zkušenost s homeopatiky

Anonymní
6.1.20 12:36

Homeopatie - smutek, ztráta, rozchod

Dobrý den, prosím nemáte někdo zkušenost s těmito homeopatiky: ignatia amara, natrum muriaticum, phosphoricum acidum, staphisagria, hyoscyamus niger, lacheis mutus. Děkuji za názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7463
6.1.20 15:48

Tak je to placebo. Jde o individualni silu mysli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
16.1.20 22:31
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím nemáte někdo zkušenost s těmito homeopatiky: ignatia amara, natrum muriaticum, phosphoricum acidum, staphisagria, hyoscyamus niger, lacheis mutus. Děkuji za názor.

Ahoj, zkušenosti mam :) ale nerozumim moc na co se ptáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.20 07:03

Ptám se zda je někdo bral a zda mu pomohli. Jaké bral a kolik se bere.

• Citovat
  • Nahlásit
662
20.1.20 23:50
@Anonymní píše:
Ptám se zda je někdo bral a zda mu pomohli. Jaké bral a kolik se bere.

jde videt ze o homeopatii nic nevis, neni to jako alopatie - lek na neco! Ale lek pro konkretniho cloveka, bez homeopata nic neber a co nejdrive se k nemu objednej, spatne vybrany lek ti muze problem jeste prohloubit, jo a neni to o jednom leku, ale ppstupne o cele serii leku. Drzim palce at je ti brzy lepe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25694
23.1.20 14:39

Je to tak, jak píše @garda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.20 16:35

Děkuji za vysvětlení a rady. :)

• Citovat
  • Nahlásit
4
9.6.20 14:43

Prosím o radu a zkušenost

Zdravím všechny :-). Mám prosím prosbu o radu ohledně homeopatik. Mám měsíčního syna Damiánka a od narození máme problém s kojením. Zkoušeli jsme krmení kalíškem, cévkou, odstříkávala(cca 20ml) jsem a míchala s UM.. Byla u nás i laktační poradkyně, pochválila nás a zkoušíme pořád, ale mléko se mi zdá, že ubývá víc a víc. Proto jsme pořídili Laktační čaj + Benedikt lékařský a Pískavici (stále nic) Poslední zkoušku jsem si řekla, že zkusíme vyřešit Sepií officinalis 15 Ch a Ricinus communis 5 Ch. Tím. To žádám o radu, zda je můžu s odstupem užívat dokupy. Děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.6.20 16:05

Prosím o radu a zkušenost

Zdravím všechny :-). Mám prosím prosbu o radu ohledně homeopatik. Mám měsíčního syna Damiánka a od narození máme problém s kojením. Zkoušeli jsme krmení kalíškem, cévkou, odstříkávala(cca 20ml) jsem a míchala s UM.. Byla u nás i laktační poradkyně, pochválila nás a zkoušíme pořád, ale mléko se mi zdá, že ubývá víc a víc. Proto jsme pořídili Laktační čaj + Benedikt lékařský a Pískavici (stále nic) Poslední zkoušku jsem si řekla, že zkusíme vyřešit Sepií officinalis 15 Ch a Ricinus communis 5 Ch. Tím. To žádám o radu, zda je můžu s odstupem užívat dokupy. Děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat