Reklama

Holky, měly jste někdo na začátku těhotenství teplotu 38?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimicko
Nováček 10 příspěvků 08.09.18 04:27
Holky, mely jste nekdo na zacatku tehotenstvi teplotu 38?

Ahojky, jsem ve 4.tydnu tehotenstvi a najednou me přepadla desna únava, zimnice, zvýšena teplota, bolest kloubů a zad, do prace jsem raději nesla dva dny a lezela, pak se to trochu zlepšilo, tak jsem si rikala, ze to bude od tehotenstvi, trochu jsem zacala fungovat a najednou prujem, znovu zimnice, teplota 38, nevíte co to muze byt? Mam trochu strach o mimi :?

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10975 příspěvků 08.09.18 04:56
@mimicko píše:
Ahojky, jsem ve 4.tydnu tehotenstvi a najednou me přepadla desna únava, zimnice, zvýšena teplota, bolest kloubů a zad, do prace jsem raději nesla dva dny a lezela, pak se to trochu zlepšilo, tak jsem si rikala, ze to bude od tehotenstvi, trochu jsem zacala fungovat a najednou prujem, znovu zimnice, teplota 38, nevíte co to muze byt? Mam trochu strach o mimi :?

Ve 4. týdnu jsem neměla tušení, že jsem těhotná. Horečku jsem neměla. To ti potvrdil doktor, že jsi nebo se jen domníváš, že jsi ve 4. týdnu?

mimicko
Nováček 10 příspěvků 08.09.18 04:59
@Russet píše:
Ve 4. týdnu jsem neměla tušení, že jsem těhotná. Horečku jsem neměla. To ti potvrdil doktor, že jsi nebo se jen domníváš, že jsi ve 4. týdnu?

Ano potvrdili mi to u doktora :)

elena.78
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 08.09.18 05:52

Někdo takové projevy může mít, že si myslí, že má chřipku a ono je to těhotenství. Já měla jen nevolnosti, teplotu ne.

-Evka-
Závislačka 3646 příspěvků 08.09.18 06:31

Na začátku druhého těhotenství jsem chytla nějakou střevní virozu průjem a horečky až 39st. Bylo to hned v počátku (po umělém oplodnění), takže jsem se bála, abych nepotratila. Naštěstí všechno dopadlo dobře.

terzera
Kecalka 435 příspěvků 08.09.18 11:17

Tak moje těhotenství začlo tím, že tedy nebylo plánované… asi ve 3tt-4tt jsem měla nějakou virozu, horečky /nevím kolik protože jsem neměřila/, zimnici, bolest kloubů, zad, hlavy.. ležela jsem dva dny jak lemra a najednou bum a po dvouch dnech bylo po všem, další dva dny jsem byla ok a pak najednou bum a v krku mi vyskočila pravděpodobně angína takže jsem dostala nějak kolem 4tt antibiotika, naštěstí penicilinové.. pak jsem teprve po dobrání v 5tt zjistila, že jsem těhotná..takže můj začátek těhu byl něco mezi tím jsem těhotná, nemocná nebo nevim. Tedka mám týden do porodu tak uvidím, zda má malá následky, zatím to vypadá, že ne :D .

mimicko
Nováček 10 příspěvků 08.09.18 13:29
@terzera píše:
Tak moje těhotenství začlo tím, že tedy nebylo plánované… asi ve 3tt-4tt jsem měla nějakou virozu, horečky /nevím kolik protože jsem neměřila/, zimnici, bolest kloubů, zad, hlavy.. ležela jsem dva dny jak lemra a najednou bum a po dvouch dnech bylo po všem, další dva dny jsem byla ok a pak najednou bum a v krku mi vyskočila pravděpodobně angína takže jsem dostala nějak kolem 4tt antibiotika, naštěstí penicilinové.. pak jsem teprve po dobrání v 5tt zjistila, že jsem těhotná..takže můj začátek těhu byl něco mezi tím jsem těhotná, nemocná nebo nevim. Tedka mám týden do porodu tak uvidím, zda má malá následky, zatím to vypadá, že ne :D .

Mozna by bylo lepsi nevedet, ze jsem tehotna, aby to clovek neresil a neprozival :andel: trochu jsem se uklidnila, asi to tak proste na zacatku bývá.

mimicko
Nováček 10 příspěvků 08.09.18 13:30
@-Evka- píše:
Na začátku druhého těhotenství jsem chytla nějakou střevní virozu průjem a horečky až 39st. Bylo to hned v počátku (po umělém oplodnění), takže jsem se bála, abych nepotratila. Naštěstí všechno dopadlo dobře.

Tak to rada slysim :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >