Holmes Place na Smíchově

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Knizska
Závislačka 2977 příspěvků 01.12.10 16:51
Holmes place na Smíchově

Poslední dobou jsem četla několik negativních zkušeností s touto sítí fitness center. Mám to blízko, ale ceny jsou vysoké, proto se rozhodně nechci unáhlit.
Budu ráda, když sem přispějete se svými pozitivními i negativními zkušenostmi. Já se zajímám hlavně o lekce pilates, powerjogy. Posilovna nehrozí :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Babe007
Neúnavná pisatelka 17516 příspěvků 01.12.10 17:58
Knizska píše:
Poslední dobou jsem četla několik negativních zkušeností s touto sítí fitness center. Mám to blízko, ale ceny jsou vysoké, proto se rozhodně nechci unáhlit.
Budu ráda, když sem přispějete se svými pozitivními i negativními zkušenostmi. Já se zajímám hlavně o lekce pilates, powerjogy. Posilovna nehrozí :mrgreen:

ahoj, já tam chodím ale jen na manikůru, chodím tam nakupovat. Ale chodí tam cvičit hodně modelek, co jsem viděla na recepci, tak to tam podle mě špatné nebude.
Zajdi si na recepci a zeptej se na zkušební den nebo zkušební hodiny než si koupíš členství. Mě to několikrát nabízeli. Já tam teda cvičit nechodím, protože mám fitko hned vedle kanceláře a to mi víc vyhovuje. Občas taky dávají akce na různé slevové servery.

barumata
Nováček 2 příspěvky 08.01.11 21:54

Ahoj, já tam několikrát cvičit byla a jsou tam fajn, mám vyzkoušený jen Power Plate, jsem z Kolína, kam na něj chodím a když jsem u kamarádky v Praze, tak jdem na Power vždy do Holmes Place a kámošku cvičení taky nadchlo. Ja Poweru propadla už dávno, je to sice dražší cvíčo, ale je skvělé, vždy mě nabije energií a je fakt účinné. A hlavně krátké, za 45min jdeš domů :-)

1happy
Kecalka 136 příspěvků 21.06.11 15:57

Ahoj, měla jsem s manželem členství na Andělu. Obchodní zástupce, který s námi sepisoval smlouvu nás pěkně napálil. V té době jsme se snažili o mimčo a on tvrdil, že těhotenství je důvodem ke zrušení členství. Mám 9měsíčního prcka, nebydlím v Praze a před nedávnem mi od nich přišel dopis, kde chtějí další splátky za členství. Těhotenství údajně není důvod ke zrušení. Varuji a doporučiji bedlivě číst smlouvu a chtít vše napsané černé na bílém, protože jinak „zatlučou“ vše. Hlavně, aby lidi platili :cert: Jinak cvičení bylo OK, ale co je mi to platné, když nás podvedli. Budu teď platit za něco, co nemůžu využívat :pankac:

Sime
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.11 16:11

Neměl byste někdo zkušenost z poslední doby s HP na Smíchovském nádraží? Láká mě členství, ale slyšela jsem docela dost špatných zkušeností a o různých „háčcích“ ve smlouvě. Zajímalo by mě také jaká je aktuální cena členství, pokud by někdo věděl a zda se stále platí vstupní poplatek. Láká mě tam studiová hodina na power plate, ale zjistila jsem, že není zahrnuta v členství a člověk si ještě musí připlatit 150,– Kč, což me tedy docela zklamalo :think: …Omlouvám se za spoustu otázek, ale nechtěla bych naletět… :think:

aliunka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.12 15:49

Dobrý den, můžu se zeptat, kam chodíte v KO na power plate?

Karko
Kecalka 377 příspěvků 01.02.12 13:39

Mně by zase zajímalo, kolik stojí to členství, na jejich webu jsem se to nikde nedočetla. Nevíte to někdo?

Divaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.12 20:02

Dobry den,

Holmes place sam o sobe je fajn, lekce super, jmenovite power plate a bodypump, wellness, bazen a posilovna taky. Rekla bych, ze za tu cenu se kombinace vsech techto faktoru urcite vyplati. Zalezi tedy, jestli vyuzijete vsechno.

Pokud budete chodit, dejte si pozor na osobni trenery, vetsina je sice fajn a profesionalni, ale par spatnych kusu se tu bohuzel najde, jmenovite treba Roman Lejčko, ktery se bohuzel chova jako arogantni hnup.

Black_Orchids
Závislačka 3832 příspěvků 23.02.12 21:20

ahoj,
já měla členství v OC Nový Smíchov 2 roky, stálo mě to cca 40tis. za rok (částka je individuální, záleží na typu smlouvy). Lekce Power plate se platí, stejně jako trenér.
Posilovna ještě vcelku ok, ale pěkně blbá byla vířivka a sauna, která se nedala téměř normálně využívat. Většina lidí se povalovala ve vířivce a jak vylezli tak se šli ohřát do sauny - v mokrých plavkách, dveře věčně otevřené…a na člověka, co se tam chtěl normálně saunovat (bez plavek) se tam koukali pomalu jak na úchyla. Navíc tam chodí strašná spousta cizinců (hodně arabů), kteří nemístně zírají na ženský ve cvičícím oblečení. to mi dost vadilo, proto jsem to tam zrušila.
jo a ještě se tam chodí ukazovat spousta takových těch rádoby-celebrit, takže to je taky vopruz.

petrreichel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.12 10:35
Hrůza a děs

Mám velmi negativní zkušenosti s fit centrem Holmes Place Energy Smíchov. Arogantní a neochotný personál, opakovaně se mi stalo, že jsem se rezervoval na určitou hodinu a poté mi řekli, že žádnou rezervaci nemají a že už je plno. Hygienické podmínky otřesné - ve sprchách to vypadalo, jako kdyba tam půl roku nikdo neuklízel. Už nikdy více.

KANA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.12 10:02
POZOR NA HOLMES PLACE !!!!!!

Potvrzuji velmi spatne zkusenoti s HOLMES PLACE :cert: :cert: :cert: na Smichove. V ramci akce Dvoumesicniho zkusebniho clenstvi, vyzkousela jsem…a lituji…hlavne je mi lito lidi co tam pracuji. Podminky musi byt silene. V okamziku kdy jsem podepisovala tuto zkusebni akci slecna Salesmenka spitla ze to musim podepsat hned jinak bude mit strasne problemy. Po te jsem se ji snazila kontaktovat, bohuzel tam uz ale nepracuje. Je tam obrovska fluktuace zamestnancu..... asi si dovedete predstavit proc. A ted prejdu k hlavnimu problemu. Podminkou dvou dvoumesicniho clenstvi je ze budete chodit dvakrat tydne.....Coz jsem si ohlidala.Za dva mesice co jsem chtela ukoncit clenstvi mi slecna z recepce volala, ze jsem bohuzel nesplnila podminky a tedy penize zpet nedostanu /AKCE je zaplatite vstupni poplatek 2500 plus za kazdy mesic 1500.Pokud nebudete spokojeni mesicni poplatek Vam vrati cca za 3 mesice po ukonceni- 2× 1500, 2500 vstupniho poplatku schlamstnou/ Prinesla mi jakysi report z Excelu, kde podle meho chybela jedna radka.Navstevy, kdy jsem tam opravdu byla.....Premyslela jsem co s tim…Napadlo mi zkontrolovat si na interneu navstevy a vida graf kt, obsahuje vsechny data navstev vcetne me jedne chybejici radky :D.Tak jsem se tam znovu zasla. Tentokrat slecna pritvrdila rekla, ze tim ze jsem nesplnila uvedene podminky, automaticky prechazim na rocni clenstvi a pokud chci ukoncit budu platit poplatek 3× mesicni clensti tj vyhodne dvou mesicn clenstvi by mi vyslo na 2500 + 2× 1500 + 3× 1500 {sankcni poplatek]...... :palec: 10 000 KC no nekup to. TAK JSEM NECHALA SLECINKU VYPOVIDAT a ukazala ji muj report.....koukala jak puk a hned obratila… Takze je vse vporadku a muzeme clenstvi ukoncit ...... No vporadku to neni to je PODVOD mila slecno rikam.....NO NEVOLILA BYCH TAK SILNA SLOVA.....CHYBA SE MUZE STAT…rekla slecna.
Rozhodla jsem se ze to tak nenecham, verim tomu ze nejsem jedina koho takhle napalili. Tak si to prosim prectete a varujte zname.....!!!!! Rozhodla jsem se tento pripad budu dal eskalovat.Pokud tato firma funguje pod hlavickou mezinarodni firmy tak jim dela peknou ostutu a je treba je informovat.

LouLou
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.12 10:03

draha snobarna :mrgreen:

Rnča
Povídálka 19 příspěvků 30.03.12 10:44

Kana - to je trochu šílený. Uvažovala jsem o tom, že se tam nahlásit na podzim. Teď jsem tedy ráda, že jsem to neudělala. :-D Dáš se vědět, jak to dopadlo? Docela by mne to zajímalo. Myslela jsem, že je to docela seriózní firma a měla jsem je hned na prvním místě ve výběru…

Monika123
Závislačka 4385 příspěvků 30.03.12 10:53

Teda to je strasne…za tie prachy a taky „super“ pristup…diky za varovanie :palec:
Inak ja chodim k Šipkovej na Zlicin a tam je mesacne clenstvo polovicne 850Kc…ziaden vstupny poplatok a sluzby su dobre…mozem odporucit.

Luuucik
Kecalka 466 příspěvků 30.03.12 13:14

Tak ja chodim do holmes place a jsem spokojena. Dokonce kdyz jsem otehotnela clenstvi mi bez problemu ukoncily, tak nechapu, ze nekomu ne. Ted mam clenstvi nove.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >