Holky máte některá 390 ml implantáty a více?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tmiska
Nováček 6 příspěvků 17.09.18 08:27
Holky mate nektera 390ml implantaty a vice?

Ahojte, holky mate nektera zvetsena prsa nebo vas teprv ceka opka s implantaty 390 ml a vice?

Reakce:
LennyL1
Kecalka 409 příspěvků 17.09.18 08:46

Ahojky, já mám 450 ml a už nikdy více. Všude na diskuzích psali, že je lepší si dát větší než menší, že to pak holky štve, že si nedali větší. Já bych si teď naopak dala mnohem menší. Nedá se s nimi běhat, i když mám pevnou sportovní podprsenku. Mám sice 178 cm, ale šla bych teď tak do 330 ml. Velký prsa jsou otrava. Kdybych měla peníze, tak jdu okamžitě na zmenšení. Moje sestra šla několik let po mně, dala si myslím 350 ml, ale je menší a štíhlejší. A tak jí to vadilo, že šla po roce na menší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 09:27

Holky mám 500ml a jsem spokojená. Mám vel 4. Neměnila bych ani náhodou, jsem 5 let po operaci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >