Holky, které o sebe vůbec nedbají

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bábrdl
Generální žvanilka 21700 příspěvků 03.10.18 17:35
Holky, které o sebe vůbec nedbají

Taky se vám někdy stane, že potkáte mladou (nebo relativně mladou) ženskou, která má nějaký problém na pomezí zdravotního/kos­metického a vůbec to neřeší? Nemluvím o odrostlých vlasech nebo zlomeném nehtu, spíš o věcech, co patří do ruky lékaři.

U nás se teď na jednu nižší pozici hlásila mladá holka s fakt obří mračivkou. Vypadala strašlivě „nasraně“, jako slavná grumpy cat, jak jí okamžitě začali říkat.

Nebo jsem včera viděla pokladní s obličejem porostlým výrůstky typu fibromy na obličeji.

Další s komplet vyhnilými zuby.

Vždycky mám nutkání jít a říkat jim „víte, že ten problém se dá snadno řešit“. :mrgreen: Ale neudělám to, jasně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15532 příspěvků 03.10.18 17:38

@Bábrdl co je mracivka a jak se trvale řeší?

Bábrdl
Generální žvanilka 21700 příspěvků 03.10.18 17:40
@Cuddy píše:
@Bábrdl co je mracivka a jak se trvale řeší?

Taková ta vráska mezi obočím. Někomu se udělá už ve dvaceti fakt hluboká. Většinou botoxem, případně asi nějakou výplní. :think:

jkra
Nadpozemská drbna 25097 příspěvků 03.10.18 17:41

No pokladni asi tezkonzaplati zuby v cene noveho vozu. Ja bych nikoho nevychovavala.

Bábrdl
Generální žvanilka 21700 příspěvků 03.10.18 17:42
@jkra píše:
No pokladni asi tezkonzaplati zuby v cene noveho vozu. Ja bych nikoho nevychovavala.

Však já je nevychovávám, jenom nad tím hloubám. :mrgreen:
Nemusí být v ceně nového vozu, ale určitě existuje nějaké méně nákladné a poněkud estetičtější řešení.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16915 příspěvků 03.10.18 17:43
@Bábrdl píše:
Taky se vám někdy stane, že potkáte mladou (nebo relativně mladou) ženskou, která má nějaký problém na pomezí zdravotního/kos­metického a vůbec to neřeší? Nemluvím o odrostlých vlasech nebo zlomeném nehtu, spíš o věcech, co patří do ruky lékaři.

U nás se teď na jednu nižší pozici hlásila mladá holka s fakt obří mračivkou. Vypadala strašlivě „nasraně“, jako slavná grumpy cat, jak jí okamžitě začali říkat.

Nebo jsem včera viděla pokladní s obličejem porostlým výrůstky typu fibromy na obličeji.

Vždycky mám nutkání jít a říkat jim „víte, že ten problém se dá snadno řešit“. :mrgreen: Ale neudělám to, jasně.

Hele možná by některá z nich byla i ráda. Třeba jí to dojde a bude ráda za nakopnutí. Nikdy nevíš, z jaké rodiny pochází a co bylo u nich zvykem. Někomu to prostě nedojde. A když se naštve, tak se naštve. Možná i to k něčemu bude.

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 03.10.18 17:43
@Bábrdl píše:

Vždycky mám nutkání jít a říkat jim „víte, že ten problém se dá snadno řešit“. :mrgreen: Ale neudělám to, jasně.

Odrostle vlasy mam, nehty si nelakuju a makeup jsem mela na ksichte dvakrat a i prezto ziju…

…Ja mam spis problem s holkama, jako jsi asi ty, umele barbiny, ktere jsou bez sveho smartphonu naprosto bezradne, protoze nemaji svych 289 pratel v kapse, kteri jedini drzi nad vodou jejich nizske sebevedomi, ktere je prepadne vzdy po ranu (pokud teda spi vyjmecne sami u sebe doma a timpadem si mohou dovolit se vecer odlicit), kdyz se podivaji do zrcadla na tu vybledlou chuderu, ktera slunicko (nemyslim solarko) videla naposledy v materske skolce na hristi. Takze asi tak… :zed: To je teda zase :cert: diskuze

jessikka
Extra třída :D 10822 příspěvků 03.10.18 17:43
@Bábrdl píše:
Však já je nevychovávám, jenom nad tím hloubám. :mrgreen:
Nemusí být v ceně nového vozu, ale určitě existuje nějaké méně nákladné a poněkud estetičtější řešení.

Ani ne…

Taky mám mračivku (zas jsem chytřejší, ani nevím, že se to tak odborně nazývá), ale nad botoxem mě teda uvažovat nenapadlo :D

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16915 příspěvků 03.10.18 17:44
@Mrs.bloud píše:
Odrostle vlasy mam, nehty si nelakuju a makeup jsem mela na ksichte dvakrat a i prezto ziju......Ja mam spis problem s holkama, jako jsi asi ty, umele barbiny, ktere jsou bez sveho smartphonu naprosto bezradne, protoze nemaji svych 289 pratel v kapse, kteri jedini drzi nad vodou jejich nizske sebevedomi, ktere je prepadne vzdy po ranu (pokud teda spi vyjmecne sami u sebe doma a timpadem si mohou dovolit se vecer odlicit), kdyz se podivaji do zrcadla na tu vybledlou chuderu, ktera slunicko (nemyslim solarko) videla naposledy v materske skolce na hristi. Takze asi tak… :zed: To je teda zase :cert: diskuze

Ty jsi to vůbec nepochopila.

Bábrdl
Generální žvanilka 21700 příspěvků 03.10.18 17:44
@jessikka píše:
Ani ne…Taky mám mračivku (zas jsem chytřejší, ani nevím, že se to tak odborně nazývá), ale nad botoxem mě teda uvažovat nenapadlo :D

Tu má každej. :mrgreen: Zvláště ve věku 30+
Ale tahle byla fakt extra hluboká, dělala ji hrozně naštvanou.

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 03.10.18 17:45
@Bábrdl píše:

8o 8o 8o 8o

doteď jsem netušila, že se vráska od mračení dá odstranit, a že se jí říká mračivka :nevim:

hele, grumpy negrumpy, jestli se nehlásila na recepční,aby reprezentovala, tak pardon, ale o co jde?

shnilé zuby mohou být problém finanční, taková paní pracuje u nás v supermarketu a možná je tuším samoživitelka, asi má jiné priority + zvýšenou kazivost nebo násilného přítele, že řeší jiné věci. Hodně žen „za pokladnou“, vidím s nějakými vadami, ale upřímně, mají ony čas, peníze a energii na to, aby se o to staraly? kdyby ano, nejspíš by přece neseděly za pokladnou v Tescu a nesloužily dvanáctky…

ale tak když máte nutkání, tak je upozorněte, že třeba znáte odborníka, co to umí vyřešit. mimochodem vyhlazení vrásek botulotoxinem jebolestivá a strašně drahá věc. Spravování zubů taky, lidi se zubařů bojí. dbát o sebe je určitý stupeň sebekázně, už jen t bolest při vytrhávání chloupků… tak prostě někdo na to nemá nervy, náladu, čas nebo peníze… nevím co jiného by asi odpověděly. zrovn ty zuby jsou drahé jko blázen. :nevim:

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 03.10.18 17:46

Potkávám takové lidi, znám je. Ne všichni mají na botox a na komplet nové zuby. I takový člověk má soji cenu a může být zajímavější, než vytuněná super kočka, která má v hlavě prázdno.

Bábrdl
Generální žvanilka 21700 příspěvků 03.10.18 17:46
@Kobliha51 píše:
Hele možná by některá z nich byla i ráda. Třeba jí to dojde a bude ráda za nakopnutí. Nikdy nevíš, z jaké rodiny pochází a co bylo u nich zvykem. Někomu to prostě nedojde. A když se naštve, tak se naštve. Možná i to k něčemu bude.

To bych si netroufal, je to dost citlivé :think:
Ale uvažuju nad tím. Zvlášť u té holky s fibromy. Taková mladá pěkná tvář, jinak,

Bábrdl
Generální žvanilka 21700 příspěvků 03.10.18 17:47
@DanielaD píše:
I takový člověk má soji cenu a může být zajímavější, než vytuněná super kočka, která má v hlavě prázdno.

No neke… O tom je přesně tahle diskuze :mrgreen: 8o  :zed:

Helca83
Kecalka 324 příspěvků 03.10.18 17:48

Hehehe připomnělas mi jednu známou - je tmavá bruneta a považuje za zbytečné holit si nohy i podpaží. Když v létě vystupuje se sborem, obecenstvo neví “kam s očima” :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >