Homeopat z Prahy, s kterým máte dobré zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Jankap
Kelišová 5129 příspěvků 03.02.15 23:13
@kativka píše:
Proč pan Zachariáš nikde neuvádí cenu za konzultaci? Přeci si nevybíráme homeopata podle ceny, ale podle kvality. Trochu mě zaráží, že je tak těžké tuto informaci dohledat. Zrovna hledám homeopata a ceníky nejsou tím hlavním, podle čeho se rozhoduji, ale pokud ceník chybí úplně, tak mám trochu problém s důvěrou. Nemyslím to zle.

Napiš mu, jaké jsou aktuální ceny. Dotaz na cenu není trapný.

Ale ceník je jedna věc. Druhá věc je, co která položka v ceníku zahrnuje.

Takže Zachariášovi sice zaplatíš za konzultaci nebo kontrolu, ale když je nemoc, problém, cokoliv, tak mu prostě zavoláš a řešíte to, i když je třeba víkend a nenechává si za to platit zvlášť.
Neznám zatím nikoho, kdo by léčbu u Zachariáše považoval za drahou.

Pak jsou homeopati, kterým platíš za každý telefon, nebo homeopati, kterým sice můžeš zavolat, ale dozvíš se akorát, že „to bych potřeboval vidět“ (= přijďte na kontrolu a zaplaťte), nebo homeopati, kterým zavolat nejde, objednává se přes SMS. Ceníky na webu sice mají, ale že by ti člověka zvali na kontrolu nejraději každý měsíc, to se tam nedozvíš.

Každý homeopat má nějaký styl. Někdo ti sedne, někdo ne. Ale nikdo není dokonalý.

kativka
Nováček 6 příspěvků 04.02.15 09:01

@Jankap Jj, to je mi jasné, jen jsem někde četla, že na mejly neodpovídá. Chtěla jsem si předem rozmyslet, zda pojedu já, nebo vezmu i dítko a kdy. Přeci jen to nejsou malé peníze, tak jsem si to chtěla promyslet předem a pak mu jen zavolat a objednat se. Když to bude velká pálka, pojedu sama, nebo ho rovnou poprosím o termín třeba za půl roku. Zkusím mu předem napsat, díky za info. Já si jen myslím, že zrovna takovýhle člověk by se za svoji „taxu“ stydět rozhodně nemusel, ať je jakákoli a na každém pak je, zda se rozhoduje podle ceny nebo podle doporučení. A kolik mu vlastně je? Neumím si ho vůbec představit 8o

kativka
Nováček 6 příspěvků 04.02.15 09:03

@sianka Díky za info, tuto částku jsem tu četla, ale nic z nynější doby. Ať se kdokoli v diskuzích zeptal na cenu, nebylo mu odpovězeno, to mi přišlo divné.

Jankap
Kelišová 5129 příspěvků 04.02.15 12:46
@kativka píše:
@sianka Díky za info, tuto částku jsem tu četla, ale nic z nynější doby. Ať se kdokoli v diskuzích zeptal na cenu, nebylo mu odpovězeno, to mi přišlo divné.

Když se budu na eMiminu ptát, kolik přesně stojí jízdenka z Prahy do Brna, tak taky nemusím dostat žádnou odpověď. Jednoduše proto, že se ptám na špatném místě.
Petr sem na eMimino nechodí. A nikdo jiný není povinen mít přehled o jeho aktuálních cenách :nevim: . Já sama na takovou otázku neodpovídám z toho důvodu, že jsem byla u Petra naposledy před dvěma lety. Kdybych chtěla znát aktuální ceny, tak bych mu musela napsat nebo zavolat. Určitě bude lepší, když mu napíšeš nebo zavoláš ty, budeš pak mít informace z první ruky.

@kativka píše:
@Jankap Jj, to je mi jasné, jen jsem někde četla, že na mejly neodpovídá. Chtěla jsem si předem rozmyslet, zda pojedu já, nebo vezmu i dítko a kdy. Přeci jen to nejsou malé peníze, tak jsem si to chtěla promyslet předem a pak mu jen zavolat a objednat se. Když to bude velká pálka, pojedu sama, nebo ho rovnou poprosím o termín třeba za půl roku. Zkusím mu předem napsat, díky za info. Já si jen myslím, že zrovna takovýhle člověk by se za svoji „taxu“ stydět rozhodně nemusel, ať je jakákoli a na každém pak je, zda se rozhoduje podle ceny nebo podle doporučení. A kolik mu vlastně je? Neumím si ho vůbec představit 8o

Na maily odpovídá. Jen neodpovídá obratem.
My ale nevíme, proč nemá na stránkách ceník. Za situace, kdy stát pořádá hon na homeopaty-nelékaře těch důvodů může být mnoho a mnoho.
Já doporučuju lidem, aby homeopata nejdřív vyzkoušeli s jedním členem rodiny. Tak nejsnáz zjistí, zda jim péče toho homeopata vyhovuje nebo ne.

Sisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.15 16:35

Zdravím, už to asi není tak úplně aktuální, ale já mám suprové zkušenosti s panem Rudolfem Sehnalem, má „ordinaci“ v samém centru Prahy a už má za sebou dost úspěšných pacientů, kterým pomohl v různých nemocech od depresí, přes kožní problémy až po problém zažívání, bolesti kloubů apod. Doporučuji ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 22815 příspěvků 26.05.15 17:51

S panem Zachariášem máme jen ty nejlepší zkušenosti.
Na rozdíl od klasické medicíny, kdy se více jak 4 roky dcera trápila těžkou formou epilepsie a s ní i jinýmy problémy spojené, tak homeopatie u ní zabrala už po 14 dnech, záchvaty minimálně, její řeč, myšlení, motorika, vše se od té doby neuvěřitelně posunulo k lepšímu.

AndyPisk
Nováček 6 příspěvků 27.05.15 12:25

Holky, díky :D Ještěže se mi teď tato diskuze objevila nahoře, už delší dobu se po nějakém tom „kouzelníkovi“ ohlížím :D Mrknu na jejich preference, pana Zachariáše vůbec neznám, Rudolf Sehnal mi něco říká, ale nevím no :D Tak ještě jednou díky :D

Jančakecalka
Generální žvanilka 22815 příspěvků 28.05.15 12:45

@AndyPisk Není zač, jsme s panem Zachariášem velmi spokojení ;)
Mě zas neříká nic pan Sehnal ;)

Veru.Vera
Kecalka 349 příspěvků 14.03.19 22:15

Pardon… Omylem jsem vložila příspěvek do jiné diskuze ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >