Home-made tržiště na eMiminu. Pochlubte se svými výrobky

Fotoalbum tématu (142) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
admin
Extra třída :D 12273 příspěvků 29.08.19 09:20
Home-made tržiště na eMiminu. Pochlubte se svými výrobky

Dobrý den,
na eMiminu se najde spousta šikovných rukou, proto zakládáme tuto diskuzi, která slouží jako nástěnka a tržiště. Můžete se pochlubit a nebo také poslat výrobky dál mezi ty, kterým se vaše dílka líbí. :palec: Patří sem cokoliv od vyrábění po vaření - ušitý polštářek, upletená loutka, obraz, keramický hrníček, domácí pesto atd. Budeme sem přesouvat všechny podobné příspěvky z jiných vláken, kde by byla škoda je mazat, protože jsou proti pravidlům diskuzí.

Jak funguje toto vlákno?

• Publikujte fotky svých vlastních výrobků (mohou a nemusí být v prodeji). Můžete odkazovat na svůj bazar nebo fotoalbum.
  • Abychom se vyhnuly spamům, prodejní příspěvky prosím přidávejte max. jednou za týden. Neprodejné kousky sem patří neomezeně.
  • Nadále platí, že se komunikuje přes soukromé zprávy (SZ), prosím nezveřejňujte svůj e-mail.
  • Při nákupu a prodeji koukněte na bazarový profil druhé osoby, zda má nějaká pozitivní hodnocení, případně jeho historii na eMiminu (jak dlouho je registrovaný, zda diskutuje…). Pokud si nejste jisti spolehlivosti, raději neriskujte poslání peněz předem a raději se domluvte na dobírce.

Těšíme se na všechnu inspiraci!
Za eMimino.cz zdraví
Monika :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Káťa19
Extra třída :D 14320 příspěvků 2 inzeráty 29.08.19 10:47

@admin :potlesk: paráda
hned zmíním šikovnou @warita

Lana25
Závislačka 3765 příspěvků 4 inzeráty 29.08.19 11:10

Jé, já se taky vtirnu, sice se mi tu pár lidí vysmálo, ale já z nich mám radost a hřeje mě na srdci, že už pár lidem zdobí ruku :srdce:
@admin super nápad :potlesk: :potlesk: :palec:

Lana25
Závislačka 3765 příspěvků 4 inzeráty 29.08.19 11:21

A @aiwwa děkuji za upozornění :hug: :srdce: :srdce:

warita
Extra třída :D 12135 příspěvků 29.08.19 11:51
@Káťa19 píše:
@admin :potlesk: paráda
hned zmíním šikovnou @warita

oh dekuju, je to pro mne pocta!

Lana25
Závislačka 3765 příspěvků 4 inzeráty 29.08.19 11:56
@warita píše:
oh dekuju, je to pro mne pocta!

Však to máš moc krasný :kytka: :potlesk: :palec:

ivabozi
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 29.08.19 12:40

Zdravím holky, také tvořím, moc neprodávám, ale píšu většinou ke svojí tvorbě návody.

Hodně ráda využívám přírodní materiály, často vážu věnečky. Prodávám jen linoryty a grafiku.

Káťa19
Extra třída :D 14320 příspěvků 2 inzeráty 29.08.19 13:29

Taky ráda tvořím :mavam:

Kačabka7
Stálice 51 příspěvků 29.08.19 13:31

My se s mamkou specializujeme na přáníčka ke všem příležitostem a různé podobné věci z papíru. Cedulky na dárky, na flašky, bločky, kapsicky na peníze nebo třeba lístky na divadlo atd. Pár fotek, co mám v mobilu vkládám pro představu. Jen koukám, že ty béžové nejsou moc vidět.

žampion
Závislačka 4091 příspěvků 29.08.19 13:35

Tyjo ženy vy jste taaak moc šikovné, škoda já nedostala do vínku talent na rukodělné práce a tak by mě to bavilo chjo.

Danuda
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 29.08.19 13:37

Taky si dělám radost :wink:

Příspěvek upraven 29.08.19 v 13:51

Lana25
Závislačka 3765 příspěvků 4 inzeráty 29.08.19 13:43

Máte to krásný holky :potlesk: :potlesk: :palec:

Danuda
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 29.08.19 13:46
A ještě par ziměnek

Moje holky

Regina Hero
Nadpozemská drbna 29137 příspěvků 29.08.19 13:47

Já dělám světlohry a šperky… z nerezové oceli, minerálů, říčních perel a korálu…

Jedna babička
Kelišová 5034 příspěvků 29.08.19 16:47

@admin Děkuji za pozvání do skupinky. V současné době se zaměřuji na šití citátových polštářků s levandulí a veselé sety (taška a levandulový polštářek). Ty poté vkládám do dražby pro malé onkopacienty, kdy vydražená částka putuje od výherce aukce na účet onkoláčků a já pak po uhrazení poštovného mě vyhrané zboží zašlu výherci. Nyní již začínám našívám látkové sáčky na vánoční dárky a levandulové polštářky na vánoční jarmark onkoláčků, který se bude konat v Praze začátkem prosince.
V mém okolí se moc nesetkávám s porozuměním, spousta lidí mi řekne, že oni by takto nepomáhali, že se má každý postarat sám o sebe. Já to mám "postaveno " tak nějak jinak, pomoc druhým mě vnitřně naplňuje, protože vím, že nemoc si vůbec nevybírá a mnohdy to jsou opravdu smutné rodinné příběhy. Tak alespoň za prodej mých výrobků jim nadace může pomoci v konkrétních finančních záležitostech, když rodina nemocného dítka cokoliv potřebuje. Zde trochu mé tvorby:

Příspěvek upraven 29.08.19 v 16:52

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama