Holky pečovatelky, kam vás zaměstnavatel přeřadil v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miasofi
Kecalka 184 příspěvků 20.04.18 10:46
Holky pečovatelky, kam vás zaměstnavatel přeřadil v těhotenství?

Ahoj holky pečovatelky a PSS. Kam vás zaměstnavatel přeřadil v těhotenství? Jakou práci jste dělaly? Moc si to tahání s lidma a přebalování a koupání neumím představit. Moc díky za reakce a krásný den

Přečtěte si článek: Práce v těhotenství - na co máte nárok?

Reklama

Reakce:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 20.04.18 10:53

Bohuzel sem nevěděla, ze maji povinnost nechat doma za 100% platu, pokud vhodná práce neni, takze sem musela jit na neschopenku, sice naoko jakoby sem mela mít ulevy, ale víš jak to, stejne žádné nebyli

Miasofi
Kecalka 184 příspěvků 20.04.18 11:14

Já právě na neschopenku nechci, přes léto tím tuplem ne. Tak by mě zajímalo, než se tam půjdu osobně ptát, co by mi tak mohli nabídnout nebo kam mě šoupnout

Bábrdl
Generální žvanilka 20325 příspěvků 20.04.18 11:43
@Miasofi píše:
Ahoj holky pečovatelky a PSS. Kam vás zaměstnavatel přeřadil v těhotenství? Jakou práci jste dělaly? Moc si to tahání s lidma a přebalování a koupání neumím představit. Moc díky za reakce a krásný den

Kdyby se zaměstnavatel cukal, poraď se s úřadem práce.

Žádný takový, že ti řekne: „budeš dělat to, co teď, ale lidi teda netahej“. To je nesmysl.

Miasofi
Kecalka 184 příspěvků 20.04.18 12:21

@Bábrdl
Právě nevím co čekat. Když se na to před dvěma lety ptala kolegyně, řekli jí že nebude dělat noční a ani dvanáctky. Jen osmičky ale normální náplň práce. Nebo prý má jít pomáhat do kuchyně. To se tedy dá, že mě můžou dát i jinam? Ať vím a jsem připravena

Lendeš
Závislačka 4863 příspěvků 20.04.18 12:36

@Miasofi Ano, může tě převést i na úplně jinou práci. Primárně tě má převést na jinou práci v rámci pracovní smlouvy, ale pokud to nejde, tak může i na jiný druh práce. Měl by při tom přihlédnout k tvé kvalifikaci, pokud je to možné.

Miasofi
Kecalka 184 příspěvků 20.04.18 14:03

@Lendeš
Díky. A to mě může převést, i když to bude hůře placená práce?

Lendeš
Závislačka 4863 příspěvků 20.04.18 14:07

@Miasofi Může a pak by ti náležel vyrovnávací příspěvek v těhotenství, který by ti to dorovnal.

Miasofi
Kecalka 184 příspěvků 20.04.18 14:09

@Lendeš
Moc díky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama