Holky, zhubly jste po zeleném čaji?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 12:17
Holky, zhubly jste po zeleném čaji?

Zhubly jste? Jedly jste uplně stejně jako před tim nez jste ho zacaly pit? A za jak dlouho jste shubly? :D dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Šmoulice
Kelišová 7222 příspěvků 02.03.19 12:22

Víš po čem jsem zhubla? Nebudeš tomu věřit, ale cvičením, pravidelným pohybem a úpravou jídelníčku.
Tyhle sra. čky a náhražky ti nepomůžou.
Začni makat, necpi se a uvidíš jak to bude fungovat ;)
Tím, že se budeš dál cpát a lít do sebe kde co, fakt nezhubneš.

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 02.03.19 12:23

Já piju jen zelený a nehubnu. Ani nechci teda. Černý a ovocný čaj mi nechutná. Jím teda normálně, bez nějakého omezení.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9515 příspěvků 02.03.19 12:26

Já ho má ráda jako caj, urcite ho neberu jako něco po čem by se mělo hubnout. Ani po něm teda nehubnu :D ale jim normálně, žádné velké omezování, žádné diety. Každopádně když si upravis jídelníček a budeš cvičit a k tomu pít zelený čaj tak určitě nic nezkazis…

Alušáček
Závislačka 3587 příspěvků 02.03.19 12:31

Zelený čaj snad zrychluje metabolismus, takže nějaké hubnoucí účinky může mít.. Ale jen pít zelený čaj nestačí, je potřeba se hýbat a neprezirat se..

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 02.03.19 12:33

Jo, já jsem po něm zhubla. Tajemství je, že ho musíš pít místo čokoládek, bonbónů, zmrzliny, svíčkové se šesti a podobných lahůdek. A když si navíc na každý šálek zajdeš pěšky do čajovny, tak budeš hubená jako laňka...... :mrgreen:

Evulina
Neúnavná pisatelka 16799 příspěvků 02.03.19 12:42
@Šmoulice píše:
Víš po čem jsem zhubla? Nebudeš tomu věřit, ale cvičením, pravidelným pohybem a úpravou jídelníčku.
Tyhle sra. čky a náhražky ti nepomůžou.
Začni makat, necpi se a uvidíš jak to bude fungovat ;)
Tím, že se budeš dál cpát a lít do sebe kde co, fakt nezhubneš.

Zelený čaj není sra.ka, je velice zdravý. Nicméně netřeba očekávat, že po něm člověk zhubne. Trochu možná snižuje chuť k jídlu, ale mě osobně víc snižuje chuť k jídlu kafe-klasický turek. A Psyllium.

Evulina
Neúnavná pisatelka 16799 příspěvků 02.03.19 12:43
@Alušáček píše:
Zelený čaj snad zrychluje metabolismus, takže nějaké hubnoucí účinky může mít.. Ale jen pít zelený čaj nestačí, je potřeba se hýbat a neprezirat se..

Jinak prý by měl ještě víc, než zelený čaj, zrychlovat metabolismus čaj matcha. Já ho občas piju, ale kvůli tomu, že mě nabíjí energií, když jsem zrovna nevyspalá nebo unavená a nechci do sebe cpát víc než jedno nebo dvě kafe denně.

pomme
Kecalka 205 příspěvků 02.03.19 12:44

Já ho teda piju 20 let tak cca 3× denně a že by to mělo vliv na hubnutí jsem si teda nevšimla. Zhubla jsem leda po úpravě jídelníčku nutričním terapeutem. :)

Evulina
Neúnavná pisatelka 16799 příspěvků 02.03.19 12:46
@pomme píše:
Já ho teda piju 20 let tak cca 3× denně a že by to mělo vliv na hubnutí jsem si teda nevšimla. Zhubla jsem leda po úpravě jídelníčku nutričním terapeutem. :)

No ale zdravý určitě je. Já ze zeleného čaje doma kvasím kombuchu, pak je to ještě zdravější. Ale s hubnutím to zas až tak do činění nemá. Na hubnutí leda méně(lépe) jíst + víc se hýbat. A z doplňků leda ty, co dokážou trochu snížit chuť k jídlu. Já nedám dopustit na Psyllium a to kafe v tomhle směru. Ale víc než dva turky denně si teda nedávám, spíš jen jednoho.

lachtanice86
Echt Kelišová 7639 příspěvků 02.03.19 12:46

Čaje nepiju a hubnu. Uprav jídelníček

jasna.s
Ukecaná baba ;) 1528 příspěvků 02.03.19 12:49

@Evulina ale matcha je druhý zeleného čaje 8)

Evulina
Neúnavná pisatelka 16799 příspěvků 02.03.19 12:54
@jasna.s píše:
@Evulina ale matcha je druhý zeleného čaje 8)

No jo, vidíš, pravda. Nicméně když někdo řekne „zelený čaj“ obvykle se mu vybaví ten klasický..

pomme
Kecalka 205 příspěvků 02.03.19 12:54

@Evulina já ho ale nepiju kvůli hubnutí. Piju ho proto, že mi prostě chutná a jsem na to zvyklá. Někdo si dá denně tři kafe, já piju čaj. Kupuju si i kvalitnější sypané. Ty z pytlíku moc nemusím…

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8293 příspěvků 02.03.19 12:56

Zeleny caj je super, je zdravy, ale hubnuti bych si od nej teda neslibovala :D Leda, ze bys to delala, jak pise @Janli :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama