Holky, ženy, jak řešíte vaginální problémy?

Anonymní
26.3.20 23:22

Holky, ženy, jak řešíte vaginální problémy?

Ahoj holky, ženy,
potřebovala bych asi s něčím poradit, doufám že to tady nikoho neurazí, přijde mi to jako běžná věc :oops: Před včerejškem se mi začaly objevovat bolesti a svědění v oblasti stydkých pysků. Tak nějak jsem vypozorovala že to celé začalo hned po sexu nebo možná i při sexu. Já na nějaké vaginální problémy zas nějak netrpím, a s přítelem jsem oba dva zdraví. Je mi ale divné že nemám žádný výtok, (jako obvykle) - bílý/čirý a slabý, a nic mě nepálí ani nesvědí uvnitř ale pouze v oblasti pysků, dalo by se říct, že když si sáhnu na klitoris, tak cítím mírnou bolest. Jsem objednaná k paní gynekoložce ale bohužel nejbližší termín má až příští týden vzhledem k této aktuální celosvětové situaci :zed: Je to pro mě velmi nepříjemné a tak by jsem se chtěla zeptat jestli máte někdo nějaké zkušenosti nebo popřípadě co zakoupit v lékárně nebo co by to mohlo být? Myslela jsem i na to nejhorší a momentálně jsem v posledních týdnech chodila pravidelně na krev, vzhledem k mému zdravotnímu stavu - (po zánětu ledvin),ka gynekologii jsem byla i zhruba cca měsíc zpátky a nějaká vážnější pohlavní nemoc by se už dávno potvrdila :roll: Předem děkuji za jakékoliv rady a doporučení :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13273
26.3.20 23:24

Koupila bych Canesten krém a potirala tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 23:28

@Elen8 To se tedy nezavadí dovnitř? Četla jsem že některé gely a krémy se zavádí přímo dovnitř. A děkuji za radu, jdu zítra pro to;)

• Nahlásit
  • Citovat
236
26.3.20 23:43

Kup si jenamazol s aplikatorem. Nezapomeň přeléčit přítele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2050
27.3.20 09:16
@Pandemie píše:
Kup si jenamazol s aplikatorem. Nezapomeň přeléčit přítele.

taky doporučuji, používala jsem já i přítel a topka, když by se dával jen tak nic se nestane, ale ty pysky namazat učitě, totéž přítel mazat se, koupila jsem dva, aby každý měl svuj a super, od té doby je klid a to taky netrpím na záněty atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 22:56

Dobrý den, mám problém. S pritelem jsem 3 roky a celou dobu spolu normalne spime, ale ted posledni dobou me to boli na leve strane a jakmile se dostatecne vzrusim bolest prejde, ale jen na chvilku. A od te doby, co ta bolest zacala, tak je pritel celou dobu vzrusen ale jakmile je blizko cili tak klesne a cile se nedobere. Nevite cim by to mohlo byt?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama