Holle - názor na značku (kaše, příkrmy, přesnídavky...)

5
25.4.21 19:01

Holle názor na značku (kaše, přikrmy,přesnídavky...)

Holky, máte zkušenost se značkou Holly, popř. jakou byste mi doporučili. My samozřejmě zatím vaříme z domácí zeleniny, ale chtěla bych zkusit nějaký příkrm s masem, protože domácí maso budeme mít až tak za měsíc. Děkuji :palec: :)

Příspěvek upraven 26.04.21 v 10:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
652
25.4.21 20:20

Dobré mají jak co. Tak jako u ostatních příkrmů mi vadí nesmysly jako rýžová moučka, bramborový škrob a tak. Ale mají produkty i bez toho. Dala jsem si je do oblíbených na Rohlíku a beru jen ty, které vím, že v sobě nemají blbosti. Kaše mají nezávadné, na mě jsou zbytečně drahé :palec: ty jednodruhové seženeš levněji jiné, klidně nedětské.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14546
26.4.21 08:22

@hanka_pav tak Holle vůbec neznám :think: na cesty jsem kupovala u první dcery Hipp nebo Hami, jiné mi nesnědla, druhá to nejedla vůbec. Kaše jsou super domácí a nebo od Nominy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
26.4.21 09:39

@beneskat no já právě nevím jaké kupovat. Četla jsem, že jsou dobré Babylove a Alnatura.
Akorát se moc nevyznám, co by či neměli obsahovat. :think:
Poradíte mi, děkuji :* :) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
26.4.21 20:07
@hanka_pav píše:
@beneskat no já právě nevím jaké kupovat. Četla jsem, že jsou dobré Babylove a Alnatura.
Akorát se moc nevyznám, co by či neměli obsahovat. :think:
Poradíte mi, děkuji :* :) :kytka:

Tak obecná rada je - ať tam není to, co bys tam nedala, kdybys to dělala doma : nesmí tam být sůl a cukr, to je úplná zbytečnost. A pak, ale to je možná jen moje úchylka, když se ta sklenička jmenuje KUŘE S DÝNÍ, tak tam má být kuře a dýně. A ne že to bude zahuštěné rýžovou moukou, bramborovým škrobem nebo něčím takovým. Někdo třeba ještě nemá ani rýži zavedenou a pak podá tohle :nevim: u ovocných dávat pozor, nazvou to Broskev a banán a pak je tam 60% jablek. Ne že by to něčemu vadilo. Ale nemám ráda platit cenu broskví za jabka :mrgreen: Sedni nad to na internetu, projeď složení a vypiš/ulož si ty, které jsou,,nezávadné". Klidně od různých značek :kytka: beru od každé značky cos napsala (Holle, Babylove, Allnatura) prostě ty, které se shodují s tím, co píšu výše :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat