Homeopatie před IVF - jak užívat

5.4.17 10:35

Homeopatie pred ivf jak užívat

Ahojte holky zkoušela jste před ivf homeopatii. Bylo mi doporučeno a objednala jsem z netu : pulsatilla 5ch
Follicolinum 9ch
Cuprum metalicum 5ch.
Na netu slíbila dávkování ale nic tam nebylo. V lékárně mě odpalkovala ať mi to řekne ten kdo mi to prodal. a ja teď nevím jak to užívát.
Prosim jestli je tu někdo přes homeopatii ať mi poradi nebo někdo kdo s tim ma zkušenosti.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1665
5.4.17 12:22

@Jedna babička
Možná by jste tady věděla poradit.. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 13:09

@Macamaca @lulinka999 Šla bych před IVF max. do Cuprum metalicum 1× denně 5 kuliček, to zřejmě homeopatka myslela na zklidnění duše, neboť tělo bude IVF zatíženo jak se říká „za své hranice“. Do těch dvou zbývajících homeopatik bych nešla, neb folliculinum je estron, čili syntetický estrogen a Pulsatillou homeopatka zřejmě myslela, že zaváděním Utroše nebo podobného preparátu bude vznikat poševní výtok, který by mohla Pulsatila mírnit. Nevím, už jen to, že mi homeopatka nesdělila dávkování, bych byla k dané informaci hodně opatrná. Pokud bych ses nechystala na IVF, tak ano, dané homeopatika se dají považovat jako podpora pro přirozené otěhotnění, follicilinum obecně upravuje menstruační cyklus a pomáhá v ovulaci, ale když si vzpomenu na dceru při IVF, konkrétně pak na hormonální injekce na podporu růstu folikulů, léky, atd., tak bych doporučovaná homeopatika před IVF rozhodně nebrala, abych účinky medikamentů předepsané carem nějakým způsobem neblokovala.
Pokud bych byla na Tvém místě a čekal by mě celý proces IVF, zaměřila bych se pouze na homeopatika na psychiku, abych se zklidnila, např.:

• když má žena tendenci vytvářet negativní scénáře, že se zase proces oplodnění nepodaří, že je vše zbytečné, nic se nedaří, nevěří sama sobě - homeopatika Argentum nitricum 15 Ch - 1× denně 5 kuliček
  • když žena cítí beznaděj (je smutná, plačtivá), proč zrovna mě se nedaří a ostatním ano - homeopatika Sepia officinalis - 1× denně 5 kuliček.
  • když má žena vnitřní vztek (má tendenci něco rozbít, křičet), že je to vše strašně nespravedlivé, že ona nemůže otěhotnět a ti ostatní ano - homeopatika Staphysagria - 1× denně 5 kuliček.
  • když žena cítí dlouhodobě celkový smutek duše, že nemůže být matkou, bojí se, aby jí kvůli tomu neopustil partner, apod.  – homeopatika Natrum muriaticum - 1× denně 5 kuliček.

Při procesech IVF, které jsou spojeny s dlouhými časy čekání na výsledek ve velkém napětí může značně pomoci homeopatikum Aconitum napellus - 1× denně 5 kuliček.
A určitě se hodně děvčatům, včetně mé dcerky, vyplatilo baštit po zavedení embryjka čerstvý ananas, hlavně ten střed (obsahuje bromelin, který pomáhá k zahnízdění mimíska) a před transferem a po něm každý večer 2dcl červeného vína k lepšímu prokrvení dělohy. A současně pozitivní myšlení, žádné negace, nám se hodně na zklidnění duše osvědčila levandule v jakékoliv podobě (svíčka, olej do aromalampy, masážní olej, polštářek).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama