Praštilo se vám miminko někdy?

Anonymní
22.5.21 15:21

Holky praštil se vám miminko někdy?

Myslím si že jsem nejhroznejsi máma pořád na to myslím mám 5,5 mesicniho chlapečka měla jsem ho ve čtvrtek na rukou a on jak se nahnul do předu tak s e praštil do hlavičky nad okem a nad celém snad mě pochopíte neumím to vysvětlit.
Jinak je vše v pořádku akorát si to vycitam :/

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1887
22.5.21 15:30

Buď v klidu nejsi ani první a bohužel ani poslední. Manželovi nedávno spadla malá z postele byla to rychlovka, šel jen pro plenku a nečekal, že bude tak rychlá a mě spadla z gauče když jsme dělaly kraviny.
Nevycitej si to, už se stalo a neboj nejsi ta nejhorší máma :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 15:34
@EvieK píše:
Buď v klidu nejsi ani první a bohužel ani poslední. Manželovi nedávno spadla malá z postele byla to rychlovka, šel jen pro plenku a nečekal, že bude tak rychlá a mě spadla z gauče když jsme dělaly kraviny.
Nevycitej si to, už se stalo a neboj nejsi ta nejhorší máma :).

No hrozně si to vycitam chce se mi brečet s toho
Joou to musela plakát hihi ale asi sou proti úderu nějak chráněné a bude to nejspíš horrsi

• Citovat
  • Nahlásit
1940
22.5.21 15:48

To se stane úplně každé mámě. Prostě někdy udělá miminko jiný pohyb než čekáš. nebo sebou nějak škubne. Taky jsem si to hrozně vyčítala, zvlášť když byl syn takto malinký a bouchl se nám o roh šuplíku jednou. Ale postupem času zjistíš, že jak roste, tak nějaká ta boule a šrám je normální, že nejde dítě non stop hlídat jako oko v hlavě. Důležitý je dávat pozor na opravdu nebezpečné situace. Já mám několik momentů, kdy fakt hlídám jak ostříž - horká voda (kafe, čaj…), velká výška a vodní plochy (rybník, bazén). Tam to hrozí strašným průšvihem. Samozřejmě je dobrý uhlídat i ty bouchance, ale fakt si z nich nic nedělej. toho ještě bude… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25265
22.5.21 16:10
@Anonymní píše:
Myslím si že jsem nejhroznejsi máma pořád na to myslím mám 5,5 mesicniho chlapečka měla jsem ho ve čtvrtek na rukou a on jak se nahnul do předu tak s e praštil do hlavičky nad okem a nad celém snad mě pochopíte neumím to vysvětlit.
Jinak je vše v pořádku akorát si to vycitam :/

Myslím, že je to stejné jako s pádem s postele. Lidi se dělí na ty co to zažili a ty co to ještě čeká. Taky se mi to stalo, naštěstí z toho nebylo nic vážného. Ono s malými dětmi je to hned, i když ti tady určitě budou někteří tvrdit, že jim se to nikdy nestalo a nikdy se jim to nestane. Taky mi syn spadl z postele, stalo se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.21 17:41

Ahoj…
Jak píše Aspera… Jsou rodiče, kterým dítě upadlo a rodiče, kterým ještě ne…synovi jsou čtyři měsíce a v týdnu se pokusil o kamikadze z gauče… Byla jsem rychlejší… Jinak už bych taky byla v té první skupině… Rozhodně to z Tebe nedělá špatnou mámu :)

• Citovat
  • Nahlásit
338
22.5.21 18:41

Až začne lozit, tak uvidíš, jak je jeho hlavička odolná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
22.5.21 23:02

Mi dneska tryskomysak vyrazil směrem pryč a než jsem stihla mrknout, mrsnul čelem do futer :mrgreen: leze 2 dny, dneska mi zaskočil, jak je rychlý.. Stane se.. Hlavně klid :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat