Homeopatie - noční pomočování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabsy
Nováček 2 příspěvky 11.01.17 13:32
Homeopatie - noční pomočování

Dobrý den, syn má 3,5 roku a ještě před prázdninami se pomočoval i u odpoledního spaní. Kvůli spaní ve školce jsem zkusila nasadit Rhus Toxicodendron 9CH a po nějakém čase (nevím, jak dlouho) zabraly. Někdy v listopadu jsem riskla nedat plínku ani na noční spaní, protože do ní evidentně čůral schválně, ještě mi to řekl. Úspěch byl v podstatě hned, bylo pár nehod, ale třeba jen jednou nebo 2× do týdne, někdy ani to ne (Rhus jsme dávali dál). Po těch nehodách ještě dáváme večer, když jdeme spát, vyčůrat a bylo to bez problémů. Na Vánoce jsme byli týden u rodičů a Rhus jsme nechali doma (když jsme jezdili na víkend pryč, tak jsme mu ho běžně nedávali a bylo to v pohodě). Asi pátou noc se počůral a od té doby je to v podstatě skoro denně, i když od nového roku rhus zase denně dáváme. Je možné, že týdenní výpadek může mít takový efekt? Ještě jsem se dívala, že se na tento problém používá Belladona, prý se používá i u špatného probouzení, což syn má taky, nemůže se probrat a trvá mu to velmi dlouho, než začne normálně fungovat. Nemáte někdo nějakou radu? Už jsem z těch nočních epizod dost unavená. Díky moc.

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 11.01.17 13:37

K jakému homeopatovi chodíte? Nám tedy homeo výrazně pomohla. Já sama jsem ten Rhus…taky brala kvůlipotížím s ledvinama. Nejsem homeopat, ale neřekla bych, že ten výpadek by měl takový vliv. :think:

sabsy
Nováček 2 příspěvky 11.01.17 13:45

Nechodíme nikam, naše doktorka bohužel není moc příznivcem, ale mě dříve homeo pomohla a mám nějakou brožurku pro užívání u dětí, tak spíše zkouším. potřebovala jsem řešit spaní ve školce a měla jsem radost i z té noci a tohle mi právě přijde zvláštní…nebyla žádná změna, nic, co by to mohlo způsobit

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 11.01.17 13:47
@sabsy píše:
Nechodíme nikam, naše doktorka bohužel není moc příznivcem, ale mě dříve homeo pomohla a mám nějakou brožurku pro užívání u dětí, tak spíše zkouším. potřebovala jsem řešit spaní ve školce a měla jsem radost i z té noci a tohle mi právě přijde zvláštní…nebyla žádná změna, nic, co by to mohlo způsobit

Naše doktorka taky není příznivcem, ale to mě nezajímá, jelikož na rozdíl od homeo nám její léky nikdy nepomohly. Kdybys třeba měla zájem to prokonzultovat s homeopatem, byt jen třeba po emailu, mužu poradit.

nataluska
Kelišová 7119 příspěvků 11.01.17 15:15

Taky se přidám. Dcera má 4 roky a nemůžeme se pliny na nic zbavit. Pokud ji nedám do 23hodiny vyčůrat, tak se vždy počůrá.

sianka
Kecalka 170 příspěvků 11.01.17 19:52

Je lepší najít homeopata, který léčbu vede.

Homeopatika se dávají ve většině případů jednorázově (tzn, dáš jeden jediný den a dál už nic!). Je to jen jakýsi impuls, po kterém se organismus sám začne uzdravovat.
Někdy je potřeba jednou za čas zopakovat (ta doba je různá, řádově po měsících, ale třeba i po roce!).
Ten stav by měl být pak stabilní.
Tzn. pokud by tvůj syn dostal správné homeo ve správném dávkování, tak bys mu ho dala jednou, pak by se třeba na týden zhoršil a pak by se postupně začal zlepšovat, až do té míry, že třeba po dvou měsících by se už nepočurával vůbec a to by vydrželo třeba půl roku nebo taky klidně navždy.
Toto platí pokud je pomočování nejvážnější problém. Homeo vždy musí zlepšovat problémy od nejvážnějších po méně vážné.
Takže nejspíš potřebuje něco jiného než rhus-t.

Takto časté a dlouhodobé podávání je naprosto nevhodné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >