POZOR na e-shop VEVIO - podvod!

1949
24.10.19 13:07

holky POZOR NA e-shop VEVIO Podvod ! klamavá reklama...

Ahoj holky, jelikož tu všechny hodně užíváme internet a většina i FCB, považuji za svou povinnost upozornit na nekalé praktiky firmy VEVIO, která má aktuálně naprosto masivní reklamu na FCB! (hlavně oblečení, móda..) : Ve skutečnosti to NENÍ e-shop, nýbrž jen ZPROSTŘEDKOVATEL NÁKUPŮ NA ALIEXPRESU!!
inzeruje DOSLOVA EXPEDICI DO 24Hodin!! (takže logicky nabudete dojmu, že Vám Vaše zaplacené zboží odešlou do 24hodin).. ALE oni tím myslí to, že objednají za Vás tohle zboží na ALI (což nevíte, pokud si nepřečtete obchodní podmínky), někomu do 60dnů přišlo, někomu ne,.. objednávka nelze zrušit, nekomunikují a nemají uvedeno žádné telefonní číslo, nedá se tam zavolat… mají na hlavní stránce zfalšované logo Ověřeného e-shopu..
prostě fakt nedoporučuji.. dva litry za bundu jsou víte kde…??? tak jen ať nenaletíte jako já.. prostě NENÍ TO KLASICKÝ E-SHOP!! https://www.poradte.cz/…evio-cz.html

edit : strávila jsem urgencemi a výhrůžkami + recenzemi a psaním dva dny, našla dalších asi 15 poškozených, napsala podnět na ČOI a udělala jim peklo na zemi.. proto mně zjevně jako jediné právě nyní vrátili peníze… všichni ostatní marně čekají…pár lidem už zboží po měsíci a více z Číny došlo (hodnota 1/3 inzerované ceny, příklad za bundu chtěli 1966kč, ale na ALI je za 30USD..) :poblion: klasická šmejdská firma..
ostatní podobné jako je Wish nebo Poštovné zdarma aspoň svou činnost nezastírají.. Tihle si hrají na český e-shop… :zed: :cert:

Příspěvek upraven 24.10.19 v 13:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

914
24.10.19 13:09

Ale na tom Alíku to třeba do 24 hodin expedují. :lol: Druhá věc je ta, že to jde 6 neděl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1949
24.10.19 13:11

@mdvorak kdybych si věc chtěla objednat na ALI, tak to udělám sama :mrgreen: tihle se tváří, že mají zboží skladem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
870
24.10.19 13:19

Prvně se vždy dívám na obchodní podmínky. Tuhle na mne také neustále vyskakovala reklama na FB, nějaký e-shop se sídlem ve Slovinsku, tvářící se česky. Ono se stačí začíst do obchodních podmínek a velice často člověk pozná, co je obchod zač.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2252
24.10.19 13:28

Chápu rozhořčení. Ale pokud někde objednávám poprvé, přečtu si za prvé obchodní podmínky, možnost reklamace atd., prostě všechno info co na webu najdu. A za druhé si projdu reference na netu. Eshop nemusí mít stoprocentní hodnocení, abych si objednala. Ale jak vidím více stížností na tu samou věc, nebo na nějakou základní službu, tak neobjednám a jdu jinam. Obchodů, které vlastně jen objednají zboží z číny za tebe, je spousta. Asi to dobře nese. Lidi jsou líní si to objednat sami, přitom je to otázka pár minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1846
24.10.19 13:32

Já osobně si prohlédnu nabídku eshopu a když se mi to líbí, tak prvně si vyhledám v appce, zda to Aliexpres nenabízí a pokud ano, tak si to objednám přímo v Číně a né u zprostředkovatele :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21950
24.10.19 14:05
@Lucy75 píše:
Ahoj holky, jelikož tu všechny hodně užíváme internet a většina i FCB, považuji za svou povinnost upozornit na nekalé praktiky firmy VEVIO, která má aktuálně naprosto masivní reklamu na FCB! (hlavně oblečení, móda..) : Ve skutečnosti to NENÍ e-shop, nýbrž jen ZPROSTŘEDKOVATEL NÁKUPŮ NA ALIEXPRESU!!
inzeruje DOSLOVA EXPEDICI DO 24Hodin!! (takže logicky nabudete dojmu, že Vám Vaše zaplacené zboží odešlou do 24hodin).. ALE oni tím myslí to, že objednají za Vás tohle zboží na ALI (což nevíte, pokud si nepřečtete obchodní podmínky), někomu do 60dnů přišlo, někomu ne,.. objednávka nelze zrušit, nekomunikují a nemají uvedeno žádné telefonní číslo, nedá se tam zavolat… mají na hlavní stránce zfalšované logo Ověřeného e-shopu..
prostě fakt nedoporučuji.. dva litry za bundu jsou víte kde…??? tak jen ať nenaletíte jako já.. prostě NENÍ TO KLASICKÝ E-SHOP!! https://www.poradte.cz/…evio-cz.html

edit : strávila jsem urgencemi a výhrůžkami + recenzemi a psaním dva dny, našla dalších asi 15 poškozených, napsala podnět na ČOI a udělala jim peklo na zemi.. proto mně zjevně jako jediné právě nyní vrátili peníze… všichni ostatní marně čekají…pár lidem už zboží po měsíci a více z Číny došlo (hodnota 1/3 inzerované ceny, příklad za bundu chtěli 1966kč, ale na ALI je za 30USD..) :poblion: klasická šmejdská firma..
ostatní podobné jako je Wish nebo Poštovné zdarma aspoň svou činnost nezastírají.. Tihle si hrají na český e-shop… :zed: :cert:

Příspěvek upraven 24.10.19 v 13:10

Asi bych byla úplně pitomá, kdybych si myslela, že je Vevio něco jiného než přeprodávací společnost. Nemám s nimi žádne negativní zkušenosti. Ali tak nějak bojkotuju, ani nevím proč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 14:19

Také na mě všude jejich reklama skáče. Moc se mi líbily jedny boty, naštěstí jsem se začala pídit po zkušenostech a recenzích, takže jsem neobjednala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
24.10.19 14:28

Já mam hodně dobrou zkušenost s Wish, prej to je něco jako Ali, nevim, tam jsem dosud neobjednávala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 14:36

@Lucy75 já už radši taky studuju. Ono i ženský na marketplace nabízí Ali. Už mám na to celkem čuch podle kombinace cena/krásná fotka :mrgreen: Dost i na hračkách sleduju výrobce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
24.10.19 14:58

Děkuji za upozornění. Taky mi to na facebooku pořád vyskakuje a některé věci vypadají hezky. Ještě jsem ale neměla čas na pátrání, jak to s nimi skutečně je, protože recenzí na internetu zatím moc není. Ušetřila jsi mi teda práci a budu se od nich držet dál :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10203
24.10.19 15:11

@Lucy75 už když na ty stránky kouknu je mi jasny ze je to ali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
24.10.19 16:28
@Tinaaaaaa píše:
Já mam hodně dobrou zkušenost s Wish, prej to je něco jako Ali, nevim, tam jsem dosud neobjednávala

Wish něco, ale jen předprodej Ali :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54773
24.10.19 17:21

Tak zrovna u Vevio je hned vidět, že to jsou věci z Ali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
24.10.19 19:22

Me uz odrazuji ty podivne nizke ceny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu