Holky už jsem zoufalá, co si o mé situaci myslíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 09:55
Holky už jsem zoufalá co si o mé situaci myslíte?

Dobrý den s manželem žijem už přes dva roky máme malé miminko takže někdy spává v obýváku když je malý třeba nemocný. Nyní se o nás stará do té doby než budu moci do práce (až přestanu kojit). Můj problém je v tom že si ho prostě honí bavíme se o tom jak je unavenej (Já jako máma jsem přeci také unavená ale jsem pro milování). Máme to tak že třeba 4 dny v pohodě a pak si ho vyhoní ale ví že já jsem pro že bych se pomilovat chtěla ví že mi to strašně vadí a ještě mi nechá na očích ty špinavé kapesníky od vy víte čeho. Nevím jak naložit s problémem nejradši bych na nějaký čas odešla mám jen dve možnosti jeho rodiče (co jedí samé dietní věci takže jsem o hladu) a nebo moje rodiče (kuřáci a bydlí dost daleko). Přemýšlela jsem taky o hotelu ale to zas zvytecne peníze za ubytování. Nemyslím si že má jinou jenom je prostě línej je obézní to mě nevadí ale už nám to takhle blbě narušuje vstah. Jinak je dokonalej a chtěla bych s nim strávit zbytek života ale jak zařídit aby to bylo bez toho onanovani

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 29.03.19 09:58

Nech ho bejt. Fakt holky :zed: akorát bych mu dost důrazně řekla, ať si po sobě uklizi. Cunata mi vadí.

Uživatel je onlineLexter
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 3 inzeráty 29.03.19 09:58

Nijak, sem tam si ho prostě pohoníme no. Nikdy si na myšku neklikáš? Jako ty kapesníčky by mohl hned uklidit (čuně), ale černě bych to neviděl. Jinak spolu spíte normálně? Pak bych problém neviděl.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 29.03.19 10:00

A proč ti to vadí? 8o Pokud je jinak dokonalej a chceš s ním být do konce života, tak takovou blbost neřeš a masturbuj taky.

Šarlota4
Extra třída :D 10818 příspěvků 29.03.19 10:00

Jestli spolu sex mate nevidim duvod proc by si to nemohl obcas udelat sam. Resis kraviny.

pikola
Generální žvanilka 20507 příspěvků 29.03.19 10:01

Ty se s ním chceš rozejít, protože si ho honí?
Ale no taaak.

Uživatel je onlineLexter
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 3 inzeráty 29.03.19 10:01

Teda ale, jestli jsi kvůli tomu zoufalá… Já bych byl asi zoufalej z tebe. :)

Lama Lama
Hvězda diskuse 51866 příspěvků 29.03.19 10:01

Na hotel a zoufala z toho, že si ho honí? Nech ho bejt, řekni, at si to po sobě uklidí.

nomip
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 29.03.19 10:02

Já nějak nechápu, co je na tom špatného, že si udělá dobře :nevim: Ty kapesníčky by ale uklidit mohl, to jo.

Nicky232
Stálice 70 příspěvků 29.03.19 10:04

Neřeš to, kdyby si ho nehonil, tak by to nebyl chlap :) Ale můžeš ho požádat, ať ty kapesníčky vyhazuje…

TopSecret
Závislačka 3725 příspěvků 29.03.19 10:06
@Anonymní píše:
Dobrý den s manželem žijem už přes dva roky máme malé miminko takže někdy spává v obýváku když je malý třeba nemocný. Nyní se o nás stará do té doby než budu moci do práce (až přestanu kojit). Můj problém je v tom že si ho prostě honí bavíme se o tom jak je unavenej (Já jako máma jsem přeci také unavená ale jsem pro milování). Máme to tak že třeba 4 dny v pohodě a pak si ho vyhoní ale ví že já jsem pro že bych se pomilovat chtěla ví že mi to strašně vadí a ještě mi nechá na očích ty špinavé kapesníky od vy víte čeho. Nevím jak naložit s problémem nejradši bych na nějaký čas odešla mám jen dve možnosti jeho rodiče (co jedí samé dietní věci takže jsem o hladu) a nebo moje rodiče (kuřáci a bydlí dost daleko). Přemýšlela jsem taky o hotelu ale to zas zvytecne peníze za ubytování. Nemyslím si že má jinou jenom je prostě línej je obézní to mě nevadí ale už nám to takhle blbě narušuje vstah. Jinak je dokonalej a chtěla bych s nim strávit zbytek života ale jak zařídit aby to bylo bez toho onanovani

8o 8o boze, do ceho si dusi dal :zed:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 29.03.19 10:06

Radši ať si ho občas vyhoní než aby si našel milenku, ne?

J.O.V
Kecalka 185 příspěvků 29.03.19 10:06

Každej chlap si ho rád vyhoni a jestli to někomu vadí, fakt nechápu. Ne vzdy je chuť ho za každou cenu strkat do frndy. Ty si to sama nikdy neděláš? Příspěvky jsem nečetla.

Příspěvek upraven 29.03.19 v 10:07

pikola
Generální žvanilka 20507 příspěvků 29.03.19 10:07

Jen mě udivuje, že uvažuješ že tě jeho rodiče budou živit :mrgreen: si kupuje svoje, ne?
Stejně se už neozve

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 29.03.19 10:08

Tak pokud si ho honí a se zakladatelkou nespí, přestože zakladatelka chce, tak pak je to problem. Zakladatelko, řekni mu, ať tě k tomu přizve. :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama