Holky na sex a holky na vztah? Podle čeho to muži dělí?

Anonymní
19.5.21 21:01

holky na sex a holky na vztah ? podle čeho

Ahoj holky, každé moje seznámení, vztahy, skončí tak, že dotyční se mnou jsou jen kvůli sexu, ( to mi vždy dojde zpětně po těch měsících, i bohužel rokách ), do vztahu, po kterém vnitřně toužím, mě žádný nechce (společné zážitky, dovolené, Vánoce jsem ještě nezažila, jsem odkázána vše dělat v podstatě sama). Nejsem žádná modelka, naopak mám pár kil navíc… ani vyzývavá, ačkoliv pěkná, v práci o mě kolegyně říkají, že jsem ten typ tiché vody, co břehy mele, ale usměvavá, hodná…nejbližší dva kamarádi, že mám prostě mrd"vé oči a když přijde na téma sex, jsem v něm otevřená (nepřijde mi divné se o tom pobavit )… :nevim: dostala jsem se do kruhu, že si prostě říkám, ok, tak asi mi není vztah souzený a bije se pak ve mě jedna část mě, kdy si říkám, ok tak ted všem těm chlapům ukážu, že to, co si o mě myslí, je pravda, že jsem jen na sex a pak se ve mě bije to dobro, kdy si říkám, že ten kruh musí skončit, že i já si zasloužím lásku a chci přijít na to, jak to změnit, na čem zapracovat a určitě to tu některá možná měla stejně? Čím se to prolomilo? Co jste změnily? A pro pány…opravdu dělíte ve svých očích holky na ty na vztah a na sex? Podle čeho? Jaký radar na to máte? :oops: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1410
19.5.21 21:12

Já to nerozděluju. Sex mám s tou, kterou chci, pokud chce i ona mě, a pokud si navzájem sedneme a oba chceme, vyvine se z toho vztah. Pokud ne, tak to za krátký čas skončí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2124
19.5.21 21:15

Nejdriv rekni, proc s temi hochy spis? A jsou to teda ruzni kluci z ruzneho prostredi? A ten sex se opakuje nebo to jsou jednorazovky a oni se pak uz neozvou?

A kolikrat se ti to stalo? Jestli 3× za 10 let, tak bych tomu neprikladala vyznam.

Kazdopadne, obecne, vetsinou ta zena zhruba tuší, jak na tom u chlapa je. Pokud si neni jista, ze on po ni šílí, tak neni v pripade touhy po vztahu radno lezt do postele. Pokud si jista je, lze, ale porad bych s nicim nepocitala a chovala se spis kamaradsky, byť vřele.

Obecne neskryvej naklonost k chlapum, ale o sexu se nevybavuj s kazdym obejdou. Hodne chlapu to pres ty reci jen tak zkousi

Do postele bych vlezla az v pripade, ze bych po tom chlapovi nezmerne touzila, ani pro zabavu ani s cilem zmanipulovat do vztahu ani kvuli cool pocitu ani kvuli dokazovani si, ze sbalim každyho…

Neboj, pises vcelku mlade, ono to prijde, az se doopravdy s nekym zabouchnes. A taky neboj, stane se to :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5203
19.5.21 21:15

Jasne ze to chlapi deli, Ti co hledaji jen sex tak vyhledavaji ty holky co jim daji. Nekteri chteji vztah. Ale primarne chteji dobry sex obe skupiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
19.5.21 21:34

Kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 21:35

@FlorenceF Jenkins Ne ne, jednorázovky jsem nikdy neměla, většinou jsou to dominantnější typy, s kterýma jsme kolem sebe vždycky nějakou dobu kroužili, ale i dva normální kluci… celkově jich bylo šest, „vztah“ nejmín 3 měsíce a nejdelší 4 roky, žila jsem v iluzi, že to vztah přece je, po rozchodě jsem byla rok úplně sama…ale je pravda, že nejsem ten typ, co dokáže čekat, většinou na první, druhé schůzce je hned sex, mám to ráda a beru to tak, že když to prostě klapat nebude, tak radši to chci zjistit hned… :oops:
A mladá zase tak nejsem, 28 mám… ale i tak děkuju, za milé slova :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2124
19.5.21 21:44
@Anonymní píše:
@FlorenceF Jenkins Ne ne, jednorázovky jsem nikdy neměla, většinou jsou to dominantnější typy, s kterýma jsme kolem sebe vždycky nějakou dobu kroužili, ale i dva normální kluci… celkově jich bylo šest, „vztah“ nejmín 3 měsíce a nejdelší 4 roky, žila jsem v iluzi, že to vztah přece je, po rozchodě jsem byla rok úplně sama…ale je pravda, že nejsem ten typ, co dokáže čekat, většinou na první, druhé schůzce je hned sex, mám to ráda a beru to tak, že když to prostě klapat nebude, tak radši to chci zjistit hned… :oops:
A mladá zase tak nejsem, 28 mám… ale i tak děkuju, za milé slova :kytka:

Takze jsi vztahy mela, ne ze ne. Jeste to asi nebylo uplne ono, tak te chyta panika. Jinak mi to u tebe neprijde nejake patologicke, jestli se s tim dotycnym znas, probehnou namluvy, tak co jako…

Neboooj, nejsi levna :hug: potkat Mistra Biga je i o štěsti, to prijde, fakt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3000
19.5.21 22:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky, každé moje seznámení, vztahy, skončí tak, že dotyční se mnou jsou jen kvůli sexu, ( to mi vždy dojde zpětně po těch měsících, i bohužel rokách ), do vztahu, po kterém vnitřně toužím, mě žádný nechce (společné zážitky, dovolené, Vánoce jsem ještě nezažila, jsem odkázána vše dělat v podstatě sama). Nejsem žádná modelka, naopak mám pár kil navíc…

Takže jsi měla jak dál píšeš i čtyři roky „vztah“ a přitom jsi v něm nezažila věci, které ke vztahu patří samozřejmě.

Mně to připadá, že se příliš jednoduše zaháčkuješ a plácáš se v tom moc dlouho, než zjistíš, že s tímhle to fakt není ono.

ani vyzývavá, ačkoliv pěkná, v práci o mě kolegyně říkají, že jsem ten typ tiché vody, co břehy mele, ale usměvavá, hodná…nejbližší dva kamarádi, že mám prostě mrd"vé oči a když přijde na téma sex, jsem v něm otevřená (nepřijde mi divné se o tom pobavit )… :nevim:

Kamarádi a kolegyně se jako zpětná vazba nepočítají, s těmi do vztahu nejdeš.

Rozhodují ti, kdo Tě balí.

dostala jsem se do kruhu, že si prostě říkám, ok, tak asi mi není vztah souzený a bije se pak ve mě jedna část mě, kdy si říkám, ok tak ted všem těm chlapům ukážu, že to, co si o mě myslí, je pravda, že jsem jen na sex a pak se ve mě bije to dobro, kdy si říkám, že ten kruh musí skončit, že i já si zasloužím lásku a chci přijít na to, jak to změnit, na čem zapracovat a určitě to tu některá možná měla stejně? Čím se to prolomilo? Co jste změnily?

Když neumíš odfiltrovat odhadem, komu jde jen o sex (a o víc nestojí), tak holt s tím sexem počkat, až se zájemce předvede, že mu jde i o něco jiného.

Ne, že by to byla jistota, ale aspoň nějaký filtr. :think:

A pro pány…opravdu dělíte ve svých očích holky na ty na vztah a na sex? Podle čeho? Jaký radar na to máte? :oops: :think:

Za mě to dělení je na sex / ne na sex. A z těch na sex by některé šly i na vztah. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
19.5.21 22:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky, každé moje seznámení, vztahy, skončí tak, že dotyční se mnou jsou jen kvůli sexu, ( to mi vždy dojde zpětně po těch měsících, i bohužel rokách ), do vztahu, po kterém vnitřně toužím, mě žádný nechce (společné zážitky, dovolené, Vánoce jsem ještě nezažila, jsem odkázána vše dělat v podstatě sama). Nejsem žádná modelka, naopak mám pár kil navíc… ani vyzývavá, ačkoliv pěkná, v práci o mě kolegyně říkají, že jsem ten typ tiché vody, co břehy mele, ale usměvavá, hodná…nejbližší dva kamarádi, že mám prostě mrd"vé oči a když přijde na téma sex, jsem v něm otevřená (nepřijde mi divné se o tom pobavit )… :nevim: dostala jsem se do kruhu, že si prostě říkám, ok, tak asi mi není vztah souzený a bije se pak ve mě jedna část mě, kdy si říkám, ok tak ted všem těm chlapům ukážu, že to, co si o mě myslí, je pravda, že jsem jen na sex a pak se ve mě bije to dobro, kdy si říkám, že ten kruh musí skončit, že i já si zasloužím lásku a chci přijít na to, jak to změnit, na čem zapracovat a určitě to tu některá možná měla stejně? Čím se to prolomilo? Co jste změnily? A pro pány…opravdu dělíte ve svých očích holky na ty na vztah a na sex? Podle čeho? Jaký radar na to máte? :oops: :think:

Nejmenujes se Sandra :lol:
Připomínáš mi jednu známou. Má to podobně. Myslím si, že si pro ně moc levná ( jednoduchá kořist)
První, druhá schůzka a hned sex?
Nemají prostor k tomu aby se ukázali a snažili. Být na tvém místě vzala bych to z druhé strany. Nejprve zážitky, výlety, večeře a vyčkat nějakou dobu, než k něčemu dojde. Ten kdo to bude s tebou myslet vážně si na tebe rád počká. Měsíc se snad vydržet dá :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24291
19.5.21 22:42
@Anonymní píše:
A mladá zase tak nejsem, 28 mám… ale i tak děkuju, za milé slova :kytka:

tak když se s každým vyspíš hned na první schůzce, tak se sama pasuješ do role - holka pouze na sex- nebuď tak laciná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
19.5.21 23:25

Nechci být nějak zlá, ale ty se na prvním rande vyspíš s klukem. Chápu, je to hezké, nevadí ti to. Ale co si řekne chlap, když se ani neznáte a vyspíš se s ním hned na první schůzce.. Dělá to tak s každým, se kterým jde na schůzku, kolikátý asi jsem, kdo ji tohle naučil…Můžeš být sebevíc dobrá v posteli, ale on již nemá potřebu se nijak dál snažit. Ta motivace, proč vlastně s tebou na to rande šel, je hned pryč. Ty jsi mu všechny své trumfy ukázala na první schůzce, nic víc mu již nabídnout nemůžeš. Jsou chlapi, co si chtějí jen užívat a chlapi, co chtějí dobývat. Proč se nejdřív nesnažíte poznat, neříkám, že to musí být romantika, pokud ji nechceš. Ale tak, proč jej nenecháš, aby se o tebe snažil, pozval tě na večeři, donesl ti kytku. Udělal ti radost tím, co máš ráda. Dokázal ti, že mu na tobě záleží. Během 2-3 měsíců poznáš, jestli ti ten muž za to stojí. Pokud chceš sex, tak víš jak na to, na vztah si myslím, že není úplně dobrá taktika vyspat se hned při prvních pár schůzkách. Chlapi mají rádi sebevědomé ženy, co znají svoji hodnotu a mají svůj názor. A už vůbec bych se nebavila na prvních schůzkách o sexu. Strašně to pak působí lacině a hned si tě i podle toho zařadí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
19.5.21 23:36
@Hanyl píše:
Nechci být nějak zlá, ale ty se na prvním rande vyspíš s klukem. Chápu, je to hezké, nevadí ti to. Ale co si řekne chlap, když se ani neznáte a vyspíš se s ním hned na první schůzce.. Dělá to tak s každým, se kterým jde na schůzku, kolikátý asi jsem, kdo ji tohle naučil…Můžeš být sebevíc dobrá v posteli, ale on již nemá potřebu se nijak dál snažit. Ta motivace, proč vlastně s tebou na to rande šel, je hned pryč. Ty jsi mu všechny své trumfy ukázala na první schůzce, nic víc mu již nabídnout nemůžeš. Jsou chlapi, co si chtějí jen užívat a chlapi, co chtějí dobývat. Proč se nejdřív nesnažíte poznat, neříkám, že to musí být romantika, pokud ji nechceš. Ale tak, proč jej nenecháš, aby se o tebe snažil, pozval tě na večeři, donesl ti kytku. Udělal ti radost tím, co máš ráda. Dokázal ti, že mu na tobě záleží. Během 2-3 měsíců poznáš, jestli ti ten muž za to stojí. Pokud chceš sex, tak víš jak na to, na vztah si myslím, že není úplně dobrá taktika vyspat se hned při prvních pár schůzkách. Chlapi mají rádi sebevědomé ženy, co znají svoji hodnotu a mají svůj názor. A už vůbec bych se nebavila na prvních schůzkách o sexu. Strašně to pak působí lacině a hned si tě i podle toho zařadí..

Copak mají dělat holky jako já co rády š. kají?
Vyspala jsem se po 4. schůzce s chlapem, absolutně netuším jak to dopadne, ale dal už se to vydržet nedalo. Proč tem holkám vnucují, že jsou snad něco míň, když taky touží po sexu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
19.5.21 23:45

@someargue Všechny holky rády šukají, nejsi výjimka. Opravdu si myslíš, že když je žena na schůzce a líbí se jí muž, tak nemá chuť se s ním vyspat? Vždyť pokud se chceš milovat, tak si to dělej. Ale prostě chlapi se na to dívají jinak. Já myslím, že nejsme zvířata, abychom to pár měsíců nevydrželi.. A jako roztahovat všem, to je taky chuťovka. Mimochodem, ono asi vyjde mít víc sexu ve vztahu, než si každý týden, měsíc hledat nového chlapa na jedno povyražení a pak se utápět v slzách, proč to zase nevyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
20.5.21 01:22
@Anonymní píše:
Nejsem žádná modelka, naopak mám pár kil navíc… ani vyzývavá, ačkoliv pěkná, v práci o mě kolegyně říkají, že jsem ten typ tiché vody, co břehy mele, ale usměvavá, hodná…nejbližší dva kamarádi, že mám prostě mrd"vé oči a když přijde na téma sex, jsem v něm otevřená (nepřijde mi divné se o tom pobavit )… radar na to máte? :oops: :think:

možná se pletu, ale mám pocit, že máš nižší sebevědomí a bereš každého kdo se namane, jenom aby jsi byla ve vztahu.

@Anonymní píše:
Ne ne, jednorázovky jsem nikdy neměla, většinou jsou to dominantnější typy, s kterýma jsme kolem sebe vždycky nějakou dobu kroužili, ale i dva normální kluci… celkově jich bylo šest, „vztah“ nejmín 3 měsíce a nejdelší 4 roky, žila jsem v iluzi, že to vztah přece je, po rozchodě jsem byla rok úplně sama…ale je pravda, že nejsem ten typ, co dokáže čekat, většinou na první, druhé schůzce je hned sex, mám to ráda a beru to tak, že když to prostě klapat nebude, tak radši to chci zjistit hned… :oops:

Neumíš číst v lidech, Já bych dotyčného poznávala a se sexem bych počkala.

@Hanyl Nemá cenu moralizovat a říkat, že když tohle udělá, měla by se stydět. Já si myslím, že je plno vztahů, které začaly sexem. Ona si prostě vybíra nevhodné partnery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
20.5.21 02:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, každé moje seznámení, vztahy, skončí tak, že dotyční se mnou jsou jen kvůli sexu, ( to mi vždy dojde zpětně po těch měsících, i bohužel rokách ), do vztahu, po kterém vnitřně toužím, mě žádný nechce (společné zážitky, dovolené, Vánoce jsem ještě nezažila, jsem odkázána vše dělat v podstatě sama). Nejsem žádná modelka, naopak mám pár kil navíc… ani vyzývavá, ačkoliv pěkná, v práci o mě kolegyně říkají, že jsem ten typ tiché vody, co břehy mele, ale usměvavá, hodná…nejbližší dva kamarádi, že mám prostě mrd"vé oči a když přijde na téma sex, jsem v něm otevřená (nepřijde mi divné se o tom pobavit )… :nevim: dostala jsem se do kruhu, že si prostě říkám, ok, tak asi mi není vztah souzený a bije se pak ve mě jedna část mě, kdy si říkám, ok tak ted všem těm chlapům ukážu, že to, co si o mě myslí, je pravda, že jsem jen na sex a pak se ve mě bije to dobro, kdy si říkám, že ten kruh musí skončit, že i já si zasloužím lásku a chci přijít na to, jak to změnit, na čem zapracovat a určitě to tu některá možná měla stejně? Čím se to prolomilo? Co jste změnily? A pro pány…opravdu dělíte ve svých očích holky na ty na vztah a na sex? Podle čeho? Jaký radar na to máte? :oops: :think:

Na to nepotrebuji radar. Je to o povaze. Tvou povahu podle popisu do vztahu nikdo nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat