Uškodí mi při hubnutí pití ochucenýnch minerálek?

Anonymní
3.5.21 11:29

Holky zlatý uškodí mi přihubnutí pití minerálek, ale ochucenýnch?

Holky moje milovaný rozhodla jsem se hubnout ale musim hubnout. Protože jsem se rozhodla zhubnout alespoň 20 kilo ale chutná mi pití sladkých minerálek. Teď tady piju co to píšu Hanáckou kyselkou citronu. Holky milovaný zlatý mohu to pít? Jinak s jídlem to mám vyřešené ale ráda piji sladké minerální vody. Díky holky moje milovaný.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1372
3.5.21 11:30

Asi takhle. Ochucené vody mají také nějaké kalorie a hlavně cukry. Takže by jsi si je měla připočítat k celkovému dennímu příjmu. Tím pádem se ti zmenší třeba objem porci jídla, které můžeš sníst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
3.5.21 11:32

Holka zlata a milovaná, prosím, přestaň se vyjadřovat takto. Evidentně ti hubne i mozek, promiň.. ve sladkých mienralkach je většinou cukr, takže jo, uškodit ti to může. Jsou i bez cukru, ale tam jsou zas jiný sragory. Toto se pit proste nema, tedy ne pravidelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
3.5.21 11:32

Samozřejmě, je v tom hafo cukru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16406
3.5.21 11:36

Vybírej si ty s umělými sladily (ne, nejsou jedovatá) a pij je. Je lepší pít hanáckou kyselku citronovou, než nic.

Případně si udělej domácí citronový sirup s xylitolem (sladilo z břízy) - smíchej 150 ml citronové šťávy, 100ml vody a 250 g xylitolu, svař to a nalij do půllitrové lahve a řeĎ si to buď vodou a nebo minerálkou bez příchuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16707
3.5.21 11:40

Holka zlatá, kolik ještě diskuzí založíš? :roll: Vadí zahuštěná čočka, vadí minerálky, pomůžou dřepy? :zed:
Hele, buď používej mozek, nebo si najdi vzorový jídelníček. Tohle je fakt moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
3.5.21 11:47

Slazené minerálky jsou vlastně limonády. Spousta cukru… Není to zbytečný, si dietu takhle kazit? ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7962
3.5.21 11:55
@Anonymní píše:
Holky moje milovaný rozhodla jsem se hubnout ale musim hubnout. Protože jsem se rozhodla zhubnout alespoň 20 kilo ale chutná mi pití sladkých minerálek. Teď tady piju co to píšu Hanáckou kyselkou citronu. Holky milovaný zlatý mohu to pít? Jinak s jídlem to mám vyřešené ale ráda piji sladké minerální vody. Díky holky moje milovaný.

Tak se je rychlé odnauc pít, pokud vypijes 3 litry sladkých minerálek, tak nikdy nezhubnes. Nauč se používat mozek a číst složení. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1038
3.5.21 11:57
@Ou píše:
Vybírej si ty s umělými sladily (ne, nejsou jedovatá) a pij je. Je lepší pít hanáckou kyselku citronovou, než nic.Případně si udělej domácí citronový sirup s xylitolem (sladilo z břízy) - smíchej 150 ml citronové šťávy, 100ml vody a 250 g xylitolu, svař to a nalij do půllitrové lahve a řeĎ si to buď vodou a nebo minerálkou bez příchuti.

Lžete. Umělá sladidla jsou jedovatá v nějakém množství. Mohou i způsobovat rakovinu. Samozřejmě jen pokud to do sebe někdo leje po litrech, což u minerálek lze čekat. Vše si lze dohledat, kdekoli. Třeba i v obchodech, které mají u složení vysvětlivky co je co (rohlík, Kosík,…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21937
3.5.21 11:57
@Anonymní píše:

na čem jedeš milovaná zlatá holko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24191
3.5.21 11:58

Slazený minerálky jsou naprd. Koukni po těch se sladidly, když už, nebo třeba Mattoni esence jsou vlastně jen navoněné a přitom moc dobré.
Nebo si občas udělat šumivý vitamíny do vody. Bublinky i chuť to má, cukr v tom není.
Já teď objevila v COOPu šuměnky se stevii ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444
3.5.21 12:04

Ano uškodí ti.
Já osobně zhubla asi 5kg jenom tím, že jsem je prostě přestala pít.
Takže si rozmysli, jestli chceš zhubnout a nebo ne. Bez obětí to nejde. To je stejné, jako bych se tady ptala, jestli hubnutí uškodí, když si dám denně pár kousků dortu.
Když do sebe budeš ládovat cukr, tak zcela určitě nezhubneš. Cukr vyplavuje inzulin a inzulin blokuje zpracování tuků. Takže místo toho abys hubla, budeš dál kynout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5673
3.5.21 12:08

Hodila jsem schválně do tabulek hanáckou citron, 2 litry a hodilo to 340 kcal. Což je hodně, to dá jak menší svačinka, příklad dva žitné chleby se šunkou a syrečky. Nepij kalorie, jez je. Zbytečně nebudeš hubnout. Limonády, alkohol, spousta káv typu Latte denně, to jsou zabijáci hubnutí. Pak můžeš jíst jak chceš a nezhubneš. K pití se nauč na vodu, nebo neslazený čaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31256
3.5.21 12:12
@Anonymní píše:

Sladké pití a časté pití minerálek škodí.

Nechci rejpat, ale holky moje milovaný je na mě moc silne kafe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
3.5.21 12:21

Tchýně hubne a pije Prolinii, je to nějak ochucený a přitom bez cukru.. já piju vodu z kohoutku, tak ti jinak neporadím, ale teda to tvé “holky moje…” je fakt :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat