Reklama

Holky, taky vás štvou dotazy na kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beruskamia
Nováček 5 příspěvků 09.01.17 11:56
Holky taky vás štvou dotazy na kojení?

Holky, taky se vás pořád někdo ptá na věci ohledně kojení? Mě to nejdřív nešlo a moje mamka, tchýně a kdovíkdo ještě, se mě pořád ptaly, jestli už jsem se rozkojila, jestli si masíruju prsa, jestli piju mléko a tak podobně. Jedna sousedka, které to vyžvanila moje tchýně, se mě na to dokonce začala ptát ve frontě na poště…A když jsem se rozkojila, zase se mě furt ptaly, co jím, jestli nepiju kafe, proč kojím tolik, proč kojím ještě v noci…a Nakonec, když jsem kojila rok a půl, tak se zase všichni ptají, kdy s tím hodlám přestat. Taky jste to zažily?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 09.01.17 12:00

Naštěstí ne! Bych je poslala někam :mrgreen:

Uživatel je onlineLevandule121
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 09.01.17 12:01

Zažila, ale přišlo mi to normální. Jediné, co mi přišlo opravdu divné bylo, když se mě ptal tchán, jestli cítím, jak to mléko tím prsem teče a jestli tím pádem poznám, kolik dítě vypije…

LadyJahoda
Kecalka 262 příspěvků 09.01.17 12:01

Já mám doma chlapečka, kterému jsou 2 měsíce. Takže kojim zatím chvíli. Ale máš pravdu, kdykoli jdu kamkoli a někoho potkám tak,, KOJÍŠ??? ",, :lol: HLAVNĚ SI DAVEJ POZOR NA ČERSTVÉ PEČIVO!! " :lol:,, A PIJEŠ HODNĚ??? "Je toho samozřejmě mnohem víc. Zatím mi to nevadí, jedním uchem tam, druhým ven..! :palec:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 12:01

Já nekojila vůbec a to byl děs teda, pořád to poslouchat, ještě teď mám z toho trauma a možná proto ještě nemám druhé dítě :D :D hlavně jak každý pořád říkal jak nebude zdravé když je na UM, za 4 roky neměl ani pořádnou rýmu (klepu)

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 09.01.17 12:01

Ne 8o :lol:

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 12:04

I když vás to štvalo a štve. Měla by jste být ráda, že vás mají tak rádi a mají starost o vás i miminko. Já jsem od rodiny daleko takže mi jen psali(píšou), ale byla jsem ráda, za to že mají starost.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 09.01.17 12:04

Na kojení se mě lidé neptají. Ví, že závodně běhám, hodně trénuju a mám hruď po tatínkovi, tak je ani nenapadne, že bych kojit mohla :) První syn se kojil 15 měsíců a druhý (teď 18 měsíců) se kojí stále.

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 09.01.17 12:07

Jo, nejvíc se zajímaj lidi, kterým je do toho úplný houby. Největší paradox je, jak píšeš, že ze začátku má každej tendenci do toho pindat, obecný klima ve společnosti je, že kdo nekojí je špatná matka a jakmile si člověk dovolí kojit nedejbože rok, tak už je pomalu za magora, co JEŠTĚ kojí :zed:
Když se mě někdo zeptal, tak jsem odpověděla, že kojím, ale nikdy jsem to dál nerozebírala, je to soukromá věc.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9642 příspěvků 09.01.17 12:07

Mne to nevadí. Na většinu v poho odpovím, když je neco moc osobní, tak to řeknu a hotovo

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 09.01.17 12:09

Asi mám kolem sebe normální lidi..nikdo se mě na to nikdy neptal..( ale tchýně i naši do nás bydlí 120km, možná kdybychom bydleli blíže a viděli se častějc..nevím­..v dnešní době fb nebo sms - opravdu a to nepřišla řeč..je to moje věc a nikdo se mi do toho ne.ral :mrgreen:

axlpol
Závislačka 2653 příspěvků 85 inzerátů 09.01.17 12:10

Jo, taky byly ty kecy :roll: mě kojení bylo nepříjemné, nevidím v tom nic skvělého ani sbližujícího. Představa jak „ze mě někdo jí“je pro mě nepříjemná. Díkybohu u dvojčat mě do toho nikdo v nemocnici nenutil, tak se potom nikdo moc neptal ani doma.Ale chápu, že je to otravné. Mě zas pořád rodina a okolí nutilo korzovat s kočárkem jen tak bezcíleně po parku. Nikdo mi nevysvětlil proč a v čem to jako dětem prospěje, jen všichni mleli, že se to musí a hlavně! dělají to všichni :lol: vařila se ve mě krev, kolikrát se mi i chtělo brečet ať už mi dají pokoj. Takže s kojením a řečma okolo to budou podobné pocity.

stinga
Závislačka 3502 příspěvků 10 inzerátů 09.01.17 12:10

Štve mě to, ptají se i cizí lidi na ulici, když mě potkají :( štve mě to, a každému odpovídám, že ano

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 09.01.17 12:12

Já nekojila, takže nejdřív výslech proč nekojím a pak přednáška jak to udělat abych se rozkojila, pak jaký dávám um a proč tohle a proč takhle a proč tak dlouho :zed:

tulipán
Závislačka 2799 příspěvků 09.01.17 12:12

Vcelku mi to prijde normalni, slusne jsem odpovidala. Asi je to opravdu zajimalo, tak jsem upozadila pripadne pocity, ktere pramenily podle me z unavy a hormonu.

Co mi vadilo hodne, kdyz mely nekojici matky potrebu komentovat, jak je to jednoduche a jaka je to pohodicka, co s tim maji prace, aby vecer umyly pet lahvicek. Pro me to pohodicka ani samozrejmost nebyla, par dni po ukonceni kojeni se mi vzdycky velmi fyzicky ulevilo i protoze jsem si mohla konecne upravit jidelnicek. Krome toho jsem nemohla uzivat potrebne leky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama