Kdy jste dostaly druhou menstruaci po revizi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie1906
Stálice 52 příspěvků 09.01.19 23:40
Holky, kdy jste dostaly druhou menstruaci po revizi?

Ahoj, 16 listopadu jsem byla na revizi v 10tt, prestalo tlouct srdíčko. První porevizni menstruace dorazila přesně za 28dni, tedy 14-17.12. Od té doby se znovu pokoušíme o miminko ale vůbec netuším kdy by měla druhá menstruace dorazit. Před revizi jsem měla dost nepravidelnou menstruaci, ale otěhotnět se nám podařilo hned napoprvé i když se špatným koncem. Když počítám 28dni dlouhý cyklus tak by (ne)měla dorazit za 2 dny. Tak si teď nejsem jistá jestli testovat za 2dny nebo raději počkat abych pak nebyla zklamaná kdyby to odešlo s MS :think:

Reakce:
Janli
Kelišová 6876 příspěvků 10.01.19 00:21

Radši počkej. Pokud víš, kdy byla ovulace tak 14 dní po ní, jinak až vynechá menzes. To, že jsi poprvé otěhotněla okamžitě, bohužel nic neznamená. Já to měla stejně a pak jsme se snažili dva a půl roku, pomohlo až IVF. Neupínej se na to. Vím, že si nepřeješ nic jinýho než dvě čárky, ale je potřeba si vyčistit hlavu a brát to s nadhledem.

Lucie1906
Stálice 52 příspěvků 10.01.19 00:30

@Janli vůbec netuším kdy byla ovulace, podle kalendáře s cyklem 28 dní, byla ovulace cca 25.12, a 31.12 jsem postrehla jednodenní hnědý výtok, tak jako v předchozím těhotenství.. No počkám Teda do pátku a zkusím, ale děkuji za odpověď. No nedá se na to přestat myslet, i když bych hrozně chtěla :(

Janli
Kelišová 6876 příspěvků 10.01.19 00:47

@Lucie1906 kalendářem se neřiď, já mívám při 28 dnech ovulaci 9-11 den, takže jsem úplně mimo. Já vím, že mozek se nedá vypnout, tak držím palce.

BaraRed
Kecalka 493 příspěvků 10.01.19 10:35

Asi je to individualni. Ja jsem prodelala potrat 8. 11. a prvni ms jsem dostala taky po 28 dnech. Trvala 17 dni, ale to bylo nejspise proto, ze jsem pila kontryhel. Ted cekam na druhou, mam 7 dni zpozdeni, ale vcerejsi test byl negativni. Mezi tim jsem zaznamenala nestandartni vytok, tak jsem sla na kultivaci, ale vse v poradku. Mam tedy nejspis bakterialni infekci, lecila jsem se Idelynem, ale po dvou dnech od dobrani to mam zpet. Takze se jdu lecit dal Gynimem. Nevim, jestli to muze mit vliv na ms. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >