Holky naplasti tiande ty se muzou při kojeni ?

Anonymní
17.1.20 09:43

Holky naplasti tiande ty se muzou při kojeni ?

Mate zkušenost s naplasti tiande? Pomohla bolí mě zub, tak sem to chtěla vyzkoušet s kojim… tak doufám ze to nevadí? Když v těhotenství by se neměla. diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5064
17.1.20 09:59

Zaprvé je to úplná kra.vina a za druhé takovou s…u si na sebe dávat když kojis není vůbec dobrý nápad. Rozkousej si hřebíček, nebo si ho rozdrt s olejem a tím si to potirej.
Bože takový blbosti na sebe lepit :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
17.1.20 10:07

Priznam se, ze zrovna TianDe bych si nevzala ani bezne, natoz tehotna ci kojici :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3755
17.1.20 10:22

To už si dej raději Ibalgin, ten se při kojení normálně může.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13722
17.1.20 10:45

Jako ty náplasti fakt fungují na bolest, ale měla jsem z toho tak silnou alergickou reakci jako nikdy. A samozřejmě se to může dostat i do mlíka a chudák to dítě. Já myslela, že chcípnu, jak mě kůže pod náplastí pálila a svědila a pak jsem se mi udělala virážka po celém těle, musela jsem k doktorce pro injekci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3915
17.1.20 11:37

Rozhodně ne.!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 12:11

Mám je doma a fungují mi proti bolesti hlavy, každopádně myslím že na nich je napsáno, že nejsou vhodné pro těhotné ani kojící ženy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16824
19.1.20 08:44
@shadowbabe píše:
Priznam se, ze zrovna TianDe bych si nevzala ani bezne, natoz tehotna ci kojici :nevim:

přesně tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
19.1.20 08:50

O téhle značce jsem slyšela jen to nejhorší, nevyzkoušela jsem od nich nic. Občas pomáhá i proplachovat ústa šalvějí. Nebo ten hřebíček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama