Pracuje váš manžel mimo domov i několik měsíců?

769
6.3.16 09:50

holky pracuje as manzel mimo domov i nekolik mesicu?

Ahojky holky

je tady nejaka maminka ktera nekolik let funguje s tim ze jeji manzel proste neni klasicky kazdy vecer doma? Ale odjizdi na kontrakty pracovne a pak se vraci na 2-3 mesice zase domu a relaxuje s vami atd?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Meha
6.3.16 09:58

Mám známou, její manžel má firmu na montáže a celý rok je někde ve světě, a to různě - od Ameriky po Asii.
Doma je tak max. na dva týdny za 3-4 měsíce.
Ona je docela dost na peníze, takže jí to nejdříve vyhovovalo, ale když byla sama v porodnici a pak 3 měsíce sama s malým miminkem, on přijel na týden a zase jel, tak už se jí to líbit přestalo. Žije s ním takto skoro 4 roky a je z toho nešťastná. On to zatím měnit nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
22177
6.3.16 10:26

Manzel jezdi nekolikrat rocne na sluzebky do USA, byva tam od 5 - 8 tydnu. Loni trhnul rekord, byl tam v kuse skoro 4 mesice a to uz byl vopruz. :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.16 10:48

Můj muž jezdí do zahraničí nepravidelně. Ale byl pryč 7 měsíců, teď 6 měsíců doma a to s tím, že chodil do práce každý den, ale odpoledne doma a teď jede do zahraničí na 5 měsíců. Vopruz, ale práce ho baví.

• Nahlásit
  • Citovat
769
6.3.16 18:21

No holky ja se ptam protoze tak ziju uz od roku 2004 :-)) manzel je 3 mesice pryc a 3 s nami doma,, kdyz je doma nepracuje,, takze pohudka a kdyz je pryc jezdime za nim nekdy na 4 tydny nekdy na 8,, nekdy jako ted ze jsem tehu nejedu a on zustava dele aby pak mohl byt dele doma na porod atd,,, jelikoz existuje fb, plus viber, facetime, skype atd tak me nikdy nenapadlo nejak se citit samotna,, ale ted dost lidi porad rika to musi byt hrozne,, a nebo treba me ted kamoska rika ze ona si nedokaze predstavit ani vikend bez milacka tak si rikam mam se nad necim zamyslet?? ja to beru ze nejsem urcite sama takova a i kdyz je chlap daleko tak se citim strasne naplnena,, nase debaty jsou tak plne kolikrat to zvoni i 6 x denne a nakupujeme spolu a ukoly spllu vecerime atd,, proste jen to fyzicne to chybi to je jasen,,, ze si clovek na nej nechytne ale vyraz usmev hlas ton ve je tak stejne normalni,, jak nam to prijde,, tak jsem chtela slyset dalsi takovou ktera ozna neky proziva neco stejneho a doufala jsem ze nejsem opravdu tak sama v tomto,, a slyset vice od holek co to maji taky tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama