Účinné kapky na nadýmání - pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicooool5
Stálice 98 příspěvků 02.07.19 09:58
Holky poraďte nějaké dobre účinné kapky na prdiky .

Cauky holky chci se svama poradit mého maličkého trápí prdiky teď v neděli nám bude měsíc používám kapicky espumizan ale mám pocit ze teda nic moc… chtěla bych radu co používáte vy a pomáhá? Ještě mám koupené probiotika biogaia tak zkouším. K tomu bych chtěla ještě nějaké ty kapicky místo espumizanu dekuju ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lorry1
Kecalka 106 příspěvků 02.07.19 10:00

Pouzivame taky Espumisan a myslim, ze bez nich by to bylo horsi. Ale co vim, tak si holky chvali napr. kapky Sab simplex nebo Baby calm. :)

Kukacka123
Závislačka 3965 příspěvků 02.07.19 10:00

@Nicooool5 meli jsme Babycalm a za nas super :palec: + probiotika

Julinka 18
Kecalka 375 příspěvků 02.07.19 10:05

Nepomáhá nic, chce to jen čas, až mimco posílí svaly na bříšku a bude umet prdy pořádně vytlačit. Kojis nebo ne??Pokud nekojis doporučuju probiotika Biogaia, Biopron..pokud kojis, pít čaj…odvar z fenkylu, kmínu a anyzu…Já vysadila mléčné a nadymave potraviny…dělala masáž briska a pouzivala rektalní rourku a vše zabralo po 3 mesicich:smiley:

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 02.07.19 10:08

U nás zabraly kapka babycalm a probiotika :palec:

SAJ
Závislačka 4096 příspěvků 02.07.19 10:14

Rektální rourku.

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 02.07.19 10:19
@SAJ píše:
Rektální rourku.

ta by měla být až jako krajní řešení ne?

Xmichaelah
Kecalka 360 příspěvků 02.07.19 10:20

Biogaia, espumisan, rourka a masaze a stejne vydrzet, po 12 tydnu se to zazracne cele srovnalo :*

SAJ
Závislačka 4096 příspěvků 02.07.19 10:23
@Ravedd píše:
ta by měla být až jako krajní řešení ne?

Proč? Jakože je lepší cpát do novorozeněte medikamenty?

Nemyslím, používala jsem ji u všech tří a bez jediného problému. Jak se začalo miminko kroutit, šlo se přebalit a použila rourka. Po pár týdnech ji nebylo potřeba. Hele, já proti lékům nic nemám, jsem jednoznačný zastánce očkování a tradiční medicíny - ale rourka mi přijde jako rozumnější řešení než cpát dítě léky.

K tomu jsem zamozřejmě pila prdíkový čaj a jedla přiměřená jídla. Ale miminkům jsem nedávala nic.

Nicooool5
Stálice 98 příspěvků 02.07.19 10:28
@Julinka 18 píše:
Nepomáhá nic, chce to jen čas, až mimco posílí svaly na bříšku a bude umet prdy pořádně vytlačit. Kojis nebo ne??Pokud nekojis doporučuju probiotika Biogaia, Biopron..pokud kojis, pít čaj…odvar z fenkylu, kmínu a anyzu…Já vysadila mléčné a nadymave potraviny…dělala masáž briska a pouzivala rektalní rourku a vše zabralo po 3 mesicich:smiley:

Ahoj Kojim ale pořídila sem taky biogaia.

Julinka 18
Kecalka 375 příspěvků 02.07.19 10:36

@Nicooool5 Mě tenkrát na pohotovosti řekl doktor, že v mateřském mléce už probiotika a prebiotika jsou a že je to pak vyhazování peněz…někdy je i lepší nedávat vůbec nic. Popijej ten odvar a bude líp, víc udělat nemůžeš…mě kdyz malá řvala jako tygr půl noci většinou jsem strčila roušku, malá se vyprdela a vykadila a pak byl klid

Julinka 18
Kecalka 375 příspěvků 02.07.19 10:37

@Ravedd Neví jestli krajní, ale jedině co pomohlo hned. Malou jsem rourkovala i 5 c denně, pěkně se ji ulevilo a žádné následky to nenechalo

Kristynka22
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 02.07.19 10:43

U nas nezabralo nic, jen preckat nejhorsich asi 10 tydnu. Pak se to velice zlepsilo :palec:

ludmilaadamkova
Závislačka 2930 příspěvků 02.07.19 10:55

Pouzivaly jsme biogaiu babycalm espimizan nahrivaci polstarek pupik rourku a stejne pomohl jen cas

35ja
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 02.07.19 11:16
@Kristynka22 píše:
U nas nezabralo nic, jen preckat nejhorsich asi 10 tydnu. Pak se to velice zlepsilo :palec:

U nás nezabralo taky nic..a že jsem toho nakoupila, ani masáže, nahřívání bříška..prostě nic…trvalo to tři měsíce a byl klid

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama