Home Credit- odstoupení-hypotéka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 12:23
Home credit- odstoupení-hypotéka

Prosím o vaši radu a zkušenost ???? Jsem už na mrtvici. Mame slozenou zalohu na dum, vse obehane, vyresene, hypoteka schvalena. Banka ale chce potvrzeni o ukonceni sklouvy u home creditu. (Pred lety spotrebic na splatky, nasledne prijata kreditka, kteta nebyla nikdy aktivovana). Takze jsem hned home credit kontaktovala, vypovedela smlouvu, ale oni maji 30 dni na vypovezeni…Vse nam resi poradce, ktery tedy chce prodlouzit kupni smlouvu o mesic.. samozrejme to uz se nelibi makleri ani majiteli nemovitosti :zed: :zed: A my jsme na mrtvici, kartu jsem blb hodila do supliku, s tim ze ji v zivote nepouziji. Nevedela jsem, ze se musi vypovedet…bojik se, ze diky tomuto prijdeme o vysneny byt. Mate nekdo zkusenost s vypovezenim u HC a dobou trvani? Neni nejaka moznost, ze to prece jen bude mene :nevim: :nevim: prislibili zaslat potvrzeni o reseni situace, dle nich to k hypo staci, ale makler mi tvrdi ze ne… :zed: :zed:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 12:35

Řešila jsem jeden čas přesně to samé, jen tedy u Cetelem. Měsíc. Plus další 3 týdny jim trvalo doručení potvrzení, a to jsem volala téměř obden. Nebylo možno mluvit s nikým opakovaně, na něčem se domluvit. Pak mi přišlo po 1 měsíci a 3 týdnech potvrzení 3× najednou. Po měsíci doporučuji osobní vyzvednutí, pokud je to možné, ale třeba domluvit, u C. šlo toto tuším jen v Praze.
Měla jsem v tom tenkrát rozjednáno poměrně dost peněz, za mě kreditku takto nikdy více. Byť tedy aktuálně ji mám v balíčku k hypotéce.

Prosím anonym finance 237

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 12:41
@Anonymní píše: Řešila jsem jeden čas přesně to samé, jen tedy u Cetelem. Měsíc. Plus další 3 týdny jim trvalo doručení potvrzení, a to jsem volala téměř obden. Nebylo možno mluvit s nikým opakovaně, na něčem se domluvit. Pak mi přišlo po 1 měsíci a 3 týdnech potvrzení 3× najednou. Po měsíci doporučuji osobní vyzvednutí, pokud je to možné, ale třeba domluvit, u C. šlo toto tuším jen v Praze.
Měla jsem v tom tenkrát rozjednáno poměrně dost peněz, za mě kreditku takto nikdy více. Byť tedy aktuálně ji mám v balíčku k hypotéce.Prosím anonym finance 237

No tak to si me tedy nepotesila :zed: :zed: my jsme ji ani nikdy nepouzili, proste byla v supliku. Takze ti nestacil pouze ten obratem poslany dopis o reseni? :zed: tak to se obavam, ze uz nam kupujici nepockaji… :,( :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 12:48

Ahoj, a jsi si jistá, že máme hypo opravdu schválenou? My totiž vyřizovali nedávno také hypo a všechny tyto doklady po nás chtěli doložit právě pro schválení…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 12:53
Ne, ne, nestačí, resp. u nás nestačil. Taky dorazil, ale dál se čekalo. Já jsem tedy dělala, co mohla, zpočátku jsem nechtěla prudit a jen se připomínala, tuším ke konci toho měsíce. Ale jim to bylo stejně zřejmě fuk. Nebylo se možno s nimi na ničem domluvit, byť tedy do telefonu byli všichni profíci a příjemní, ale domluva žádná. Stávalo je mi, že jsem s někým pak ke konci řešila i 15 minut, jak je to možné, že nepřišlo. Také jsem ji vůbec nepoužila.
Jako možné je všechno, ale s tím měsícem bych být Tebou počítala, tak to i směřovala k prodávajícímu plus tedy pak se snažila směřovat k tomu osobnímu vyzvednutí, teoreticky ta možnost po měsíci existovala, byť tedy omezeně na jediné pobočce. Ale obávám se, poté co jsem si tím prošla, že to byla možnost teoretická. Každopádně pod měsíc je to za mě nereálné. Já byla tenkrát celkem vystresovaná, byla jsem celkem v kontaktu s bankéřem, který mi pomáhal vyřizovat, měla jsem tam celkem nějaké nestandardnosti, které mi banka schválila a opravdu mi vyšli vstříc, ale musím říci, na mě netlačil kupující, ale právě ta banka, kde jsem měla přímo v podmínkách. Ale když ke konci bankéř viděl, že fakt jsem z každého dne špatná, tak říkal, ať nestresuji, že by mě nejdříve oficiálně vyzvali se lhůtou, tuším, ale - jak píši - na mě netlačil prodávající.
237
@Anonymní píše:
No tak to si me tedy nepotesila :zed: :zed: my jsme ji ani nikdy nepouzili, proste byla v supliku. Takze ti nestacil pouze ten obratem poslany dopis o reseni? :zed: tak to se obavam, ze uz nam kupujici nepockaji… :,( :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 12:53
@Anonymní píše:
Ahoj, a jsi si jistá, že máme hypo opravdu schválenou? My totiž vyřizovali nedávno také hypo a všechny tyto doklady po nás chtěli doložit právě pro schválení…

Hypo je stopro schválena, mame veskere smouvy k uveru, na te posledni je dodatek, kde chteji dolozit prave zruseni karty. Staci uz jen podepsat :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 12:55

Třeba já schváleno měla, ale při podpisu jsem měla v podmínkách - mimo jiné - právě ještě nějaké body, které jsem musela splnit, byly vždy termínovány.
 237

@Anonymní píše:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 13:07

Holky ja jsem uplne na vyvrat..uz tak nam majitel bytu vysel hodne vstric a ted tohle. Jsem nastvana. A nejhorsi je, ze kvuli takove pitomine musime cekat mesic a nejspis prijdeme i o bydleni :,( :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 13:17
Já jsem toho v životě kupovala takto tak nějak víc :lol: a něco k řešení se objevila vlastně vždy. Vždy to tedy nakonec klaplo, ťukám. Já si myslím, že majitel si to spočítá, že se mu to vyplatí počkat, než by někdo další vyřídil hypotéku.. hloupý by bylo, když by se našel někdo s financema na ruku. To se nám vlastně také stalo, jednou. A co víš o majiteli, chápu, že chce finance, co nejdříve.. ale vybavuji si, že známým takto také protáhlo a oni zaplatili prodávajícímu navíc mimo hypo nějaké finance jako kompenzaci.
237
@Anonymní píše:
Holky ja jsem uplne na vyvrat..uz tak nam majitel bytu vysel hodne vstric a ted tohle. Jsem nastvana. A nejhorsi je, ze kvuli takove pitomine musime cekat mesic a nejspis prijdeme i o bydleni :,( :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 13:36

Hlavně klid.
Ze se jim to nelíbí je jedna věc, ale realita druhá:-)
Mají x zájemců, kteří zítra skládají peníze z účtu? Jistě ne…
Prosím anonym.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 13:38
@Anonymní píše:
Hlavně klid.
Ze se jim to nelíbí je jedna věc, ale realita druhá:-)
Mají x zájemců, kteří zítra skládají peníze z účtu? Jistě ne…
Prosím anonym.

Myslim, ze nemaji, jen makler na me docela vyjel, tak jsem z toho takova rozcarovana..ale verim, ze se to vyresi a my budeme bydlet :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 13:39

Nám se vyskytla u kupujícícho taky komplikace. Nakonec kupoval 5 m, jen vyřídil hypo,atd.(rezervaci měl podepsanou a složenou). Na prášky jsme byli všichni, ale to bylo tak maximum. To se bohužel někdy při podpisu stává, že se vyskytne problém. A měsíc zase není rok.
Dle mého počká. Vyplatí se mu to:-)))

osvc
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 23.07.18 13:48
@Anonymní píše:
Myslim, ze nemaji, jen makler na me docela vyjel, tak jsem z toho takova rozcarovana..ale verim, ze se to vyresi a my budeme bydlet :,(

A víš, proč na tebe vyjel makléř? Už viděl tu provizi, která se mu o měsíc posunula, majitel ten měsíc opravdu počká ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >