ktery se zatím neumí branit.

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 30.05.19 20:19

Nejsem. Jen jednou jedinkrát jsem bouchla a hodila po manželovi pánev. Naštěstí jsem ho netrefila, protože to byla poctivá litina :mrgreen: ale taková blbina jako chybějící svacina mne nerozhodí

Uživatel je onlineMs.Ragdoll
Závislačka 3145 příspěvků 30.05.19 20:20
@kamila44455 píše:
Je tu některá z vas hysterka? Jestli ano, tak co vas dokaze nejvic nestvat? A jak na to reaguje Vas manzel/pritel? :D.Ja jsem dneska vyjela na manzela a on odešel radsi do hospody :mrgreen:.

A jak ta tvoje hysterie konkrétně vypadá? Já moc hysterek teda neznám, tak si nemyslím, že jich bude zase tolik. :mrgreen:

Závislačka 3145 příspěvků 30.05.19 20:21
@Tichošlápek píše:
Nejsem. Jen jednou jedinkrát jsem bouchla a hodila po manželovi pánev. Naštěstí jsem ho netrefila, protože to byla poctivá litina :mrgreen: ale taková blbina jako chybějící svacina mne nerozhodí
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
iPodPrd
Kecalka 337 příspěvků 30.05.19 20:21

Ano, jsem. Ale většinou se vyprovokuju sama. Chlap je zlatej, dcerka taky, ale jak se člověk snaží být dokonalý ve všech směrech, tak prostě vyjede - když přeteče voda z těstovin, když jsem ten sporák před chvílí umyla, když se roztrhne pytlík se solí, když mám setřeno a na rukou záděry, když si jde kocour cvrnknout na svůj wc, když mám ještě mokrou podlahu a on to musí usilovně zahrabávat,…no, když nad tím tak přemýšlím, tak jsem trošku rapl :mrgreen: A přesto si mě pořád chce vzít ;)

Aduš8
Závislačka 4768 příspěvků 30.05.19 20:21

Nejsem hysterická, nesnáším to. Nejsme malé děti, abychom neuměli uklidnit svoje emoce a vše řešit v klidu. Když mě manžel něčím zklame, zapomene a podobně, tak mu to s klidem řeknu, stejně jako on mně. Nikdo z nás není neomylný a taky se mi vždycky úplně do všeho, co slíbím, nechce.

Hlaholice
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 30.05.19 20:22

@kamila44455 Jsem spíš klidas. Ale občas bouchnu, obvykle kvůli manželově rodině.

rezulka
Závislačka 2975 příspěvků 30.05.19 20:26

Mě teď přivádí k šílenství předpubertální dcera a to bohužel občas v klidu neustojím. Pak jsem naštvaná sama na sebe, ale nějak to prostě nedávám.

Závislačka 3145 příspěvků 30.05.19 20:32

Opravdova hysterka se za hysterku podle me nepoklada, vsechno spatne delaji vzdy ti druzi. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama