Nějaké tipy na dárky pro děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 05.11.14 22:00
Holky prosííím!!! Nějaké tipy na dárky pro děti???

Holky, prosím Vás o radu :D mám v hlavě úplně vymeteno. Vůbec nevím, co pokoupit dětem na Vánoce… Dcera má 4, syn po Vánocích 3.
Zatím mám vybraný kinetický písek, nový kočárek pro panenku, asi nějakou panenku, když už teda nové vozidlo :D synovi určitě nějaká auta… Dál mě vůbec nic nenapadá. Bloumat po hračkářství nechci, protože pak nakoupíme pytloviny. Oblečení a podobné věci pod stromeček nedáváme…

Otázka tedy zní; máte tipa na nějaké originální dárečky?? Je totiž spoustu krásných a i užitečných věcí pro děti, o kterých nemám ani šajn (např. ten písek), tak budu moc ráda, když se mi tu podělíte o své tipy :* :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ostruzina80
Povídálka 19 příspěvků 05.11.14 22:02

A to co už máš vymyšlené/nakoupené jim nebude stačit? :think:

Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 22:04
lucenka
Hvězda diskuse 35132 příspěvků 05.11.14 22:10

Kluk ve 3 letech ocenil vláčkodráhu, společenské hry, lyže, digitální foťák.

A třeba duplo ho už od nějakých 3,5 let nebere. Víc se mu líbí normální lego.

Příspěvek upraven 05.11.14 v 22:15

maminka189
Kelišová 5309 příspěvků 05.11.14 22:10

@tinkerbelll Co nějaká dětská samoobsluha? By si hráli spolu…

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 05.11.14 22:12

Knizku? Treba od Albatrosu rada Uz vim proc, o mladatech pro holku, o bagrech pro kluka?
A syn ma ted 2roky a dostane z Alzy drevenou michacku a triletak dostane vkladacku cisla tez drevenou. Jinak vychytavky nesleduju, kupuju normalni hracky a deti to uz doladi fantazii.
A mame doma uz dyl duplo, to je hodne vdecne, mame zakladni sadu, pak sadu vlacek a pak dokupovane jednotlive kostky a figurky na Duplikovi.

ala42
Kecalka 279 příspěvků 05.11.14 22:13

Ahoj,
náš malý 4 roky loni dostal lovce duchů a kreslící tabulku, kde se maluje světelným perem, oboje je super do šera, v zimě se zabavil…Letos mám nějakou kouzelnou modelínu, staví se autíčko a letadlo podle návodu, tak uvidím, jinak z minulých vánoc bodoval ještě dětský laptop a tablet. Ostatní dárky moc originální nejsou, knížky a hromada dupla :D

maminka189
Kelišová 5309 příspěvků 05.11.14 22:15

Ženy a kolik tak kupujete dítěti hraček?

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 05.11.14 22:16

LEGO :mrgreen:

veeerry
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 05.11.14 22:19

U nás bodovaly na kluka v té, době, autíčka a vlastně vše na dálkové ovládání, a puzzle, ty bododvaly i tři roky, pak stavebnice, hrady s bojovejma panáčkama ale to je pět let dozadu, s holčičkou nemám zkušenosti

Zazenitem
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 05.11.14 22:22

http://www.mutabene.cz/…rimo/c-1161/, rámeček se dá použít pro oba a jen koupit různě obtížné karty.

veeerry
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 05.11.14 22:23

@maminka189 tak dřív docela dost, byl prtě, měl nenáročné dárky, ale ted, mladýmu je devět, tak jeden hlavní velkej, sem se podvolila nakonec mobilu, pak deskovou hru, no a nějaký věci na fočus, mají tři babičky, tak jich budou mít nakonec dost. A mladší samozřejmě dostane stejně dárků jako bráška.

katsha
Kelišová 5791 příspěvků 05.11.14 22:32

Naše čtyřletá je milovnice šmoulů, takže dostane stavebnici Megabloks Šmoulové, puzzle Šmoulové, trička se Šmoulinkou a asi i batůžek se Šmouly. Navíc ještě hru Ferda Kde žijí? a knížku O dětech a zvířátkách. :) K narozkám Logico Primo, které zmiňovala @Zazenitem, foukací fixy a knížku Šípková Růženka: Hrajeme si s obrázky. A k svátku asi společenskou hru Děti z Carcassonne.
Jinak co má u nás velký úspěch, tak je v prvé řadě Duplo, to milují všechny tři holky, teď už pomalu zkoušíme i malé lego, tak taky super, pak modelína Play-doh, společenské hry, puzzle, knížky, věci na tvoření, sportovní potřeby (kolo, koloběžka, skákací balón). :)

patricie2014
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 05.11.14 22:34

Ahoj, tak já pro dcerku 4 roky taky nevěděla.. ale nakonec jsem našla takovou naučnou hračku,, velkou dřevěnou botu na zavazování, tak se bude učit zavazovat botky,, Kočárek už má panenek ani nepíšu,,Špekulovala jsem co ještě,, nakonec knížku kde se učí pěkně mluvit,,Tchýně jí koupila velké puzzle.

katsha
Kelišová 5791 příspěvků 05.11.14 22:34

@maminka189
My dáváme každé dcerce asi šest dárků, ale z toho je vždy minimálně jeden měkoš (oblečení, batoh, povlečení apod.), jedna knížka a jedna hra, takže vysloveně hračky tak dvě. :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >