Holky, prosím, recenze ke kočárku Adamex Vicco

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarusko
Kecalka 113 příspěvků 07.01.18 20:40
Holky prosím recenze ke kočárku Adamex Vicco

Ahoj holky máte některá zkušenosti s tímto kočárkem?

Adamex Vicco kombinovaný kočárek- R1 red/navy/blue

Děkuji za odpovedi

Reklama

Reakce:

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 07.01.18 20:47

Přesně tenhle kočárek chceme s přítelem, i v téhle barevné kombinaci. Byli jsme ve Špuntíku kouknout a uschvátil nás, ale zkušenosti ještě nemáme, tak bohužel nemůžu radit, budeme kupovat během tohohle měsíce.. Ale vypadal, že ledaccos vydrží, a do našeho terénu ideál, tak snad bude dobrý.

Jarusko
Kecalka 113 příspěvků 08.01.18 09:52

@Lenyy21 Taky jsem se právě ve spuntikovi do něj zamilovala a půjdu do něj. Vypadal pevné tak snad něco vydrží. Mám sice termín v březnu, ale chtěla bych to mít vyřešené co nejdříve.

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 08.01.18 14:26

@Jarusko My také v březnu, ale nechce se mi čekat na poslední chvíli :-) Tak ať se daří, a ať jste s kočárkem spokojená ;) škoda, že někdo nepřidal recenzi..

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 08.01.18 15:40

Sestra měla tenhle kočárek a byla s ním spokojená

admin
Extra třída :D 10784 příspěvků 08.01.18 15:52

Dobrý den, maminky,

podělte se o své zkušenosti s kočárkem také v sekci recenze, aby i ostatní maminky viděly přehledně na jednom místě, jestli se do něj vyplatí investovat, nebo mají raději vybrat jiný.

Děkuji, krásný den :)
adminka Eliška

Jarusko
Kecalka 113 příspěvků 08.01.18 16:17

@Lenyy21 ještě jsem tu našla tuto diskuzi, tak můžete pročíst. Ať se Vám také daří s prvkem, ono se to nezdá, ale je to už za chvilku.

https://www.emimino.cz/…icco-279102/

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 08.01.18 19:03

@Jarusko Děkuji moc :kytka:

89Luca
Kecalka 205 příspěvků 08.01.18 22:45
@Jarusko píše:
Ahoj holky máte některá zkušenosti s tímto kočárkem?

Adamex Vicco kombinovaný kočárek- R1 red/navy/blue

Děkuji za odpovedi

A nevite nekdo prosim jak je to se skladnosti?

Danusi
Nováček 1 příspěvek 02.07.18 16:36

Ahoj, prosím, podělte se o zkušenosti s kočárkem Adamex, budu ráda, za každičkou radu. díky moc

Jarusko
Kecalka 113 příspěvků 10.07.18 17:22

@Danusi Ahoj já sem s kočárkem spokojená, teda co se týče jít s ním po Praze kamkoliv. Ale teda bojují třeba na chalupě, což mě předtím vůbec nedošlo. :think:. Třeba u nás v lese po normální cestě dobré, ale po lesní cestě bojujeme.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama