Holky koukněte na mé testy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bobčul
Kecalka 294 příspěvků 5 inzerátů 15.12.17 10:27
Holky koukněte na mé testy a pořádně prosím ????

Ahoj prosím o radu, koupila jsem si testy 10tkove a 25…Desítkové jsou ty modré nahoře. Začala jsem s není testovat 4dny po vynechané ms, pěkné sílily, zkusila jsem i 25tku a připadá mi že druhá čárka ke pořád stejná…Je to normální :lol: Děkuji

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reakce:

Tableta
Závislačka 4108 příspěvků 15.12.17 10:32

Ta druhá čárka má být pořád stejná, ne? :think:

Bobčul
Kecalka 294 příspěvků 5 inzerátů 15.12.17 10:33

@Tableta myslela jsem že bude sílit jako u těch 10tkovych testu..nevím no :nevim:

Saffiraa
Závislačka 3805 příspěvků 11 inzerátů 15.12.17 10:34

Je to jasně pozitivní, gratuluju! :mavam:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 15.12.17 10:34

Sílí jen jedna čárka.. ta druhá je pouze kontrolní

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 15.12.17 10:36

Sili ti i ty petadvacitkove. Ono dva dny muze byt carka stejne silna, pak treba zase zesili, ja to tak mela a v tech dvacitkovich mas ty dva zleva silnejsi nez ten treti.

Bobčul
Kecalka 294 příspěvků 5 inzerátů 15.12.17 10:38

Chápu že ta jedna várka je kontrolní zda je test v pořádku ale druhá kde se má potvrdit tehu tak u té 25tky je pořád stejná, bledá tak jen mě zajímalo jak to teda je s 25tkou…že nesili jako ta 10tka :lol: nejsem jako úplně debilní, jen mě to překvapilo :lol:

Bobčul
Kecalka 294 příspěvků 5 inzerátů 15.12.17 10:40

No jdu k dr příští středu podle výpočtů by to mělo být 6+1tt tak snad mi to potvrdí…Do ledna bych to nevydržela čekat :lol:

Aries6
Generální žvanilka 21971 příspěvků 5 inzerátů 15.12.17 11:06

Já bych řekla, že sílí oba. Dej se do klidu a objednej se tak 4 týdny od vynechání k doktorovi ;)

hehehe
Extra třída :D 11553 příspěvků 15.12.17 11:17

@Bobčul
Prosím tě už netestuj a nezkoumej, gratuluji k otěhotnění, teď už je to na osudu. Ať to vyjde! ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 15.12.17 11:25

@Bobčul je to v klidu, vypadá dobře.. sílit nemusí, nešil :hug:

Bobčul
Kecalka 294 příspěvků 5 inzerátů 15.12.17 13:38

Nesilim, nestresuji :lol: jen mě to překvapilo..byla jsem u dr a potvrdil mi trhu 5+3tt

lilithlilith
Kecalka 237 příspěvků 15.12.17 14:02

Proč kupuješ tolik testů?? 8o 8o Koupím jeden, a buď je tam jasná čárka a jdu k doktorovi, nebo ne… To bych ty peníze radši dala na zvířata nebo tak něco, než jich koupit dvacet a luštit čárky :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >