Homeopatická léčba zánětu močových cest 4letého dítěte

661
12.2.16 20:03

Homeopatická léčba zánětu močových cest 4 letého dítěte

Všechny moc zdravím a prosím o radu,
má čtyřletá dcera prodělala v posledních 3 měsících zánět ledvin, se kterým byla hospitalizovaná a následně 2 záněty močových cest. Během této doby užívala celkem šestery antibiotika, což pro tak malé dítě je podle mě katastrofa.
Chtěla bych zabránit dalšímu užívání antibiotik, tak jsem uvažovala o homeopatické léčbě při prvních příznacích dalšího zánětu močových cest.
Průběh zánětu byl vždy podobný: bolest v boku (v bederní oblasti), po několika dnech bolení v podbřišku a pálení při močení, pak zapáchající moč a následně nastoupila vysoká horečka (39,5 - 40,5).
Máte někdo podobné zkušenosti a jaká homeopatika lze v tomto případě doporučit.
Moc děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26556
12.2.16 20:07

@babice Myslím, že je naprosto nutné kontaktovat dobrého homeopata, je spousta dalších informací, které jsou potřeba, aby léčba byla přesná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
12.2.16 20:12

Raději bych se objednala na pořádné vyšetření. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
12.2.16 20:16

@Tiger-lily
„Pořádná vyšetření“ jsme samozřejmě již absolvovali a nic neobvyklého nebylo zjištěno.
Nevystavovala bych své dítě pokusům. Chtěla bych jen omezit užívání antibiotik… ale děkuji za názor. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13676
12.2.16 20:21

Já bych asi preventivně nasadila brusinky, dohlížela na pitný režim a správnou hygienu. Případně něco dalšího přírodního, co takto malé dítě může. Na homeopatika nevěřím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
12.2.16 20:36

Brusinky už jsme také zkoušeli. Pitný režim se snažíme dodržovat. (neustále připomínáme pití).
Přesto bych poprosila někoho o radu ohledně homeopatik.
Děkuji. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
12.2.16 21:16

Já bych si to nelejzla, bych se bála, že to zase dojde až do ledvin. Z přírodních věcí, co tu ještě nepadlo, bych zkusila lichořeřišnici, ta je taky na močové cesty dobrá(snad je vhodná i pro děti). Nicméně pokud do toho chceš fakt jít, tak přeju hodně štěstí, a jak už tu padlo, najdi si fakt dobrýho homeopata :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
12.2.16 21:34

@slavuska1
Mám vypozorováno, že od prvních příznaků k propuknutí infekce je u nás doba cca 7 dní.
Homeopatika bych chtěla nasadit hned po prvních příznacích. Jakmile nastanou další potíže, samozřejmě bych volila opět radikálnější léčbu.
Jde mi o to, omezit antibiotika. Pokud by nebylo zbytí, ATB zřejmě budou opět potřeba. :nevim:
Po tom, co jsme si již zažili bych chtěla vyzkoušet všechny možnosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
24.2.16 19:15

Doporucuji nasadit cantaris a davkovat jiz pri prvnich priznacich klidne co hodinu 5 kulicek, kombinovat s tinkturou lichorerisnice. plus vitamin c 500mg. tu lichorerisnici a cecko davej i preventivne. zabere to uvidis :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama