Homeopatický detox po očkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kassor
Kecalka 337 příspěvků 02.12.17 06:07
Homeopaticky detox po ockovani

Ahoj vsichni, vcera jsme byli u jedne ( dle referenci) dobre pani homeopatky. Vec, ktera nas trapi je vyvoj nasi dcery ( 3.5 roku). Asi 2hod jsme hovorili a zaverem bylo, ze nam pripravi 8tydenni homeo detox po ockovani, tim pry zacneme. Souhlasim s tim, protoze opravdu mam velke podezreni, ze se vyvoj zacal ubirat jinym smere prave po ockovani hexou. Popsala mi, jak se bude detox uzivat a take, ze mohou nastat behem te doby vetsi - mensi reakce, zalezi na tom, jak moc ocko ublizilo. Jsem z toho krapet nervozni, nevim, co cekat… Mate nekdo zkusenost? Opravdu mkc by mne to zajomalo. Dekuju za prispevky :kytka:

Reklama

Reakce:

Térouš
Echt Kelišová 8232 příspěvků 02.12.17 08:51

A tys nedavala homeopatika při očkování? škoda, dítěti to hodně pomůže. mám zkušenost jen s tímto. pomáhá to rychlejšímu vyčištění tělíčka od additiv, která očkování obsahují. možná ti to dítě hůře odbourává. jinak očkování problém spíš povzbudí a probudí. pokud problém není, samo o sobě ho nezpůsobí

mgdln
Závislačka 4298 příspěvků 02.12.17 09:52

@Kassor Jestli máš pochybnosti o vývoji své dcery, čeká tě hodně práce. Podpora, motivace, správné metody rozvoje dítěte. Nikdo to za tebe neudělá. Nespoléhala bych jen na to, že až bude po kůře, bude najednou vše normální. (I když konečně proč ne.) Detox ať už homeopatický nebo jiný bych brala především jako podpůrnou záležitost. Ano, jdi do toho. Navíc bych rozhodně dbala na složení stravy dítěte i v současnosti.

Kamarádka neuvěřitelnou prací a trpělivostí pomohla svému dítěti z diagnózy. Dřela ale celých 6 let a výsledkem je, že dítě bude schopné normálně fungovat.

Mimo homeopatii existují i jiné cesty, které umí změnit zdánlivě nezměnitelné. Držím palce, ať se vše vyvíjí dobrým směrem.

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 02.12.17 09:59

@Kassor
naletěla jste podvodnici
ta vas bude bez rozpaků udržovat ve strachu aby vám prodala své nesmysle
platíte za nic, doslova za čistou vodu a čistý cukr a za to, že vás někdo na chvilku zbaví úzkosti… :nevim:

dále je to samozřejmě na vás, na vyplašených maminkách podobní podvodníci parazitují hrozně rádi…a bez rozpaků
:?

Kassor
Kecalka 337 příspěvků 02.12.17 10:02

@mgdln ja necekam zazraky a beru to jako podpurnou vec. Resime vyvoj dcery uz dva roky a makame s tim, jak se da.. Spis jen hledam informace ze zkusenosti jinych. Dekunu za podporu :kytka:

mgdln
Závislačka 4298 příspěvků 02.12.17 10:08
@Borrealis píše:
@Kassor
naletěla jste podvodnici
ta vas bude bez rozpaků udržovat ve strachu aby vám prodala své nesmysle
platíte za nic, doslova za čistou vodu a čistý cukr a za to, že vás někdo na chvilku zbaví úzkosti… :nevim:dále je to samozřejmě na vás, na vyplašených maminkách podobní podvodníci parazitují hrozně rádi…a bez rozpaků :?

Není to tak, že homeopatika smí předepisovat jen lékaři?

Kassor
Kecalka 337 příspěvků 02.12.17 10:09

@Borrealis zas bych to tak dramaticky nevidela. Jsem pro to, abychom to zkusili, neverim jen na klasickou medicinu. Pokud prijdu o tech par korun, tak z toho se taky nezblaznim. Hlavne osobne znam lidi, kterym homeopatie pomohla, akorat neznam nikoho, kdo by podstoupil tenhle detox, a proto se tady ptam na zkusenosti.

Kassor
Kecalka 337 příspěvků 23.04.18 15:21

@Martinela1982 tak uz ma detox za sebou a musim rict, ze v :mavam: te dobe udelala velke pokroky. Muzu tedy tvrdit, ze byl detox uspesny. Trval 8 tydnu, je to dlouha doba, tak mozna i k pokrokum prispel cas. Za nas ale dobry a tak muzu doporucit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama