Homemade adventní kalendář

25
5.11.20 20:13

Homemade adventní kalendář

Ahojky, tenhle rok mě napadlo udělat adventní kalendář podle sebe pro přítele, ze 24 darecku. Chci dávat nějaké sladkosti, vonavku, možná i pouta :lol: :cert:, pak nějaké tričko možná a pak tak trochu už nevím co dal? Nenapada vás něco takového, co potěší ale není to tak šílené drahé? Nechci aby mě každý dáreček vyšel na 500

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19719
5.11.20 20:16

Flaska vina (nebo co pijete), treba nejaky masazni gel na vzájemnou masaz :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6995
5.11.20 20:19

Nějakou pěknou podprdu, kalhotky… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3944
5.11.20 20:24

Plánuju udělat advenťák s vínem. Jen nevím kde vzít vhodné takové úzké podlouhlé krabičky nebo tubusy. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6995
5.11.20 20:27
@berusa.m píše:
Plánuju udělat advenťák s vínem. Jen nevím kde vzít vhodné takové úzké podlouhlé krabičky nebo tubusy. :think:

Zkusil bych vinotéky, mívají tam různé dárkové obaly… Nebo nějaký eshop - papírnictví/obalové materiály… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50974
5.11.20 20:41

Jsem v tomhle neoriginalni. Takze kazdy rok koupim adventak stanglu salamu muzi. Vetsinou v Albertu byva.
A detem chystam do rukavic malou sladkost, tak i sobe a muzi davam. Videla jsem u nas v kvetinarstvi male pralinkove cokolady ve tvaru mini lahve, tak asi nejake koupim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3944
5.11.20 20:42
@bse.pedro píše:
Zkusil bych vinotéky, mívají tam různé dárkové obaly… Nebo nějaký eshop - papírnictví/obalové materiály… :nevim: 8)

No musím začít hledat. Už jsem našla pěkný papírový tubus na láhev. Jeden stál 140,–. Krát 24 je dost. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4976
5.11.20 20:45
@berusa.m píše:
No musím začít hledat. Už jsem našla pěkný papírový tubus na láhev. Jeden stál 140,–. Krát 24 je dost. :?

To bych si radši schovávala krabice, kartony a pak to sama vyrobila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2015
5.11.20 20:47

@berusa.m koupit v lekarne zkumavky a plnit je vino/vajecnak/liker atd :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6995
5.11.20 20:48
@berusa.m píše:
No musím začít hledat. Už jsem našla pěkný papírový tubus na láhev. Jeden stál 140,–. Krát 24 je dost. :?

Tak to je docela drsný… :roll: Příště to chce asi počíhat před vejškou v den promocí a sebrat vycházejícím ty piksly od diplomů… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7253
5.11.20 20:55
@berusa.m píše:

Jsem teď viděla přímo od nějakého vinařství adventní vinný kalendář a stal rozhodně méně a profi zabalený, tedy bez práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50974
5.11.20 20:58

Nebo na bazosi nebo bazarech na fb hladat lidi, kteri kupuji Mixit nebo pracuji v tiskarne. Ty velke role papiru jsou namotane na vysokych rourach. Nevim, jaky je teda prumer. A ty Mixit plechovky jsou idealni na lahev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3944
5.11.20 21:03
@bse.pedro píše:
Tak to je docela drsný… :roll: Příště to chce asi počíhat před vejškou v den promocí a sebrat vycházejícím ty piksly od diplomů… :nevim: 8)

Ti by to vyměnili ale zase za tu lahvinku a zase bych byla v koncích. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3944
5.11.20 21:05
@anupati píše:
Jsem teď viděla přímo od nějakého vinařství adventní vinný kalendář a stal rozhodně méně a profi zabalený, tedy bez práce.

Když mě dost záleží na obsahu. Nechci nějaké víno ale chci koupit naše oblíbená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3944
5.11.20 21:06
@Kelsey píše:
Nebo na bazosi nebo bazarech na fb hladat lidi, kteri kupuji Mixit nebo pracuji v tiskarne. Ty velke role papiru jsou namotane na vysokych rourach. Nevim, jaky je teda prumer. A ty Mixit plechovky jsou idealni na lahev.

To je dobrý tip! :palec: Mám kontakt na tiskárnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama