Holky z činžáku co pěstujete na balkoně?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
434
12.3.15 13:37

holky z činžáku co pěstujete na balkone?

Ahoj, ja sem sice na pestovani antitalent ale furt me to baví a furt zkousím neco nového. Bydlím na činžáku a chtela bych na balkone neco pestovat, co tak pestujete? treba do truhlíku dáváte jaké kytky aby to vypadalo krasne z venku?
a potom co tam jeste pestujete??? me napadaji akorat rajcata :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3356
12.3.15 13:40

Bylinky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50

Já pěstovala rajčata a papriky :D a rostl to jak blázen :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356

A kamoška má jahody :-) tayk mňam, mňam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16744
12.3.15 13:42

Co se týče kytek, tak vypadají krásně muškáty, kvetou celé léto, když jsem ještě bydlela v bytovce, měli jsme na balkoně jahody, pažitku, bazalku, rajčata, papriky, jeden rok i salát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
12.3.15 13:42

Švagrová pěstuje…rajčata okurky, jahody, fazole, papriky, hrášek, bylinky, malé dýně a cuketky…ještě beztak něco :lol: (to co se tahá-hrášek, fazole váže od zábradlí ke stropu a, dělá jí to tam, krásný stín

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28778
12.3.15 13:43

Rajcata v kybliku, jahody, bylinky dou skvele :-D mi mame dokonce i houby :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19316
12.3.15 13:44

Tak záleží jak moc velký balkon máš. Většinou pěstuji květiny, bylinky - levanduli, rozmarýn, petržel, tymián, majoránku, šalvěj apod. Pak mám keříky s rybízem, kanadskou borůvku, angrešt. Mam i pár jahod. Ale neberu to na výnosnost, ale aby děti věděli, jak „vzniká“ dané ovoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
peka83
12.3.15 13:51

Já žiju v rodinném domě se zehradou, ale nakoukla jsem tady, protože už loni jsem začala sadit věci na terase. protože v záhonech nám to sežrali slimáci ti obrovští hnusní. Tak manžel zrušil celou zahrádku už na to neměl nervy, takže já na balkoně měla rajčátka. letos jdu do nich taky. jen zkusím vypěstovat cherry rajčátka. a přemýšlím nad paprikou. na víc si asi netroufám. to můžu každý rok něco přidat :-) jo a hrášek sem měla taky. ten roste úžasně. jen ten letos sadit nebudu asi:-)

• Citovat
  • Nahlásit
434
12.3.15 13:59

Holky a co delate s tema bylinka? ja jedno leto pestovala a mela sem moc bazalky ale co s tim??? jakože vubec nevím jak to pouzit pri varení a nasušit mi to vubec nešlo…

ja ty bylinky rada pestuju ale pak nevim co s tim no… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28778
12.3.15 14:02

@Ga Briela tak to zamraz, ja mdyz toho mam moc tak to, pokrajim a hodim, do, mrazaku a pak, mdyz potrebuju tak, si kousek odloupnu :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10047
12.3.15 14:13

Ahoj já letos mám papriky rajčata petržel chtěla jsem baby mrkev ale ta mi nějak nejde a jahody taky ne eště budu sázet okurky salátovky a pažitku a timián. Loni jsem měla oregáno, bazalku a mátu mám tu i meduňku ale tu jsem eště nesázela. Bylinky otrhej lístky a když ti nejdou sušit tak dej do mrazáku stejně mají lepší chuť než sušené pri varení si vendej pár lístků a nasekej nebo natrhej bazalku přidávám většinou do jídla kde dávám oregáno mám to moc ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lizzi
12.3.15 14:25

Mne zatim vzdycky vsechno znicily po case msice, ale vyzkousela jsem uz vsechno, papriky a cherry rajcatka byly ale asi nej :-)

• Citovat
  • Nahlásit
67432
12.3.15 15:08

@Ga Briela letos se chystám na cukety :mrgreen: a jinak jahody, bylinky, hrášek, papriky atd.. je toho hodně, co se dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
13.3.15 10:56

My jsme letos zasadili žlutý a červený cherry rajcatka, chili papričky, cibulovou nať', petrzelku, hrachor na ozdobu a ještě chci ty malý jahudky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat