Homeopatie a rizikové těhotenství

1782
11.1.08 22:41

Homeopatie a rizikové těhotenství

Ahojky,
jelikož jsem příznivcem homeopatie, mám dotázek.
Moje první těhu bylo rizikové, na mimi jsem čekala 3 roky. Těhu bylo rizikové, od 11tt jsem začala krvácet díky hematomu. Krvácení se neustále opakovala, i přesto, že jsem ležela jak doma, tak hlavně v nemocnici. Ze začátku díky hematomum, později kvuli nízko položené placentě, která prosakovala (krvácela). Hrozilo i odloučení. Ve 26tt mi odteklo trochu plodové vody. Po celé těhu jsem byla neustále nemocná - výtoky, anginy, chřipky, střevní problémy, záněty uší atd. Nakonec jsem i přesto donosila zdravou krásnou holčičku.
Druhé těhu nedopadlo, v 6tt se mi opět udělal hematon. Mimi žilo týden.

Tak by mě zajímalo, jestli není něco v homeopatii na podporu a udržení těhotenství?
Moc děkuji za odpověd. Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

847
12.1.08 14:55

Samozrejme. ze na to homeopaticke leky jsou. Nicmene bych ti doporucila dobreho homeopata a konstitucni lecbu. Asi neni neco v poradku, pokud mas neustale problemy a dokonce i v tehotenstvi jsi byla hodne nemocna, je videt ze mas nejaky problem, ktery se tomu tehotenstvi brani… a to homeopatie dokaze odstranit.

tak hodne stesti

Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
17.1.08 10:48

dobre je najit si nekoho kdo dela kombinovanou lecbu.Myslim tim TČM.
Treba aromaterap.masaze, homeopatie , bylinky.
Chce to udelat nejakou diagnostiku- treba jazyka, aby se zjistilo, kde je problem a pak domluvit nejlepsi terapii jen pro tebe.
nevim odkud jsi a tak nemohu nikoho doporucit.
Mnoho stesti a zdravi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama