Reklama

Holky, která používáte řasenku Max Factor 2000 Calorie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martinik
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 30.01.17 17:17
Holky, která používáte řasenku Max Factor 2000 Calorie?

Ahoj holky,
prosím vás, jak už píšu v nadpisu, má některá doma tuto řasenku? Mohly byste mi jí „očuchat“? :mrgreen: Vím, že je to taková pitomina, ale já si ji teď objednala z pilulky (spolu s větším nákupem) a jsem docela rozladěná, strašně totiž smrdí… ale fakt strašně :? V déemku ji nemají a jinam se momentálně nedostanu, abych porovnala… Přemýšlím, jestli ji nevrátit :think: Navíc mě opravdu nijak nenadchla, řasy mi spíš narovnává a o nějakém super objemu nemůže být řeč, ale ten podivnej chemickej puch prostě nedávám.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 30.01.17 17:32

Tak jsem čuchala k té své a nepřijde mi nějak extra smradlavá, jen když dám nos vyloženě až blízko ke kartáčku, tak samozřejmě cítím charakteristický odér řasenky, ale to je takhle u každé - čichala jsem i ke zbývajícím (Dermacol, Astor a Clinique) a smrdí plus mínus všechny podobně. Kdybych ale cíleně nečichala, tak při líčení očí ten odér necítím.

Jinak ad 2000 Calorie - taky mě nějak nenadchla, přijde mi, že mi moc řasy nezvýrazní; mám jiné favoritky.

Martinik
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 30.01.17 17:43

@Maddlen tahle opravdu nepříjemně páchne, je to takový divně „chemický“ zápach… těžko se to popisuje. Ale ostatní řasenky mi spíš voní, jestli mluvíme o takové té typicky „řasenkové“ vůni :)

karkarka
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 30.01.17 17:45

Tak sem ji taky ocuchala a je citit stejne jako vetsina rasenek.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 30.01.17 17:52

Hmm, taky cítím typickou řasenkovou vůni, nijak nepříjemnou. Já ji mám ale nejradši na spodní řasy, žádnej wow efekt neudělá. No pořád jsem ještě nenašla tu svou vyvolenou :?

MartinaCV
Kelišová 6540 příspěvků 30.01.17 18:00

Když si k ní čichnu, je to jasně chemický pach, ale to jí musím mít až u nosu, jinak cítit není. DM ji vyřadilo, už nemají vůbec Max Factor. Jedna vrstva nestačí, ale dvě už vypadají pěkně. Nemám ráda ty gumový kartáčky a lepší než tuhle jsem zatím neobjevila. Klidně budu ráda za tip. ;)

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 30.01.17 18:12

Očuchala jsem a voní klasicky jako každá řasenka. Já osobně jsem s ní spokojená :kytka:

Caitlyn
Kelišová 5791 příspěvků 30.01.17 18:29

Myslím, že jsem ji kdysi měla a taky mi nesmrděla. :nevim:

Janli
Kelišová 5397 příspěvků 9 inzerátů 30.01.17 20:09

Žádný zápach z ní necítím a to jsem těhotná - smrdí mi snad i voda :mrgreen:. Jestli máš pochybnosti tak ji vrať. Může být prošlá nebo přemrzlá.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 30.01.17 20:41

Moje taky nesmrdí a myslím, že mám nos hodně citlivý :think:

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 30.01.17 21:14

Já ji používala celkem dlouho a nikdy se mi nezdála extra smradlavá. Já z ní byla teda nadšená, ale mě dráždila oči, tak jsem ji přestala kupovat :(

Martinik
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 30.01.17 22:21

Holky, dokonce i můj muž, který mi řekl „prosím tě nic mi nenos, já to nepoznám“, vyskočil půl metru, že je to fakt síla… on řekl, že cítí jakoby líh, tak nevím, napadlo mě, jestli snad nějak „neoživujou“ ty řasenky, když už jsou třeba starý a začínají vysychat… No řasenku každopádně vrátím a příště už asi jenom v kamenným obchodě :?

@Maddlen jaké máš ty favoritky? Já bych chtěla řasenku, která by mi řasy rozčesala, nadzvedla, udělala objem ale přitom neslepila… to bych asi chtěla moc, viď?? :mrgreen:

Martinik
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 30.01.17 22:22

A díky všem, co jste kvůli mě šly čuchat k řesenkám :oops: :*

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 31.01.17 15:32

Já mám ráda tuhle řasenku od Clinique - tu jsem měla už několikrát. A pak mám ráda tuhle od Dermacolu - nejdřív jsem k ní byla skeptická, ale je fajn, nerozmazává se a je černočerná. :-)
Ale ta Clinique vede, dobré řasenky (podle mého subjektivního vkusu) má i firma Shiseido, v minulosti jsem taky vyzkoušela, ale momentálně žádnou nemám. Dělají i fajn stíny.

Martinik
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 31.01.17 15:37

@Maddlen díky, asi půjdu cestou nejmenšího odporu a zkusím sehnat tu dermacolku :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama