Sporťák do úplného lehu?

52
6.7.21 11:57

Holky sporťák do úplného lehu ?

Holky jaký koupit sporťák do úplného lehu, nechci nafukovací kolečka, at zvládne lehký terén, at není stahování zad na šňůrku, spojená rukojeť, a dlouhá stříška a at se do něj v zimě vleze fusak :) :D ted babo raď :dance:
A nechci trojkolku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4430
6.7.21 12:12

Nenapsala si představu o ceně :nevim:

Každopádně kupovali jsme tenhle a maximální spokojenost, až jsem překvapena, že mi nic nevadí :lol:

https://www.malvik.cz/ZOPA-Move-2021?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
6.7.21 12:18

@Verurizeckova jj na ten jsem taky koukala, taky se mi líbí, ale mám strach aby zvládl i nějaký lehčí terén 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15434
6.7.21 12:25

@megie23 Já mám ABC design Viper - ale jako trojkombinaci, nevím, zda lze sehnat jen jako sporťák (možná z druhé ruky)? Nevím, co je „stahování zad na šňůrku“, ale vše ostatní splňuje. Je to teda samozřejmě trochu tank, jako všechno do terenu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.7.21 12:33

Máme Britax B motion 4 plus a jsem moc spokojená :) jen teda cena je vyšší tak jsme ho sehnali bazarový! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
6.7.21 12:34

@megie23 Máme taky Zopu a courali jsme s ní po poli, lesích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
6.7.21 12:48

Taky mám zopu a menší terén, úplně v pohodě. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4430
6.7.21 13:20

@megie23 podle mě teda dává i horší terén :) golfky to fakt nejsou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1849
6.7.21 14:50

https://www.babyplace.cz/…port-m-type/
Mám tenhle a jsem naprosto spokojena :) Jezdím s ním i do lesa :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
6.7.21 16:59

Teď akorát přechazime z abc design salsa 4air na cybex balios s Lux..obojí bozi jen proste ta salsa je větší..chtěla jsem něco co se dobre a rychle skládá do auta:-)..a ještě je to designovka..chtěla jsem dobre odpruženy s penovymi koly, slušný Kosik, úplně do lehu s XXL stříškou a vytahovaci rukojeti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
6.7.21 17:36
@Ba-stet píše:
@megie23 Já mám ABC design Viper - ale jako trojkombinaci, nevím, zda lze sehnat jen jako sporťák (možná z druhé ruky)? Nevím, co je „stahování zad na šňůrku“, ale vše ostatní splňuje. Je to teda samozřejmě trochu tank, jako všechno do terenu…

Stahovani na šňurku je momentalni mor :roll: maj to treba ty sportovni Thule nebo golface

Zakladatelko, mam mammas&papas, ta sedacka je uplne perfektni, ergonomicka, pevna, az do lehu, kolecka jsou nenafukovaci, ctyrkolka, zvladne to jizdu i pres koreny (neverila jsem, ale je to fakt tank). Negativa: po sterku to proste drnca a…ehm, vazi to 15 kilo a ted se 14kilovym batoletem a nakladem v košíku jsem v tech krpalech na Kokořínsku malem vypustila duši a to jsem teda baba fortelna :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat