Kam krom OSSZ zavolat krz mateřskou a nemocenskou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 20.05.19 09:56
Holky kam krom OSSZ zavolat krz mateřskou a nemocenskou ?

Ahoj holky nemáte nějaké tel číslo kam kromě OSSZ mohu zavolat a informovat se krz mateřskou a nemocenskou? Minuly měsíc sem dávala jak ukončenou neschopenku tak zadost o mateřskou do práce nikdy se mi nestalo ze bych tak dlouho čekala na nemocenskou dávala sem to tam 21.4 a nemůžu se ani za boha dovolat na OSSZ není ještě nějaké číslo? Kam se muzu dovolat informovat a řeknou mi zda peníze byli odeslané? Dekuji

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2019: Aktuální info

Reakce:
eM91
Stálice 95 příspěvků 20.05.19 10:00

Na vyplacení nemocenské jsou 3 měsíce

1mila2
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 20.05.19 10:00

Nikdo jiny, nez OSSZ ti to nerekne. Leda ze by to zustalo u ucetni. Ja volala na tu jejich infolinku, chce to vydrzet…obcas to bylo fakt na 20minut. Ale fakt ti ti nikdo jiny nerekne.

P4ja
Echt Kelišová 9520 příspěvků 20.05.19 10:05

Já volám na příslušnou OSSZ u nás. A většinou volám na recepci/podatelnu a oni mě přepojí k někomu, kdo tam právě je.

NeferetNefertari
Kecalka 386 příspěvků 20.05.19 10:07

Pokud vis pod kterou OSSZ spadas, tak si zavolej primo na tu danou pobocku a na oddeleni nemocenskeho. Tedy ja bych volala na Kadno, protoze tam spada zamestnavatel, i kdyz bydlim v Praze. Nikdo jiny ti to nerekne. Nezapomen, ze ted byly v kvetnu i svatky a me nemocenska za duben prisla az koncem minuleho tydne. Taky je mozny, ze to ucetni jeste neposlala, i kdyz mela :)

mau-mau
Závislačka 3939 příspěvků 20.05.19 10:07

@Nicooool5 když voláš na spojovatelku, tak to nebere? U nás je tam pořád někdo. Když by byla ta moje úřednice nemocná, nebo nějak mimo pracoviště, tak tě přepojí na jinou nebo na vedoucí a ta ti řekne stav ohledně výplaty dávky. :palec:

Nicooool5
Stálice 85 příspěvků 20.05.19 10:08
@mau-mau píše:
@Nicooool5 když voláš na spojovatelku, tak to nebere? U nás je tam pořád někdo. Když by byla ta moje úřednice nemocná, nebo nějak mimo pracoviště, tak tě přepojí na jinou nebo na vedoucí a ta ti řekne stav ohledně výplaty dávky. :palec:

Dnes mi to prave vůbec nikdo nezveda :/

mau-mau
Závislačka 3939 příspěvků 20.05.19 10:09

Příslušná k výplatě dávky je OSSZ podle sídla zaměstnavatele.

Katche
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 20.05.19 10:11

Zavolej na OSSZ podle zaměstnavatele (kam spadá on, ne ty). Je teprve 20., takže oni ještě třeba ani tvůj případ nezpracovali. na mateřskou mají taky 60 dní, pak se to vyplácí zpětně.
Takže pokud jsi ukončila např. 20.4. neschopenku a nastoupila na MD, tak prachy ti můžou dojít kdykoliv od 2.5. do 30.6. a furt to bude v normě (i účtárna má např. 10 dní na zpracování požadavků - např. přílohy k žádosti o MD - tam jde o zvyklosti a velikost). A někdy se to taky někde zasekne, musí se posílat opravná příloha…

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 66610 příspěvků 20.05.19 10:51

@Katche Maji na to 30 dnu a nikoliv 60…

Váš příspěvek
Reklama