Ráno jsem se probudila a bolela mě při došlapnutí noha

151
24.4.20 19:28

Holky poradíte mi děkuji

Krásný večer přeji :srdce: holky ráno jsem se probudila a bolelo mě při došla pnutí noha Cítím lehké brnění v prstech a při pohybu nohy to lehce bolí. Není to silná bolest, ale cítím to. Nárt ani kotník neni otekli. Žádné zarudnutí ani horkost nemám. Začínám cítit i kolem kyčle lehké pobolivani. Děkuji za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
875
24.4.20 19:36

Tak jelikož 1/4 tu je doktorů, další 1/4 vědem, další 1/4 těch co nad tím zakrouti hlavou a ta poslední čtvrtina, te pošle k dr.
Takže kdyz se ti něco nezdá? Jdu kam k doktorum. Mi do tady nemůže přesně vědět co ti je. Může to být prelezenina, můžeš mít ucpání nějakou cevku, anebo podle internetových příznaků to může být i něco vážného. Fakt :D já tam jednou hledala dráždivá kašel s horečkou a vyska mi dle symtomu rakovina plic :lol: :lol:. Prostě neplas a když to do zítra neodejde tak zkus dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34490
24.4.20 20:27
@katern píše:
Krásný večer přeji :srdce: holky ráno jsem se probudila a bolelo mě při došla pnutí noha Cítím lehké brnění v prstech a při pohybu nohy to lehce bolí. Není to silná bolest, ale cítím to. Nárt ani kotník neni otekli. Žádné zarudnutí ani horkost nemám. Začínám cítit i kolem kyčle lehké pobolivani. Děkuji za radu.

A včera jsi dělala co? Nějaký výšlap. Šla jsi v podpatcích? Ta kyčel může bolet z toho, jak blbě našlapuješ s tou bolavou nohou. Ale když to nepřejde nebo se to bude horšit, měla bys jít k lékaři. Tebo to s ním telefonicky konzultovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat