Holky prosim poradi nektera ?

Anonymní
8.9.18 17:44

Holky prosim poradi nektera ?

Cau holky, prosim o radu je to takova blbost :D ale snad nekdo poradi k cemu se pouziva. Koupila.jsem v kauflandu jakousi bazi, jmenuje se Glittter primer, trpytivy poklad get you glitter on! Je to od essence. Nema ho nektera z vas taky? Myslela jsem ze je to podkladova baze pod make-up, ale je to nejspis jen pod stiny. Zajima me jestly se to muze pouzivat I pod make-up jako podklad.baze? Diky za radu.:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2787
8.9.18 17:54

https://www.essence.eu/…r-primer-01/

Pod makeup bych to nedavala se budes silene lesknout. Max pouzit a nanest lehce nad tvarenku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15371
8.9.18 17:59
@Anonymní píše:
Cau holky, prosim o radu je to takova blbost :D ale snad nekdo poradi k cemu se pouziva. Koupila.jsem v kauflandu jakousi bazi, jmenuje se Glittter primer, trpytivy poklad get you glitter on! Je to od essence. Nema ho nektera z vas taky? Myslela jsem ze je to podkladova baze pod make-up, ale je to nejspis jen pod stiny. Zajima me jestly se to muze pouzivat I pod make-up jako podklad.baze? Diky za radu.:)

A to je tak strašně intimní že to musí být anonym? A ne není to pod makeup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.18 18:17
@Micaella22 píše:
https://www.essence.eu/…r-primer-01/Pod makeup bych to nedavala se budes silene lesknout. Max pouzit a nanest lehce nad tvarenku

To by mi nevadilo ,spis jde o to jestly na tom bude dobre drzet make-up :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.18 18:23

A jinak kdyz se tedy dava pod trpytky znamena to ze I pod trpytive stiny nebo jen pod ty trpytky ? Pripadne nanest prvni korektor ? Nebi bazi ? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
14550
8.9.18 19:11

krome toho, ze se to bude trpitit a lesknout, tak to podle me bude i lepit, aby na tom trpitky drzely. pod make up bych to urcite nepouzivala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat