Holky prosím poraďte. mám strach. Operace endomeriozy a Vissane?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 18:59
Holky prosím poraďte :( mám strach. Operace endomerio a Vissane?

Ahoj dámy prosím poraďite někdo? Už začínám mít obavy. Jsem cca 1 měsíc po operaci endometriozy.. 1 den menstruace jsem začala brát Vissane, a menstruace byla asi 12 dní teď 14 den ještě trochu špinim 13tý den to vypadalo že je konec a dnes zas. Ještě k tomu jsem nastoupila teď do práce a litám tam jak praštěná tak si říkám aby to třeba nevadilo že se třeba námaham nebo já už nevím byla jsem na vyšetření ale ne u svého gyn. Jsem teď pryč od domova, prý vše v pořádku ale můj gyn říkal že by to nemělo být déle jak 14 dní má někdo podobné zkušenosti? Říkám si jestli to není třeba z těch prášku Vissane jsou to přeci hormony třeba se to srovná ale vážně nevím menstruovat takhle dlouho? díky moc za každou radu.

Přečtěte si článek: Jak probíhá léčba endometriózy?

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 7839 příspěvků 11.04.19 19:38

Já na vissane krvacela a spinila cca 4mesice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 19:45
@lachtanice86 píše:
Já na vissane krvacela a spinila cca 4mesice.

Cože jako vkuse bez přestávky? 8o

lachtanice86
Echt Kelišová 7839 příspěvků 11.04.19 20:15
@Anonymní píše:
Cože jako vkuse bez přestávky? 8o

Jj. V různé síle. Na vissane je to poměrně časté

Breberka123
Kecalka 188 příspěvků 11.04.19 22:15

Já také vždy 14 dni spineni pak 5 dni klid a pak zase :nevim: Píšou to v pribalovem letáku, ze je to normální.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 07:21

@Breberka123 nechápu, tak člověk dostane prášky aby se mu zastavila MS a má ji ještě víc než normálně? :think: to jsem blázen.

Váš příspěvek
Reklama