Holky z Brna v 13 až 14tt kolem 27 let? Na výměnu dojmů:)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Happy87
Stálice 90 příspěvků 05.10.14 20:39
Holky z Brna v 13 až 14tt kolem 27 let?:) na výměnu dojmů:)

Holky z Brna v 13 až 14tt kolem 27 let?:) na výměnu dojmů:)Já začínám 14tt NT screening a biochemické testy úspěšně za sebou, vypadá to na holčičku. Pokud jste na tom podobně ozvěte se na konzultace radostí i starostí, hledání kurzů, porodnic a cvičení!:)

Reakce:
gabka1988
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 05.10.14 21:13

ahojky.ja jsem kousek od Brna a jsem 15.tt a cekame chlapecka :-) nt mame taky za sebou uspesne a uz zacinam citit drobne pohyby :-)

Žanyna
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 1 inzerát 06.10.14 08:45

Ahoj holky, jsem teda teprve v 10tt, ale chtěla jsme se vás zeptat, kde jste byly v Brně na tom screeningu? Dělá ho i moje doktorka, ale radši bych šla asi do nějakeho certifikovaneho střediska:)

whelp
Kecalka 238 příspěvků 06.10.14 18:42

Ahoj, já jdu do Heliosu = ale jestli jsou certifikovaní to nevím. Koukala jsem na stránky, který lékař to může dělat a nejsou tam ani doktoři z Prenatalu, kam se nejčastěji maminky v Brně posílají :) asi nemají seznamy aktualizované :)

gabka1988
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 06.10.14 20:22

@Žanyna ja byla v prenatalu na Veveri a byla jsem naprosto spokojena s pristupem.tam jsem dokonce dostala takovy ten ruzovy kufrik se startovacim balickem pro maminku a mimco.ted u druheho jsem byla ve Znojme a dostala jsem prd.

Žanyna
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 1 inzerát 06.10.14 20:32

@gabka1988 ju, tam bych chtěla jit taky. A kolik jsi platila? A je u toho screeningu i manžel?

Happy87
Stálice 90 příspěvků 06.10.14 22:24
RE

Určo ho vezmi sebou, u mě to šlo částečně přes břicho a částečně „spodem“, ale byla jsem zakrytá a partner mi stál u hlavy, určitě je to zážitek i pro něj, takže ho vem určitě určitě určitě!!!

gabka1988
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 07.10.14 18:01

@Žanyna ja platila 1500,–.jinak partnera muzes vzit kdykoliv.ja ho tam mela teda az ve 22.tt na velkem ultrazvuku.ale je pravda, ze ted byl na tom screeningu ve 13.tt a mel z toho vice. mimco se vic hybalo, melo spoustu mista, tak nam predvedlo i kotrmelce ;-)

Žanyna
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 1 inzerát 08.10.14 14:15

Tak sem dneska byla u doktorky a hned mi sama řekla ať se objednám do Prenatanu na Veveří:) Tak super…už se tam moc těšim, chlapa beru sebou:)

Veeerus
Kecalka 158 příspěvků 11.10.14 12:54
Prenatan

Ahojte, chlapa urco sebou :) je to moc krasny zazitek pro oba ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >