Holky z Kladna a cvičení pro těhulky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 07.02.18 13:14
holky z kladna a civění pro těhulky

Ahoj ženy :) jsem v 13tt a chci se zeptat jestli je tu nějaká holčina z Kladna, která je cca jako já..na vození atd :))…a pak druhá otázka..nevíte, kde na Kladně popř. blízkém okolí jsou někajaky cvičení pro těhulky? :) díky moc :))

Přečtěte si článek: Cvičení a sport v těhotenství - co je vhodné?

Reklama

Reakce:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 07.02.18 13:35

@Hannahe ahoj, já chodím do Slaného, každou středu od 17h je tam cvičení pro těhotné (Fit studio Jitka). Na Kladně je snad v úterý taky od 17h joga pro těhotné, ale nevim přesně kde, jen jsem to zahlédla na fb :lol:

Tyna17
Povídálka 12 příspěvků 13.05.18 16:50

Ahoj Hannahe, jsem také z Kladna ale teprve v 11 tt. :) Jestli nevadí. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Rozvod Vondráčkové a Plekance: Jak číst vztahovou válku a k čemu schyluje

Je to jen pár hodin, co Tomáš Plekanec zveřejnil své prohlášení na Facebooku,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama