Homeopatie - imunita, migrény

472
28.2.08 13:21

Homeopatie - imunita, migrény

Ahojky,
vím, že už tu diskuse na téma homeopatie je, ale obávám se, že na přečtení 400 stran nemám dostatek času. :? Proto zakládám novou diskusi, snad se na mě nikdo nebude zlobit. :)

Doslechla jsem se, že je možné jít k homeopatovi na nějaký přístroj nebo něco takového, a on pomocí toho zjistí, neduhy našeho těla a popř. léčí…
Já chodím k neurologovi s migrénami, tak jsem si říkala, že zkusím homeopata, zda by s tím nešlo něco dělat. Preventivně jsem si zkoušela koupit homeopatické léky na bolesti a migrény s názvem Neo Cephyl a musím teda zaklepat, zatím fungují. Máte někdo zkušenosti u homeopata s léčbou migrény?

A když už k tomu homeopatovi jdu, tak mi doporučil pro malou nějakou léčbu (nebo nevím jak to mám říct) na imunitu. Stojí to 100Kč budu tam s ní muset dojít celkem 6*. Také jsem se dívala, že by to snad měla ZPMV proplácet v hodnotě 500Kč. Tak jsem si říkala, že to zkusím. Malá bývá nemocná tak nějak průměrně. Spíš rýmy, kašel…a nedávno měla zánět ucha…takže vyloženě často nemocná nebývá…proto si říkám, nemůže jí ta léčba nějak ohrozit? Moc s homeopatií nemám zkušenosti, ale mělo by to být vše na přírodní bázy a tudíž neškodné…je to tak, nebo se pletu? A nechával jste někdo své dítko také dát na tu imunitu a pomohlo vám to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2318
28.2.08 13:34

Ahoj,

naši kluci jsou teď, co je starší ve školce, často nemocní - rýmy, hnisavý rýmy, kašle atp. Do toho oba ekzém, starší rok kašlal. Na alergologii zkoušeli kde co a výsledek nula. Pak jsme začali chodit k homeopatovi a zatím jsem spokojená. Po ekzému a kašli ani stopa, teď makáme na imunitě :-) Oba jsou léčeni konstitučně, tzn. že jim dá dr. vycucat kuličku a pak doma už nic neberou, chodí se k němu jednou za 3 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2617
28.2.08 16:07

Lasičko, to zní zajímavě. Taky máme problém s ekzémem, straší ho teď teda nemá, ale zase furt kašle.
Mladší ekzém, dost silný.
Kam chodíte? Asi byhc se mohla taky po něčem podívat. Na alergologii nám u strašího taky moc nepomohli :roll: A na kolik to tak cca vyjde. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.2.08 20:35

lenak: starší syn se škrábal děsně, měl podkolenní a loketní jamky krvavý, taky na zápěstí, teď po tom není ani stopy. Kašlával rok hlavně v noci mezi 2. a 3. hodinou. Hrozný záchvaty, teď teda taky kašle, ale jen když kašle i přes den, kdy něco přinese ze školky. Je to teda docela drahý. První sezení za 1200, každý další za 600 kč. No ale když spočítám, kolik dáme na poplatcích a doplatcích :-) Teď máme slíbeno, že by se mu mohla zmenšit nosní mandle - má ji zvětšenou tak, že špatně slyší, takže jestli mu homeo nezabere, budou mu ji chtít vyndat. Jezdíme na P3. Tady je seznam homeopatů http://www.homeopatie.cz/seznam.htm Ten náš tam teda není. Nejlepší je asi doporučení někoho známýho.

Lasička

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama