Homeopat R. Sehnal - zkušenosti

30.11.19 19:32

Homeopat R. Sehnal - zkušenosti

Dobrý den, ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s homeopatem Rudolfem Sehnalem. Teď se léčím u někoho jiného, ale bojím se, že mám špatně zvolenou léčbu (několik léků dohromady), tak se chci poohlédnout ještě po někom jiném a tento pan mi padl do oka. Znáte ho někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
10335
30.11.19 20:14

No několik cukříčků dohromady jsou pořád jen cukříčky. Funguje to jedině na základě placebo efektu a pokud to na tebe nefunguje, tak holt nejsi sugestibilní a potřebovala bys léčbu s reálnou účinnou látkou.

Na psychické problémy chceš psychoterrapii. Často to pak uleví i tělesným projevům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
30.11.19 20:18

Jen aby nedošlo k přeslazení z mnoha placebo homeo léků :-) Bacha na to, pak se z toho i peněženka zblázní :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.19 21:01

Rudolf Sehnal ti taky doporučí cukr s INFORMACÍ-ať je to cokoli, pokud léčba nezabírá, asi málo věříš na placebo efekt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
640
1.12.19 00:46
@janojka píše:
Dobrý den, ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s homeopatem Rudolfem Sehnalem. Teď se léčím u někoho jiného, ale bojím se, že mám špatně zvolenou léčbu (několik léků dohromady), tak se chci poohlédnout ještě po někom jiném a tento pan mi padl do oka. Znáte ho někdo?

Neznam, zkusenosti nemam, ale venuje se i autopatii, to by me presvedcilo k nemu nejit :roll:
Mrkni na seznam homeopatů zde: jsou to vsichni postklasici.
www.homeopathy.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 00:51

@garda Jo? Mně to zas přišlo dobrý :lol: Děkuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu