Holky z Kladna a cvičení pro těhulky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 07.02.18 13:14
holky z kladna a civění pro těhulky

Ahoj ženy :) jsem v 13tt a chci se zeptat jestli je tu nějaká holčina z Kladna, která je cca jako já..na vození atd :))…a pak druhá otázka..nevíte, kde na Kladně popř. blízkém okolí jsou někajaky cvičení pro těhulky? :) díky moc :))

Přečtěte si článek: Cvičení a sport v těhotenství - co je vhodné?

Reakce:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 07.02.18 13:35

@Hannahe ahoj, já chodím do Slaného, každou středu od 17h je tam cvičení pro těhotné (Fit studio Jitka). Na Kladně je snad v úterý taky od 17h joga pro těhotné, ale nevim přesně kde, jen jsem to zahlédla na fb :lol:

Tyna17
Povídálka 33 příspěvků 13.05.18 16:50

Ahoj Hannahe, jsem také z Kladna ale teprve v 11 tt. :) Jestli nevadí. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >