Holky potřebuju znát váš názor

14.2.16 16:49

Holky potrebuju znat vas nazor..

Ahoj holcicky, asi mi uz exploduje hlava nad tim vecnym dumanim.. Tak k veci, klasicky jsme se milovali s pritelem, menstruace prisla jak mela i kdyz kratsi a slabsi, ale menstruace to byla. V den ms jsem mela bt 37,2, coz je u me normalni, vysoka bt a do hodiny krvacim. Ovsem po ms uz je teplota v kazdem cyklu nizka a cekam na ovulaci. Tento mesic se bt drzi nahore porad, nekdy 37, nekdy 36.7, ale na mych 36,2 jsem jeste neklesla. V tehle dnech uz bych mela mit i po ovulaci, jsem bez bolesti, bez ovulacniho vytoku a bt porad nahore. Do toho je mi casto spatne, nekdy az tak, ze zvracim, celodenni kocoviny, a casta unava. Vsadila bych boty na to, ze jsem tehu, ale testy mluvi proti me. Nekdy cisty jak snih, nekdy duch, hraje si to semnou jak kocka s mysi.. Zitra jdu na gyndu, ale hloda me to na muj vkus az moc. Muzete mi nekdo napsat svuj nazor, co si o tom myslite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11366
14.2.16 17:02

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 20:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
14.2.16 17:05

@Michaelalala jestli je na testu duch, jsi podle me tehotna. nektery testy to odhali driv, nektery jsou na prd i kdyz hlasaji stejnou citlivost. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9274
14.2.16 17:14

Může to být tak i tak, uvidíš zítra, dr. by měl poznat, jestli se jedná o počátek těhotenství nebo stav před ovulací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
14.2.16 17:17

A proc si nekoupis ovulacni test a neskocis na to v nejlepsi chvili kdy ti test ukaze? Takhle to udelala kamoska (ne jen jedna) jednou si vrzli a mimina jsou na svete :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.16 17:18

Kocky moc dekuju za reakce, ale uz jsem presne mesic od posledni ovulace, to by preci musely byt jasne carky ne? Ja vazne nekdy lovim ty duchy, nekdy lepe videt a nekdy vubec nic, ruzne znacky testu.. Vim, ze zitra na gynde snad bude jasno, ale me je tak zle jak nikdy a jsem strasne netrpeliva.. Taciras, kdy ti po te ms vysel test jasne pozitivni? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9274
14.2.16 17:22

@Denis11 děkujeme ti za radu, tady ale jde o něco jiného, pokud dobře čteš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9274
14.2.16 17:24

@Michaelalala rozumím ti, nedávno se mi stalo něco podobného, akorát teda bez té MS, taky jsem měla duchy, což se mi nikdy nestalo. Nakonec z toho nic nebylo, ale taky jsem byla úplně bez sebe. Bohužel se nedá dělat nic jiného, než vydržet do zítra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
14.2.16 17:32

@Michaelalala myslím si o tom to, že takhle přesně vypadá snažilka, které snažení absolutně zatemnilo mozek :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.16 17:54

@AnastazieB Dekuji za pochopeni, jsem jak prastna.. Nikdy jsem se na gyndu netesila tak jako ted. At uz vim, jestli jsem tehotna, nebo skocit na gastro, protoze to zvraceni a abnormalni unava nejsou normalni.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.16 18:00

@berry4 Musim se usmivat nad pravdivosti tveho prispevku :) Naprosto vystizne, mam ted zatemneno az az :D ovsem snazilkou bych se nenazyvala, jen se nechranime a ja mam rada vse pod kontrolou, takze merim bt a radeji i testuji, abych neco nezanedbala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
14.2.16 18:11

@Michaelalala Heled´. Myslím to dobře. Přestan´blbnout i s měřením. Víš, ono těhotnění je hlavně v hlavě. A hlava to bere víc, než si myslíš. A dokáže i takový věci, jako si myslet, že jsi těhotná a nasimulovat i příznaky.
TAKŽE BÝT TEBOU, TOHLE NECH MIMO KONTROLU, UDĚLÁŠ NEJLÍP :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
14.2.16 18:33

Těžko říct, jestli jsi tehotná nebo nejsi…Já osobne bych asi verila testum, protože mesic od ovulace už by byly čárky dost silné…A pokud tam očima lovíš ducha, tak… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.16 19:36

Mate pravdu, hazim to pro dnesek za hlavu a zitra mi doktorka rekne, co a jak :-) Dekuji za nazory, a hezky zbytek vecera :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama