Holky pečovatelky, kam vás zaměstnavatel přeřadil v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miasofi
Kecalka 283 příspěvků 20.04.18 10:46
Holky pečovatelky, kam vás zaměstnavatel přeřadil v těhotenství?

Ahoj holky pečovatelky a PSS. Kam vás zaměstnavatel přeřadil v těhotenství? Jakou práci jste dělaly? Moc si to tahání s lidma a přebalování a koupání neumím představit. Moc díky za reakce a krásný den

Přečtěte si článek: Práce v těhotenství - na co máte nárok?

Reakce:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 20.04.18 10:53

Bohuzel sem nevěděla, ze maji povinnost nechat doma za 100% platu, pokud vhodná práce neni, takze sem musela jit na neschopenku, sice naoko jakoby sem mela mít ulevy, ale víš jak to, stejne žádné nebyli

Miasofi
Kecalka 283 příspěvků 20.04.18 11:14

Já právě na neschopenku nechci, přes léto tím tuplem ne. Tak by mě zajímalo, než se tam půjdu osobně ptát, co by mi tak mohli nabídnout nebo kam mě šoupnout

Bábrdl
Generální žvanilka 21399 příspěvků 20.04.18 11:43
@Miasofi píše:
Ahoj holky pečovatelky a PSS. Kam vás zaměstnavatel přeřadil v těhotenství? Jakou práci jste dělaly? Moc si to tahání s lidma a přebalování a koupání neumím představit. Moc díky za reakce a krásný den

Kdyby se zaměstnavatel cukal, poraď se s úřadem práce.

Žádný takový, že ti řekne: „budeš dělat to, co teď, ale lidi teda netahej“. To je nesmysl.

Miasofi
Kecalka 283 příspěvků 20.04.18 12:21

@Bábrdl
Právě nevím co čekat. Když se na to před dvěma lety ptala kolegyně, řekli jí že nebude dělat noční a ani dvanáctky. Jen osmičky ale normální náplň práce. Nebo prý má jít pomáhat do kuchyně. To se tedy dá, že mě můžou dát i jinam? Ať vím a jsem připravena

Lendeš
Kelišová 5412 příspěvků 20.04.18 12:36

@Miasofi Ano, může tě převést i na úplně jinou práci. Primárně tě má převést na jinou práci v rámci pracovní smlouvy, ale pokud to nejde, tak může i na jiný druh práce. Měl by při tom přihlédnout k tvé kvalifikaci, pokud je to možné.

Miasofi
Kecalka 283 příspěvků 20.04.18 14:03

@Lendeš
Díky. A to mě může převést, i když to bude hůře placená práce?

Lendeš
Kelišová 5412 příspěvků 20.04.18 14:07

@Miasofi Může a pak by ti náležel vyrovnávací příspěvek v těhotenství, který by ti to dorovnal.

Miasofi
Kecalka 283 příspěvků 20.04.18 14:09

@Lendeš
Moc díky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >