Holky, měly jste někdo na začátku těhotenství teplotu 38?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mimicko
Nováček 10 příspěvků 08.09.18 04:27
Holky, mely jste nekdo na zacatku tehotenstvi teplotu 38?

Ahojky, jsem ve 4.tydnu tehotenstvi a najednou me přepadla desna únava, zimnice, zvýšena teplota, bolest kloubů a zad, do prace jsem raději nesla dva dny a lezela, pak se to trochu zlepšilo, tak jsem si rikala, ze to bude od tehotenstvi, trochu jsem zacala fungovat a najednou prujem, znovu zimnice, teplota 38, nevíte co to muze byt? Mam trochu strach o mimi :?

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12289 příspěvků 08.09.18 04:56
@mimicko píše:
Ahojky, jsem ve 4.tydnu tehotenstvi a najednou me přepadla desna únava, zimnice, zvýšena teplota, bolest kloubů a zad, do prace jsem raději nesla dva dny a lezela, pak se to trochu zlepšilo, tak jsem si rikala, ze to bude od tehotenstvi, trochu jsem zacala fungovat a najednou prujem, znovu zimnice, teplota 38, nevíte co to muze byt? Mam trochu strach o mimi :?

Ve 4. týdnu jsem neměla tušení, že jsem těhotná. Horečku jsem neměla. To ti potvrdil doktor, že jsi nebo se jen domníváš, že jsi ve 4. týdnu?

mimicko
Nováček 10 příspěvků 08.09.18 04:59
@Russet píše:
Ve 4. týdnu jsem neměla tušení, že jsem těhotná. Horečku jsem neměla. To ti potvrdil doktor, že jsi nebo se jen domníváš, že jsi ve 4. týdnu?

Ano potvrdili mi to u doktora :)

elena.78
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 08.09.18 05:52

Někdo takové projevy může mít, že si myslí, že má chřipku a ono je to těhotenství. Já měla jen nevolnosti, teplotu ne.

-Evka-
Závislačka 3732 příspěvků 08.09.18 06:31

Na začátku druhého těhotenství jsem chytla nějakou střevní virozu průjem a horečky až 39st. Bylo to hned v počátku (po umělém oplodnění), takže jsem se bála, abych nepotratila. Naštěstí všechno dopadlo dobře.

terzera
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 08.09.18 11:17

Tak moje těhotenství začlo tím, že tedy nebylo plánované… asi ve 3tt-4tt jsem měla nějakou virozu, horečky /nevím kolik protože jsem neměřila/, zimnici, bolest kloubů, zad, hlavy.. ležela jsem dva dny jak lemra a najednou bum a po dvouch dnech bylo po všem, další dva dny jsem byla ok a pak najednou bum a v krku mi vyskočila pravděpodobně angína takže jsem dostala nějak kolem 4tt antibiotika, naštěstí penicilinové.. pak jsem teprve po dobrání v 5tt zjistila, že jsem těhotná..takže můj začátek těhu byl něco mezi tím jsem těhotná, nemocná nebo nevim. Tedka mám týden do porodu tak uvidím, zda má malá následky, zatím to vypadá, že ne :D .

mimicko
Nováček 10 příspěvků 08.09.18 13:29
@terzera píše:
Tak moje těhotenství začlo tím, že tedy nebylo plánované… asi ve 3tt-4tt jsem měla nějakou virozu, horečky /nevím kolik protože jsem neměřila/, zimnici, bolest kloubů, zad, hlavy.. ležela jsem dva dny jak lemra a najednou bum a po dvouch dnech bylo po všem, další dva dny jsem byla ok a pak najednou bum a v krku mi vyskočila pravděpodobně angína takže jsem dostala nějak kolem 4tt antibiotika, naštěstí penicilinové.. pak jsem teprve po dobrání v 5tt zjistila, že jsem těhotná..takže můj začátek těhu byl něco mezi tím jsem těhotná, nemocná nebo nevim. Tedka mám týden do porodu tak uvidím, zda má malá následky, zatím to vypadá, že ne :D .

Mozna by bylo lepsi nevedet, ze jsem tehotna, aby to clovek neresil a neprozival :andel: trochu jsem se uklidnila, asi to tak proste na zacatku bývá.

mimicko
Nováček 10 příspěvků 08.09.18 13:30
@-Evka- píše:
Na začátku druhého těhotenství jsem chytla nějakou střevní virozu průjem a horečky až 39st. Bylo to hned v počátku (po umělém oplodnění), takže jsem se bála, abych nepotratila. Naštěstí všechno dopadlo dobře.

Tak to rada slysim :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >