Holky z Kladna a cvičení pro těhulky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 07.02.18 13:14
holky z kladna a civění pro těhulky

Ahoj ženy :) jsem v 13tt a chci se zeptat jestli je tu nějaká holčina z Kladna, která je cca jako já..na vození atd :))…a pak druhá otázka..nevíte, kde na Kladně popř. blízkém okolí jsou někajaky cvičení pro těhulky? :) díky moc :))

Přečtěte si článek: Cvičení a sport v těhotenství - co je vhodné?

Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 07.02.18 13:35

@Hannahe ahoj, já chodím do Slaného, každou středu od 17h je tam cvičení pro těhotné (Fit studio Jitka). Na Kladně je snad v úterý taky od 17h joga pro těhotné, ale nevim přesně kde, jen jsem to zahlédla na fb :lol:

Tyna17
Stálice 99 příspěvků 13.05.18 16:50

Ahoj Hannahe, jsem také z Kladna ale teprve v 11 tt. :) Jestli nevadí. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >