Holky, nepřehánějte to s tou žárlivostí

275
13.11.20 09:35

Holky, neprehanejte to s tou zarlivosti

Ahoj devcata :). Ted jsem zde cetl prispevek, kde dotycna po mesici ‚vztahu‘ zarlive (a nepodlozene) vystartovala na muze.
Mne se diky tomhule pred mesicem rozpadl vztah.
Pro predstavu - byli jsme spolu s pauzou od ledna, ona byla moc fajn, velmi krasna, stihla, mlada (o deset let ode me), sexy, usmevava, pozitivni, na zacatku jsem citil, ze bych do toho mohl pomerne rychle spadnout a trochu jsem se toho bal.
Jenze zarlila. Na moje ex., i kdyz jsem se s nima nevidal a nepsal, na mou nejlepsi kamaradku (opravdu jen kamaradka, chtel jsem je i seznamit, to ona zase ale nechtela), na moje kolegyne v praci, na kolemjdouci zenu, na kterou jsem se treba podival (podival, necumel s otevrenou pusou :)), atp. Pracovala v Praze, ale byla z Bratislavy, takze kdyz tam odjela, tak jsme si volali a kdyz jsem nahodou rychle nezvedl telefon, tak hned stin podezreni, kde a s kym jsem.
Kdyz u nas ted zavirali hospody, tak jsem si byl sednout naposledy na pivko. Ona byla doma v Blavě. Volala mi a ja to neslysel. Obrovska scena, ze kde jsem, urcite s nejakou holkou, at ji poslu fotku. Tak jsem ji poslal fotku z te hospody a ona na to, ze to je urcite nejaka fotka z google, at ji poslu datum a cas porizeni, ze se tim ospravedlnim. Ja uz toho mel dost a rekl jsem, ze nic dalsiho posilat nebudu, ze nemam duvod se hajit. Zacala mi nadavat, ze jsem to po.ral, ze my prazaci jsme uplne de.ilni, atp. Druhy den to chtela resit, ale ja uz nechtel.. Ten pohar proste nejak pretekl.
Nepotrebuju radu co s tim; ja jsem rad, ze jsem to utnul, takovyho cloveka do vztahu nechci. Jen jsem tim chtel rict, ze i mlada, krasna a sexy zena muze takovym chovanim spadnout v ocich muze uplne na nulu.
Tedy, kdyz uz zarlite a neni to nicim podlozene, tak se ten projev snazte nejak tlumit, jinak hrozi, ze tim rozbijete vztah ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1323
13.11.20 09:46

Utla bych to při prvním vydíráním hovoru, nehledě na to, je-li to ženská nebo chlap. Bývalý kamarád takto dával mobil na sklo jedoucího autobusu, aby dokázal, že v něm opravdu sedí. Nutno říct, že slečna měla oprávněné obavy, ten proháněl každou, která se s ním byla ochotná bavit :nevim: Zoufalci byli oba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
13.11.20 09:52

@Honza82 Tak tvoje, dnes už ex, přítelkyně je ale už za hranicí zdravé psychiky. Žárlivost je mor, pochybnosti občas přepadnou asi každého, ale ne toto… dokazovat, s kým jsi byl na pivu fotkou, datem atd, to je na Chocholouška. Kamarád měl přítelkyni, měl jí hrozně rád a chtěl s ní rodinu, ale prostě po asi 2 letech už nedokázal ty scény ustát. Poslední kapka byla, když dával za volantem přednost chodkyni na přechodu a ona sedíce vedle něj na něj ječela, že na tu ženskou čumí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
13.11.20 09:54
@Honza82 píše:
Ahoj devcata :). Ted jsem zde cetl prispevek, kde dotycna po mesici ‚vztahu‘ zarlive (a nepodlozene) vystartovala na muze.
Mne se diky tomhule pred mesicem rozpadl vztah.
Pro predstavu - byli jsme spolu s pauzou od ledna, ona byla moc fajn, velmi krasna, stihla, mlada (o deset let ode me), sexy, usmevava, pozitivni, na zacatku jsem citil, ze bych do toho mohl pomerne rychle spadnout a trochu jsem se toho bal.
Jenze zarlila. Na moje ex., i kdyz jsem se s nima nevidal a nepsal, na mou nejlepsi kamaradku (opravdu jen kamaradka, chtel jsem je i seznamit, to ona zase ale nechtela), na moje kolegyne v praci, na kolemjdouci zenu, na kterou jsem se treba podival (podival, necumel s otevrenou pusou :)), atp. Pracovala v Praze, ale byla z Bratislavy, takze kdyz tam odjela, tak jsme si volali a kdyz jsem nahodou rychle nezvedl telefon, tak hned stin podezreni, kde a s kym jsem.
Kdyz u nas ted zavirali hospody, tak jsem si byl sednout naposledy na pivko. Ona byla doma v Blavě. Volala mi a ja to neslysel. Obrovska scena, ze kde jsem, urcite s nejakou holkou, at ji poslu fotku. Tak jsem ji poslal fotku z te hospody a ona na to, ze to je urcite nejaka fotka z google, at ji poslu datum a cas porizeni, ze se tim ospravedlnim. Ja uz toho mel dost a rekl jsem, ze nic dalsiho posilat nebudu, ze nemam duvod se hajit. Zacala mi nadavat, ze jsem to po.ral, ze my prazaci jsme uplne de.ilni, atp. Druhy den to chtela resit, ale ja uz nechtel.. Ten pohar proste nejak pretekl.
Nepotrebuju radu co s tim; ja jsem rad, ze jsem to utnul, takovyho cloveka do vztahu nechci. Jen jsem tim chtel rict, ze i mlada, krasna a sexy zena muze takovym chovanim spadnout v ocich muze uplne na nulu.
Tedy, kdyz uz zarlite a neni to nicim podlozene, tak se ten projev snazte nejak tlumit, jinak hrozi, ze tim rozbijete vztah ;-)

Kazdy je nejaky.kdyz nekdo zarli, tak bude zarlit vzdycky a nemusi to byt jen krasna, stihla, sexy zenska. Nevim, jestli ti tady zarlivky, tim myslim, prehnane zarlive sexy zenske, za tuhle “radu” podekuji, ale aspon jsi to zkusil :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8160
13.11.20 09:54

@Honza82 Teď bych chtěla znát názor tvé ex…jinak já znám převážně chlapy kteří žárlí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3553
13.11.20 09:58

Souhlasím s tebou. Na druhou stranu znám i tenhle příběh, který se teď nedávno v mém blízkém okolí skutečně odehrál: Mladá rodina, ve vztahu 3 děti. Chlap se choval vzorně, pomáhal, byl milý. Ona ale pořád měla blbý pocit. Opakovaně se ho ptala, zda je spokojen, zda je vše v pořádku. On jí vždy vše s úsměvem odkýval. Nikdy neměla žádný důkaz nevěry a nutno říct, že ho ani nehledala. Nedívala se mu do mobilu, nevolala mu, kde je, nedělala přepadovky v práci. Ale šestý smysl jí napovídal, že je něco špatně. Občas se ho zeptala, zda někoho nemá. V klidu. Nic se nedověděla, jen to, že je žárlivá.
Nakonec to na manžílka prasklo - byl jí nevěrný dlouhá léta, dokonce v době, kdy spolu chodili, potom když ji požádal o ruku, když byla těhotná, když jí zemřela maminka a ona byla na dně. Právě proto, že ho nikdy nestíhala, se nikdy nedověděla, že není v práci, ale u milenky. Za ta léta jich byly desítky. Už nikdy nebude chlapůl věřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
13.11.20 09:59
@Janee19 píše:
Utla bych to při prvním vydíráním hovoru, nehledě na to, je-li to ženská nebo chlap. Bývalý kamarád takto dával mobil na sklo jedoucího autobusu, aby dokázal, že v něm opravdu sedí. Nutno říct, že slečna měla oprávněné obavy, ten proháněl každou, která se s ním byla ochotná bavit :nevim: Zoufalci byli oba

Tak ono to tak easy neni, ja ji mel opravdu rad a snazil se vysvetlit, ze zarli zbytecne Ale casem jsem se k tomu dopracoval..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25427
13.11.20 09:59
@Annabela11 píše:
@Honza82 Teď bych chtěla znát názor tvé ex…jinak já znám převážně chlapy kteří žárlí :nevim:

Názor ex? Posílat fotky kde jsi ti přijde normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8160
13.11.20 10:01

@pikola No já nevěřím všemu co kdo napíše, každý si rád něco přidá…nebo ubere..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
13.11.20 10:01
@Annabela11 píše:
@Honza82 Teď bych chtěla znát názor tvé ex…jinak já znám převážně chlapy kteří žárlí :nevim:

To ti reknu uplne presne :) - jak uz jsem rikal, jsem debi.ni, neda se mi verit, umim akorat klamat a nakonec se ukazalo, ze ji vlastne vubec nemam rad, protoze to uz nechci resit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
13.11.20 10:02

Žárlí většinou ten, který má sám máslo na hlavě. Pak lidé s nízkým sebevědomím, prostě nedůvěra tam je, ale takové vztahy nemají dlouhé trvání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
13.11.20 10:04
@Mutlice píše:
@Honza82 Tak tvoje, dnes už ex, přítelkyně je ale už za hranicí zdravé psychiky. Žárlivost je mor, pochybnosti občas přepadnou asi každého, ale ne toto… dokazovat, s kým jsi byl na pivu fotkou, datem atd, to je na Chocholouška. Kamarád měl přítelkyni, měl jí hrozně rád a chtěl s ní rodinu, ale prostě po asi 2 letech už nedokázal ty scény ustát. Poslední kapka byla, když dával za volantem přednost chodkyni na přechodu a ona sedíce vedle něj na něj ječela, že na tu ženskou čumí :nevim:

Njn. Ona takova nebyla stale, mela obcas slabe chvilky. Ale cim dal ode me byla, tim ty chvilky byly castejsi. Teoreticky, kdyby nejezdila domu, tak jsme stale spolu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10204
13.11.20 10:04

@Honza82 Tak to si vydržel hodně dlouho, já bych jí poslala do háje už dávno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8160
13.11.20 10:05

@Honza82 Tohle bych řešila v panském kolektivu…chlapi žárlí stejně jako ženské :nevim: Jen to nepřiznají. Tak si najdi jinou a neřeš to…k čemu ti je teď dobré tohle sem psát? Prostě jste byl každý jiný. A i věkový rozdíl je velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
13.11.20 10:07

@Adrasteia
Tak ja nerikam, ze nejsou i situace, kde nekdo zarli opravnene. Ale, kdyby to bylo obracene a zarlil ja, tak mi minimalne moje hrdost nikdy nedovoli se takhle projevovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat