Reklama

Homeopatika jako prevence na zánět močového měchýře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kallya
Kecalka 110 příspěvků 06.05.18 22:27
Homeopatika jako prevence na zánět močového měchýře

Dobrý večer, potřebuji radu, často me trápí zánět močového měchýře, stačí trosku a hned jsem nachlazena. Když se me to podaří chytnout v zacatku tak zaberou brusinky, ale někdy si musim jit k doktorovi pro antibiotika. Nemáte někdo zkušenosti s homeopatikama, zda jsou dobre jako prevence? Jaky druh? Popřípadě zda užíváte i neco jiného nějak pravidelně aby jste se potom tak netrapili. Děkuji všem za rady

Reklama

Reakce:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1880 příspěvků 06.05.18 22:43

@Kallya homeopatika ne, ale pouzivala jsem dlouhodobe tinkuru z lichorerisnice a ucinek to melo skvely!

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24061 příspěvků 06.05.18 22:55

Taky se hlásím s lichořeřišnicí. Někdy dokonce to zánět i vyléčilo, pokud jsem stihla zareaovat rychle na první divný pocit.

A chodíš na urologii?

ŠárkaPu
Kecalka 224 příspěvků 06.05.18 23:04

Jednoznačně to chce zajít na urologii, tam ti poradí co a jak po vyšetření. Mě to díky zákroku přešlo úplně a už mám skoro 4 roky klid.

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 06.05.18 23:33

Mně pomáhaly preventivně brusinky. Mít pořád doma a jakmile jsem cítila jakoukoliv počáteční nepohodu, okamžitě vzít.

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 07.05.18 06:41

@Kallya poradím ti, většinou na to stačí vypít ne obyčejnou brusinku, ale brusinku plus, 250 ml je dělané z 6 kg brusinek, je to šílený koncentrát a každý koho znám a míval problémy, tak teď už se tomu většinou směje. I kamarádky, co měly několik antibiotik ročně.

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 07.05.18 06:45

Lichorerisnice, a super jsou medicialni houby cordyceps a coriolus. Vsechno dlouhodobe. Cordyceps posiluje ledvinovou drahu, coriolus odvadi bakterie, plisne atd z tela.
 https://m.facebook.com/story.php?…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama