Holky prosím,je to možné? MS-OVU-SPINENI-A ZASE OVU?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 09:21
Holky prosím,je to možné? MS-OVU-SPINENI-A ZASE OVU?

Holky je to možné? :zed:
Poslední MS 29.8, DC 28-30 -potom dne 11.9 jsem byla na gyn, ptala jsem se jestli už by mohla být ovulace a pak doktor řekl ze levý vajecnik by za par dni mohl odpovídat ovulaci- 14.9 jsme se tulily(driv to neslo, přítel byl na služební cestě ????)poté spineni-hnědo-růžové občas malinko krve, zkusila jsem 17.9 ovu test, byl malinko pozitivní, spineni cca 5-6dni, nikdy jsem to neměla, ale neřešila jsem to, říkala jsem si, te by to mohla být nidace?
Příznaky šílené bolení hlavy, nespavost, časté močení a chutě.
No a teď ráno jsem zkusila ze srandy OVU test, protože mě picha nějak dole, když si sednu, tak mě tam hrozne pichne(To mám v období ovu často, to píchaní :think: )
Je pozitivní ze? Žeby se pravý vajecnik „probudil“??? :nevim:

Reakce:

Rexona3
Nováček 4 příspěvky 23.09.18 09:31
Nechápu to...

Co mohlo být ti spineni teda? MS? To je blbost přeci :( Říkala jsem si buď je to poovulacni spineni,nebo nidace, no teď nevím nic,jsem z toho blba :lol: :pocitac: :zed: a když doktor řekl,ze by levý vajecnik mohl být, tak jsem měla jako v jednom cyklu 2× ovulaci ? Doktor mi řekl,ze jsem v pořádku,to spineni vůbec nechápu…splnila jsem malinko už od 16-21.9 (nahoře jsem to neupřesnila a ještě špatně napsala) a to jsem 3 noci byla čistá,ani kapka krve 8o jen před den jsem spinila. Nechápu :pocitac:
Nejde mě to vložit anonymně :lol: nevadí :oops: Co mě na to řeknete holky ? :?

azalia
Kecalka 317 příspěvků 23.09.18 09:35

Tak si udělej ještě i těhotenský test. On ten ovulační totiž reaguje na HCG také.

Rexona3
Nováček 4 příspěvky 23.09.18 09:51

Aha 8o to jsem nevěděla, tak zkusím :oops: jestli není brzo teda.

P4ja
Kelišová 6584 příspěvků 23.09.18 11:01

Zkus TT mohla to být nidace.

Rexona3
Nováček 4 příspěvky 23.09.18 11:46

Dekuji holky,zkusím testnout :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >