Holky na mateřské, kdo jde se mnou cvičit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalajlamka89
Povídálka 17 příspěvků 11.01.18 23:05
Holky na mateřské, kdo jde semnou cvičit?

Ahoj maminky :-) sbírám odvahu se vůbec svěřit a s někým sdílet můj,,fyzicky problém” Není nijak markantní, ale když člověk není se sebou spokojený, je vždy třeba něco dělat. V mem případě cvičit. Trápím se s kily navíc po porodu, jak jinak. Sama to ale nedám, tak se obracím na potenciální partacky, které semnou budou bojovat nebo poradí :-) Prosím, jaké cvičení je nejefektivnější na zformování postavy? S úpravou jídelníčku- i když i to pro mě bude fuska. Na internetu lze dohledat mnohé, ale když na to budeme třeba dvě, prelouskame se tím. Děkuji za jakoukoli podporu. Iveta

Přečtěte si článek: Jak zhubnout po porodu

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2898 příspěvků 11.01.18 23:23

Zkuste Pilates, sice trochu déle trvá, než jsou vidět výsledky, protože se tělo zpevňuje zevnitř, ale je pak člověku dobře, přestávají bolet záda. Už se těším až budu moct zase cvičit, ale jsem těhotná a moje už tak volné klouby se v těhotenství uvolňují ještě víc (zrovna se mi podařilo si vymknout kloub palce u nohy - zrovna ten co už je součástí chodida).

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 11.01.18 23:25

Začni během, pomalu v tepovce, mnina změn jídelníček, jez 5× denně a to by bylo aby to nešlo!!!Já jedu od 2.1. a 2,5 kila dolů, ještě mně čeká dlouhý boj, musím dát dolů ještě 11.

Dalajlamka89
Povídálka 17 příspěvků 11.01.18 23:37
Heivko,

Ty mas s pilates zkušenosti? Abych byla upřímná, já teda vůbec. To musím prostudovat. Děkuji za jednu z cest. Jestli pomohla tobe, tak proč ne mě, ze.

Dalajlamka89
Povídálka 17 příspěvků 11.01.18 23:39
BB zlaticko

Tak hned z úvodu, mas super přezdívku :D a pak. Mohla by si mi nastínit, jak vypada tvůj jídelníček a v jakých hodinách se ti osvědčilo běhat?

Dalajlamka89
Povídálka 17 příspěvků 11.01.18 23:43

Mě totiž, holky, napadla i jedna věc..jak vidím ty reklamy na zázračné tablety (doplňky stravy), tak spadají myšlenky i na ne. Nemáte s tím zkušenosti? Samozřejmě, kdyby se to propojilo s cvičením. Nejsem zastánce žádných léku, pro jistotu nejim navíc ani vitaminy.
Asi to jsou hnusny, ze?

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 12.01.18 06:07
@Iveta Šim. píše:
Mě totiž, holky, napadla i jedna věc..jak vidím ty reklamy na zázračné tablety (doplňky stravy), tak spadají myšlenky i na ne. Nemáte s tím zkušenosti? Samozřejmě, kdyby se to propojilo s cvičením. Nejsem zastánce žádných léku, pro jistotu nejim navíc ani vitaminy.
Asi to jsou hnusny, ze?

Ahojda, neblazni, kdyby někdo vymyslel tabletu, ktera funguje, dostal by Nobelovku. Jsem instruktorka fitMAMI, tak mrkni, jestli se někde ve Tvém okoli necvičí. Sama vidim na holkach, jake maji zmeny po chvíli cvičení. Zmen trochu jidelnicek, tezko se radi, pokud nemas extra nadvahu, zacni běhat pomalu nebo sviznejsi prochazky…

Netopirek
Echt Kelišová 7614 příspěvků 12.01.18 06:34

Záleží jak blbě fyzicky na tom jsi. Já po porodu začínám jen s jógou a pilates, abych zpevnila střed. A když už mě přestanou permanentně bolet záda, tak začínám posilovat.
Tentokrát mám v plánu přidat se k fitmama. Měli by cvičit u nás v parku ;).

A jídelníček je nejlepší měnit pomalu. Já začínám tím, že ke každému jídlu si přidávám zeleninu a místo mlsání se cpu ovocem. A piju hodně čisté vody.

Ancek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 12.01.18 07:12

@Iveta Šim. Přidávám se ke chvále pilates. Cvičím poctivě podle knihy „15 minut pilates denně“ a výsledky jsou opravdu vidět. K úpravě jídelníčku mi hodně pomohla těhotenská cukrovka, snažím se tu dietu dodržovat i po porodu, i když teda už nejsem tak důsledná :oops:.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 12.01.18 07:13

:mavam: Ahoj, gratuluji k předsevzetí se sebou něco udělat. Jak začít? Řekla bych, že pomalu a nechtít nemožné ihned. Jestli jsi krátce po porodu, začala bych delšími svižnými procházkami s kočárkem a doma posilovací desetiminutovkou denně. Souhlasím s @Heivka, že je potřeba zařadit cviky na posílení zádových svalů a protažení páteře. A dodržovat pitný režim. Přeju hodně úspěchů :kytka:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1939 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 07:20

@modrasek13 Tak na to se taky uz chystam zacit chodit ;) :mavam: Zatim tedy opravdu jen chystam bohuzel, protoze porad bojujeme s rymou a kaslem u obou deti. Pridavam se do klubu, do Vanoc uz jsem mela 13 ze 14 tehu-kil dole, pak zase 2 hore, a ty uz dolu nejdou, snazim se cvičit doma, ale to se vzdycky tak akorat oddelam na 2 dny, hlavne drepama, ty asi budou docela efektivni…:-) s prvnim jsem chodila na strollering, ten uz ale u nas neni. A ted jsem nasla, ze je fitmami / fitbaby cviceni (jaky je mezi tim rozdil?) i v indoor verzi, ale to chce uz mit nejaky rezim, aby mimco vydrzelo vzhuru…nam jsou 4 mesice, tak zatim jedeme spis ty prochazky…chtelo by to jeste tak 10 kg!

Petussska
Kecalka 214 příspěvků 12.01.18 07:42

Pilates je super, nejlepší je chodit cca 2× nebo 1× týdně někam do kurzu! Doma se cvičí blbě.

Dalajlamka89
Povídálka 17 příspěvků 12.01.18 08:13

@modrasek13
Ahoj. Ohromne děkuji. Tohle beru jako znamení :-D normálně mi cvičite před barakem (tedy jedna z vas fitMaminek) Prave si tak davam v hlavě dohromady, co by mohlo zabrat a nějak spojit prave pilates, běh a jednou týdne cvičení s vámi :-) Bohužel je venkovní jen jednou tydne. Brala bych i 5×. Děkuji za typ ????

Dalajlamka89
Povídálka 17 příspěvků 12.01.18 08:22

@Netopirek
Taky to tak asi nějak udělám :-) Pilates, trochu běhu a jednou tydne Fitmama..skoda, ze je cvičení venku jen jednou tydne. Ovoce, zeleninu jim celkem ve velkém množství. Ráno si dělám smoothie v domění, ze mi šikovnost a vůle zůstane do večera. Pak dam odpoledne dvě Siesty (myšleny oplatky) a jsem ze sebe opět zklamaná. Nejlepší je mít podporu i v domácnosti. Těhotenska kila semnou přibral i manžel, šle nemůžeme se sladit casove a už vůbec ne na vystřídani do posilovny. Ale začnu tak jak rikas, pilates..běh a fitMAMA.
Děkuji a držím pěsti, ať se daří a ať nám vůle vydrží. :kytka:

Dalajlamka89
Povídálka 17 příspěvků 12.01.18 08:24

@Petussska
Nemá to takový účinek? Nebo myslíte co se tyče motivace?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama